Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010 (pierwszy post)

eh... Nie dosc ze zaglosno lecialy nagrania to list mi nie podszedl:( i 6 zadanie tez mi sie nie podobalo:( a jak u was

Ironizator
Ironizator
  6 maja 2010

Jakoś średnio... Jak ten baran na tym nagraniu powiedział w końcu ? aparat + 1000, czy aparat o wartości 1000 ?

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dział w końcu ? aparat + 1000, czy aparat o wartości 1000 ?

Kamera o wartosci tysiac:)
powerorginal
powerorginal
  6 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: a jak u was

jak dla mnie ... masakra.. liczylem na 80% a tu gleba... reszta kolegow tak samo .... jedna z najtrudniejszych matur z anglika jaka pisalem...
GRHeadshot
Posty: 98 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 75
GRHeadshot
  6 maja 2010

Jak dla mnie podstawowy był banalny, pierwszy egzamin z którego jestem zadowolony.
Za 2,5 godziny mam rozszerzony...zobaczymy co tam pokażą, z góry powodzenia wszystkim zdającym. ;]

dorota051991
dorota051991
  6 maja 2010

totalna masakra

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010
GRHeadshot
GRHeadshot: Jak dla mnie podstawowy był banalny, pierwszy egzamin z którego jestem zadowolony. Za 2,5 godziny mam rozszerzony...zobaczymy co tam pokażą, z góry powodzenia wszystkim zdającym. ;]

No to powodzenia;) ja jutro mam angielski ustny i juz jestem obs...rana
GRHeadshot
Posty: 98 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 75
GRHeadshot
  6 maja 2010

Ustny angielski też nie jest straszny, grunt to sie własnie nie zestresować. Przypomnij sobie jak opisywac ilustracje, potem pytania do materiału, pamiętaj że zawsze masz prawo prosić o powtórzenie wypowiedzi egzaminatora, mozesz prośic aby mówił szybciej wolniej itp. Ja oralne angole mam 19.05 i 26.05 więc zazdroszcze terminu ;)

basiamisiak
basiamisiak
  6 maja 2010

angielski masakra
a ta wiadomosc to ze jestesmy w angili i chcemy pojechac w okolice angli czy londynu
czy zupelnie mozna bylo napisac ze np. do hiszpani ?

xmeeeeenx
xmeeeeenx
  6 maja 2010

przesadzili z lekka.
jeszcze jakby formalny dowalili to już w ogóle ;/

Ironizator
Ironizator
  6 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Kamera o wartosci tysiac:)

camera to po polsku też aparat
Ironizator
Ironizator
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: angielski masakra a ta wiadomosc to ze jestesmy w angili i chcemy pojechac w okolice angli czy londynu czy zupelnie mozna bylo napisac ze np. do hiszpani ?

Nie było podane gdzie. Ja właśnie napisałem Hiszpanię hehe
basiamisiak
basiamisiak
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie było podane gdzie. Ja właśnie napisałem Hiszpanię hehe


wlasnie wiem ze nie bylo
ale nie wiem czy mam dobrze bo napisalam ze chce wyjechac do londynu zobacz ciekawe miejsca itp chyba dobrze
bo skoro jestem angli to do londynu moge;p
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przesadzili z lekka. jeszcze jakby formalny dowalili to już w ogóle ;/

Moim zdaniem formalny list łatwiej napisać... Ja wolałabym formalny, chociaż ogólnie pisanie listów nie jest trudne ;) A o czym dokładnie mieliście ten list napisać?

Btw. matmę podobno mieliście łatwą to czymś wam musieli dowalić żeby nie było za lekko :ziober2:
xmeeeeenx
xmeeeeenx
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem formalny list łatwiej napisać... Ja wolałabym formalny, chociaż ogólnie pisanie listów nie jest trudne ;) A o czym dokładnie mieliście ten list napisać?

o przedstawieniu jakie pokazywałeś przed calą szkołą.
itd.

Konto usunięte
Konto usunięte: Btw. matmę podobno mieliście łatwą to czymś wam musieli dowalić żeby nie było za lekko

polski niby też łatwy a trudny ;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.