Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010 (pierwszy post)

eh... Nie dosc ze zaglosno lecialy nagrania to list mi nie podszedl:( i 6 zadanie tez mi sie nie podobalo:( a jak u was

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010

Eeee probowalam sprawdzic odpowiedzi ale nie pamietam co zaznaczylam ale jak patrze na true and false to jestem zalamana

julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Eeee probowalam sprawdzic odpowiedzi ale nie pamietam co zaznaczylam ale jak patrze na true and false to jestem zalamana

ja mam z piątego zadania maksimum. :ziober2:
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ja mam z piątego zadania maksimum.

Ja nie pamietam:D ale koajrzy mi sie ze zaznaczylam na przemian jakos:O ale nie pamietam cyz peirw true czy co a szlak:D
EnemyOfGod
EnemyOfGod
  6 maja 2010

ta matura była banalna... ;/ choc z listem trochę polecieli, nie lubię pisać o bzdurach.

O nagraniu nic nie mówię nawet, ten koleś w trzecim był do dupy, ciężko było skumać o czym mówi.

Ale poszło bardzo dobrze, teksty proste, ze słuchu proste, pisemne też proste.

CrazyMonica
CrazyMonica
  6 maja 2010

Ja mam 28/35. Jak wyszłam z sali myślałam, ze będzie sierpień a tu takie zaskoczenie :D Przydałoby się z otwartej części tak z 10 pkt i będę w siódmym niebie xD Ale wolałabym list formalny bardziej się do niego przygotowywałam.

julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Ja nie pamietam:D ale koajrzy mi sie ze zaznaczylam na przemian jakos:O ale nie pamietam cyz peirw true czy co a szlak:D

ja zaznaczyłam fałsz- prawda. w tej kolejności :> więc 6punktów mam. :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ta matura była banalna... ;/ choc z listem trochę polecieli, nie lubię pisać o bzdurach. O nagraniu nic nie mówię nawet, ten koleś w trzecim był do dupy, ciężko było skumać o czym mówi. Ale poszło bardzo dobrze, teksty proste, ze słuchu proste, pisemne też proste.

ja poległam na słuchaniu ;| okropna akustyka była, według mnie na sali. połowa ludzi ode mnie pewnie polegnie. :ninja:
EnemyOfGod
EnemyOfGod
  6 maja 2010
julCiak69
julCiak69: okropna akustyka była


Znam to. U mnie na próbnej tak było. :/ Na szczęście teraz mialiśmy w małych salach na dobrym sprzęcie. Ale i tak do ideałów daleko.
julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Znam to. U mnie na próbnej tak było. :/ Na szczęście teraz mialiśmy w małych salach na dobrym sprzęcie. Ale i tak do ideałów daleko.

a my mieliśmy na dużej sali. masakra taka, że szkoda, że nikt nie wołał o pomstę do nieba.
malinek998
malinek998
  6 maja 2010

A jak nie zaliczę jednego obowiązkowego np. angola i ustnego też angola i np polskiego to co wtedy ?

julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak nie zaliczę jednego obowiązkowego np. angola i ustnego też angola i np polskiego to co wtedy ?

nie masz matury. nie przysługuje Ci nawet ta poprawka w sierpniu. bo można tylko jednego nie zaliczyć.
od nowa piszesz w maju 2011 :tak: to samo, co wybrałeś. chyba, że zmienisz. od nowa piszesz deklarację maturalną etc.
malinek998
malinek998
  6 maja 2010

Od nowa pisze wszystko ??? Ja słyszałem, że tylko to czego nie zaliczyłem.

julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Od nowa pisze wszystko ??? Ja słyszałem, że tylko to czego nie zaliczyłem.

niet. wszystko.
malinek998
malinek998
  6 maja 2010

No ale dlaczego tak ? Trochę nie w porządku to jest... a jeśli nie zdam angielskiego ustnego i pisemnego a polski zdam ustny ? tez wszystko ??

julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale dlaczego tak ? Trochę nie w porządku to jest... a jeśli nie zdam angielskiego ustnego i pisemnego a polski zdam ustny ? tez wszystko ??

owszem.
malinek998
malinek998
  6 maja 2010

No to mamy sprzeczne info... Ale nie ważne.. dowiem się dokładnie co i jak.. Dzięki na odpowiedź..
Co prawda dołującą no ale co zrobić ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.