Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010 (pierwszy post)

eh... Nie dosc ze zaglosno lecialy nagrania to list mi nie podszedl:( i 6 zadanie tez mi sie nie podobalo:( a jak u was

julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Ja tez napsialam show;O

jednej pannie ode mnie pomyliło się act z art. :lol: napisała, że sztuka to art. :lol:
julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe show jest dobre :D ... ja pisalem exhibition - wystawa... haha ale nie wazne zdane jest 60% bedzie wiec gitara :D

ja nie sprawdzam nawet tych co pisaliśmy, te wda zadania ostatnie. nie wiem, jak mi ocenia. gleba z tymi słuchaniami u mnie. kuwa, nie zdam z angola. jakaś porażka. :crylol:
powerorginal
powerorginal
  6 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ale jak to? przecież lekarz zapisał mu 3 rożne leki...

mhmm nie pamietam dokladnie tekstu ale lekarz dal mu 3 leki a nie przepisal :D
powerorginal
powerorginal
  6 maja 2010
julCiak69
julCiak69: jak mi ocenia. gleba z tymi słuchaniami u mnie. kuwa, nie zdam z angola. jakaś porażka.

ale 15pkt z angola :D spokojnie...
julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mhmm nie pamietam dokladnie tekstu ale lekarz dal mu 3 leki a nie przepisal :D

klikaj tutaj. :tak: . dla mnie to było, że jednak to będzie true z tymi lekami.
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010

Wezcieeeeeeeee boje sie angielskiego ustnego jutrooooooooooooooooo:( patrze sobie na przykladowe rozmowki i nic nie moge powiedziec :(:(

julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale 15pkt z angola :D spokojnie...

nie ma opcji, żebym zaliczyła. ja to wiem.
kuwa z matmy 80% a tu taka opcja. ja iwanie. :crylol: poprawka mnie czeka. :lol:
julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Wezcieeeeeeeee boje sie angielskiego ustnego jutrooooooooooooooooo:( patrze sobie na przykladowe rozmowki i nic nie moge powiedziec :(:(

ja na próbnym ustnym tak się denerwowałam, że mnie nauczycielka uspokajała. :tak:
MrFame
MrFame
  6 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: eh... Nie dosc ze zaglosno lecialy nagrania to list mi nie podszedl:( i 6 zadanie tez mi sie nie podobalo:( a jak u was

31/35 zamknietych i z otwartych licze na 8-11 pkt

wiec banalnie
powerorginal
powerorginal
  6 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Wezcieeeeeeeee boje sie angielskiego ustnego jutrooooooooooooooooo:( patrze sobie na przykladowe rozmowki i nic nie moge powiedziec :(:(

hehe juz jutro.... to ladnie... ja sie ciesze bo bedzie mnie pytac fajna nauczycielka ... chyba ze ktos z innej szkoly wpadnie :(
julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe juz jutro.... to ladnie... ja sie ciesze bo bedzie mnie pytac fajna nauczycielka ... chyba ze ktos z innej szkoly wpadnie :(

mnie pyta babka z innej szkoły.
powerorginal
powerorginal
  6 maja 2010
julCiak69
julCiak69: dla mnie to było, że jednak to będzie true z tymi lekami.

dla mnie tez tak .... ale w tekście jest faktycznie ze dal mu 3 rozne leki z instrukcja ich brania ... wiec trudno :D
julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie tez tak .... ale w tekście jest faktycznie ze dal mu 3 rozne leki z instrukcja ich brania ... wiec trudno :D

pewnie oni się pomylili z tymi wynikami. :tak:
jest taka możliwość również. :ninja:
zobaczymy w czerwcu, jakie będą wyniki. :lol:
Doskonale
Doskonale
  6 maja 2010

mi się podobało się zadanie ostatni z części czytanie.
żadna odpowiedź mi nie pasowała.

SwallowedInBlack
SwallowedInBlack
  6 maja 2010
julCiak69
julCiak69: dla mnie to było, że jednak to będzie true z tymi lekami.

dupa, to jest false. Jak byk było napisane w tekście, że dał mu 3 leki, a nie receptę na nie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.