Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010 (pierwszy post)

eh... Nie dosc ze zaglosno lecialy nagrania to list mi nie podszedl:( i 6 zadanie tez mi sie nie podobalo:( a jak u was

basiamisiak
basiamisiak
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zgadza sie 2 naklejki i 2 razy pesel

ale ona sie stresuje przeciez wazne ze na naklejce dobrze jest pesel a ze poprawiony to chyba egzaminatorzy slepi nie sa dopatrza sie
WlasnaMelodia
WlasnaMelodia
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo moja kolezanka schizuje bo pomylila pesel i wziela i kolkiem zakreslila zla liczbe i wpisala u gory poprawnie to przeciez dobrze bedzie a ona schizuje ze nie zda przez to chociaz poprawila

Ja na swojej też pomyliłam, ale nie zkareślałam, tylko przeprawiałam. Tak się zestresowałam, że sluchanki z dojcza przeleciały,a ja na kartce nic. Ale zdałam, także powiedz koleżance, że dobrze będzie. ;)
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: geografia na czasie

z tej książki nie da się uczyć:ziober2:
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: musieliscie gdzies na tym arkuszu wpisywac date urodzenia?

Nie tylko pesel
powerorginal
powerorginal
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: by było, a tak muszę się męczyć ;D

hahah ja mam dobry temat ale lektury zle wzialem i malo co w necie jest :) ...
WlasnaMelodia
WlasnaMelodia
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: z tej książki nie da się uczyć

Tę książkę napisały babki, które układają maturkę.
Ilustracje, zagadnienia, identyko pojawia się na egzaminie! :ziober2
basiamisiak
basiamisiak
  6 maja 2010

ja nie moge wszyscy sie stresuja ale to zrozumiale

a wlasnie ta wiadomosc to ze jestesmy w angili i chcemy pojechac w okolice angli czy londynu
czy zupelnie mozna bylo napisac ze np. do hiszpani ?

bo ja napisalam ze chce pojechac do Londynu jak jestem a Angli to chyba dobrze bedzie?

basiamisiak
basiamisiak
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na swojej też pomyliłam, ale nie zkareślałam, tylko przeprawiałam. Tak się zestresowałam, że sluchanki z dojcza przeleciały,a ja na kartce nic. Ale zdałam, także powiedz koleżance, że dobrze będzie. ;)

dobrze przeciez liczy sie to co na naklejce:) najbardziej
powerorginal
powerorginal
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja napisalam ze chce pojechac do Londynu jak jestem a Angli to chyba dobrze bedzie?

a nie bylo czasem ze jestesmy w londynie i chcemy jechac na wycieczke... ?? bo z Londynu do Londynu to nie za bardzo :D ... ja mam do Warszawy ... ogolnie notatka byla spoko
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a wlasnie ta wiadomosc to ze jestesmy w angili i chcemy pojechac w okolice angli czy londynu czy zupelnie mozna bylo napisac ze np. do hiszpani ?

ja napisałam że do Paryża. ale w sumie czytałam polecenie piąte przez dziesiąte.
są już gdzieś odpowiedzi ?
chociaż może wolę nie widzieć .. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale lektury zle wzialem

jakie wziąłeś ?;>
basiamisiak
basiamisiak
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bylo czasem ze jestesmy w londynie i chcemy jechac na wycieczke... ?? bo z Londynu do Londynu to nie za bardzo :D ... ja mam do Warszawy ... ogolnie notatka byla spoko


bylo ze przebywamy w angli
no ale jak przebywam w angli to moge chciec do londynu;p
powerorginal
powerorginal
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie wziąłeś ?;>

biblia , mit o prometeuszu , faust , oda do mlodosci , antygona .... o antygonie i odzie jest w miare ... ale reszta ... jak na prace 15min to malo .... moglem wziasc dziady tego jets mnostwo :)
basiamisiak
basiamisiak
  6 maja 2010

Podczas pobytu w Anglii chciałbyś/chciałabyś wyjechać na wycieczkę.
Napisz wiadomość mailową do biura turystycznego w Londynie.
• Poinformuj, jaką wycieczką jesteś zainteresowany/a.
• Przedstaw swoje oczekiwania dotyczące zakwaterowania.
• Zapytaj o koszt takiego wyjazdu.
• Dowiedz się o możliwość uzyskania zniżki.

o tak bylo wiec podczas pobytu to oznacza ze nie mieszkam tam wiec do London tez mozna

UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: biblia , mit o prometeuszu , faust , oda do mlodosci , antygona .... o antygonie i odzie jest w miare ... ale reszta ... jak na prace 15min to malo .... moglem wziasc dziady tego jets mnostwo :)

dużo tego O.o
ja mam 3 książki i jeszcze tak pewnie przekroczę czas ..
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja napisałam że do Paryża. ale w sumie czytałam polecenie piąte przez dziesiąte. są już gdzieś odpowiedzi ? chociaż może wolę nie widzieć ..

Ja nie pamietam... Ale ja do londynu chyba pojechalam jak beda odp to wyslijcie;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.