Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010 (pierwszy post)

eh... Nie dosc ze zaglosno lecialy nagrania to list mi nie podszedl:( i 6 zadanie tez mi sie nie podobalo:( a jak u was

SwallowedInBlack
SwallowedInBlack
  6 maja 2010

No to ja według tych odpowiedzi straciłem jedynie na gramatyce 2 pkt, a czytanie mam całe dobrze :] Zrobiłem tylko 2 podpunkty źle w zadaniu drugim i dziewiątym.

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  7 maja 2010

Po dzisiejszym ustnym angi9elskim mowie adios:(

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  7 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Po dzisiejszym ustnym angi9elskim mowie adios:(

nie zdalas?
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zdalas?

Zdalam :( ale Jestem zawiedziona:( bardzo i sie trzeslam nie moglam pwoeidziec ni zdania i uj:(
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  7 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Zdalam :( ale Jestem zawiedziona:( bardzo i sie trzeslam nie moglam pwoeidziec ni zdania i uj:(


no to dobrze :)
Gratuluję !
a jak ciezko jest na ustnym ? Pomagają ? Naprowadzaja ? Trzeba miec bogaty zasób słów ?
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to dobrze :) Gratuluję ! a jak ciezko jest na ustnym ? Pomagają ? Naprowadzaja ? Trzeba miec bogaty zasób słów ?

Pioweim tak mialam Pana ktory myslalam ze mnie nie lubie ale okazalo sie ze byl mily;) Komisja skladala sie z 2 osob z mojej szkoly osoby i z poza szkoly:)
No i tylko gadal ze mna moj pan no i byl mily naprowadzal jak mowilam ze nie rozumiem to zamienial slowa Ulatwial jak sie zacielam to mowil zdanie i czy o to mi chodzi takze luz:)
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  7 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Pioweim tak mialam Pana ktory myslalam ze mnie nie lubie ale okazalo sie ze byl mily;) Komisja skladala sie z 2 osob z mojej szkoly osoby i z poza szkoly:) No i tylko gadal ze mna moj pan no i byl mily naprowadzal jak mowilam ze nie rozumiem to zamienial slowa Ulatwial jak sie zacielam to mowil zdanie i czy o to mi chodzi takze luz:)


na ile pkt zdalas?:)
julCiak69
julCiak69
  7 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Zdalam :( ale Jestem zawiedziona:( bardzo i sie trzeslam nie moglam pwoeidziec ni zdania i uj:(

ja tak samo miałam na próbnej. trzęsłam się cała. :tak:

MalenstwoxD
MalenstwoxD: Komisja skladala sie z 2 osob z mojej szkoly osoby i z poza szkoly:)

ja mam dwie osoby spoza mojej szkoły. ode mnie nikogo nie ma w komisji podczas angola ode mnie. :nie:
OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  7 maja 2010

Dziś widziałam te arkusze z obu matur i aż się zdziwiłam, bo naprawdę łatwe były. Nawet moja nauczycielka z polskiego mówiła że słyszała listeningi i stwierdziła, że ona, która nie zna dobrze angielskiego, bez problemu rozumiała o czym tam gadają.

julCiak69
julCiak69: MalenstwoxD: Zdalam :( ale Jestem zawiedziona:( bardzo i sie trzeslam nie moglam pwoeidziec ni zdania i uj:( ja tak samo miałam na próbnej. trzęsłam się cała

nam nauczycielka mówiła, że to źle jak ktoś się stresuje na ustnej maturze, komisja wyżej ocenia kiedy ktoś mówi głośno i jest pewny siebie a nie zestresowany. Wiadomo że jakiś tam stres jest ale lepiej go powstrzymać ;)
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nam nauczycielka mówiła, że to źle jak ktoś się stresuje na ustnej maturze, komisja wyżej ocenia kiedy ktoś mówi głośno i jest pewny siebie a nie zestresowany. Wiadomo że jakiś tam stres jest ale lepiej go powstrzymać ;)

Nie wiem czy jakbym zastapila moj stres pewnoscia siebie mowiac to co mowilam nie uznali mnie za glupia :) Nie moglam byc pewna wiedzac jaki mam zasb slow:) Zreszta cwaniakow gorzej oceniali:)
julCiak69
julCiak69
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nam nauczycielka mówiła, że to źle jak ktoś się stresuje na ustnej maturze, komisja wyżej ocenia kiedy ktoś mówi głośno i jest pewny siebie a nie zestresowany. Wiadomo że jakiś tam stres jest ale lepiej go powstrzymać ;)

ale to jest z samo z siebie. tego nie da się powstrzymać.
Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet moja nauczycielka z polskiego mówiła że słyszała listeningi i stwierdziła, że ona, która nie zna dobrze angielskiego, bez problemu rozumiała o czym tam gadają.


Ta, na pewno na rozszerzonym też.
OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, na pewno na rozszerzonym też.

Tego nie wiem na jakiej maturze ona siedziała, ale mówiła właśnie o listeningu, że był łatwy, przy czym nie wiem czy ona tylko tak gadała czy naprawdę, poza tym nie znam jej umiejętności angielskiego więc nie mogę powiedzieć ;) Wiem tylko tyle, ile nam powiedziała.
A sama też listeningu nie słyszałam dlatego nie wiem czy był łatwy, ale część pisamna z obu w miarę, dla mnie nie była trudna, rozwiązywaliśmy dziś na angielskim ;)
kuba92762
kuba92762
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego nie wiem na jakiej maturze ona siedziała, ale mówiła właśnie o listeningu, że był łatwy, przy czym nie wiem czy ona tylko tak gadała czy naprawdę, poza tym nie znam jej umiejętności angielskiego więc nie mogę powiedzieć ;) Wiem tylko tyle, ile nam powiedziała. A sama też listeningu nie słyszałam dlatego nie wiem czy był łatwy, ale część pisamna z obu w miarę, dla mnie nie była trudna, rozwiązywaliśmy dziś na angielskim ;)

Rozwiazujac cos z nauczycielem nawet ksiazka studencka wyda sie latwa.
Sprobuj sama zrobic rozszerzony a dopiero potem oceniaj:and:
OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozwiazujac cos z nauczycielem nawet ksiazka studencka wyda sie latwa. Sprobuj sama zrobic rozszerzony a dopiero potem oceniaj

Tak się składa, że każdy SAM rozwiązywał na lekcji a potem sprawdzaliśmy. :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.