Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010 (pierwszy post)

eh... Nie dosc ze zaglosno lecialy nagrania to list mi nie podszedl:( i 6 zadanie tez mi sie nie podobalo:( a jak u was

xmeeeeenx
xmeeeeenx
  6 maja 2010

jak będą wyniki to dajcie linka,please ;>

tronic91
tronic91
  6 maja 2010

Angielski był bardzo łatwy. Komisja chyba lubi rocznik 91, bo wszystkie były łatwe :) Odnośnie słuchania - poziom gimnazjalny. Czytanie bardzo łatwe, jedynie w ostatnim (odnośnie internetu) w jednym pytaniu zastanawialem się na odpowiedzią. Co do pisania - nie narzekajcie, że trudne. Zawsze jest list - wyuczenie się kilku zwrotów nie jest trudne. Krótka forma - łatwa i przyjemna. Liczę na 94-100% :)

symer16
symer16
  6 maja 2010
GRHeadshot
GRHeadshot: Jak dla mnie podstawowy był banalny


Zgadzam się, mam nadzieje, że z 90+% będzie :mrgreen: Co do listu, to miesiąc wcześniej na lekcji pisałem dokładnie taki sam, więc luzik. Mnie za to zaskoczył email, ale napisałem, że chcę się wybrać do jakiegoś tam lasu :rock:
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  6 maja 2010

ile czasu trwa matura z angielskiego?:ziober2:

dorota051991
dorota051991
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ile czasu trwa matura z angielskiego?

120 minut
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 120 minut

Dzięki:ziober2:
Btw. mało:ninja: ja piszę za rok maturę ale dla mnie dwie godziny to chyba mało:woot:
List mi zawsze dużo czasu zajmuje:and:...
powerorginal
powerorginal
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Btw. mało ja piszę za rok maturę ale dla mnie dwie godziny to chyba mało List mi zawsze dużo czasu zajmuje...

na lekcjach probne matury pisalem w 45 min i bylo 0k 80 % .... teraz siedzialem z 90 min ... i za nic w swiecei nie moglo mi to spasowac..
symer16
symer16
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Btw. mało


Skończyłem całą mature 45 minut wcześniej pisząc na luziku, więc czasu jest wystarczająco :mrgreen:
dorota051991
dorota051991
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na lekcjach probne matury pisalem w 45 min i bylo 0k 80 % .... teraz siedzialem z 90 min ... i za nic w swiecei nie moglo mi to spasowac..

mnie tak samo,matura z angielskiego dała mi w kość...najgorszy tekst wg. mnie to ten ostatni o internecie
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Skończyłem całą mature 45 minut wcześniej pisząc na luziku, więc czasu jest wystarczająco

No tak, tylko, że ja słaba jestem z angielskiego:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: na lekcjach probne matury pisalem w 45 min

no my dopiero w przyszłym roku szkolnym zaczniemy robić próbne matury na lekcjach to zobaczę :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: i za nic w swiecei nie moglo mi to spasowac..

to trudna była?:P
powerorginal
powerorginal
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: najgorszy tekst wg. mnie to ten ostatni o internecie

dokladnie ... ten to byl masakryczny ...

Konto usunięte
Konto usunięte: to trudna była?:P

jak dla mnie najtrudniejsza jaka pisalem ...
symer16
symer16
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: najgorszy tekst wg. mnie to ten ostatni o internecie


Mi najwięcej problemów sprawiło słuchanie o tym pisarzu, ale myśle że chyba dobrze mam.
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie najtrudniejsza jaka pisalem ...

to może jak w tym roku była trudna to w przyszłym będzie łatwa:mrgreen:
ogółem jak przeglądałam arkusze na necie to tylko polski wydał mi się łatwy, a matma to jakaś porażka :wtf: mam wrażenie że nic się przez tyle lat nie nauczyłam:ninja: moze jeszcze w zamkniętych to coś bym tam ustrzeliła, bo mniej więcej rozumiałam większość, ale otwartego żadnego bym nawet nie zaczęła..:and:
dorota051991
dorota051991
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dokladnie ... ten to byl masakryczny ...

niektóre odpowiedzi do pytań w ogóle mi nie chciały spasować...kiepsko mi poszło
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: camera to po polsku też aparat

No co ty? Wiem:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.