Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010 (pierwszy post)

eh... Nie dosc ze zaglosno lecialy nagrania to list mi nie podszedl:( i 6 zadanie tez mi sie nie podobalo:( a jak u was

dorota051991
dorota051991
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jak by było tak jak my mówimy to z tych zadan mam maxa

zostawił mu trzy lekarstwa z instrukcją czy jakoś tak
symer16
symer16
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zostawił mu trzy lekarstwa z instrukcją czy jakoś tak


No tak, ale to nie recepty, bo recepty to jak sam musi sobie kupic, a ten lekarz mu je dał, więc powinno być F.
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: musimy !

;)

Konto usunięte
Konto usunięte: o dziwo dobrze, ok 60% powinno być.

To widzisz, chociaż to masz ok.
Ja tez na majcy chyba poległam.. :and:
bellemadone
bellemadone
  6 maja 2010

angielski ustny to najlatwiejszy egzamin.
wazne ze umiesz sie przedstawic, powiedziec kilka kolorow i ewentualnie, ze czegos nie rozumiesz, po angielsku :zonk:

UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  6 maja 2010

ja do 30 czerwca osiwieje :and:
mamusia mi zagroziła, że jak nie zdam, to pójdę pod most :and: xD

julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: eh... Nie dosc ze zaglosno lecialy nagrania to list mi nie podszedl:( i 6 zadanie tez mi sie nie podobalo:( a jak u was

słuchanie było kiepskie. strzelałam na chybił trafił. :nie: anglistka mnie zabije, jak wyniki przyjdą. myślałam, że dadzą co bardziej banalnego, tak, jak na polskim, czy matmie.
to 6 zadanie to było z książki Hemingway'a?? też strzelałam. mi wyszło na zmianę: fałsz - prawda. a Wam? :woot: list był spoko. 149 słów. jeżeli doliczają jeszcze zakończenie to 152. :ninja: w miarę się w pasowałam w ilość wyrazów, bo zawsze przekraczam, za dokładnie opisuję tu jest ten minus u mnie.

MalenstwoxD
MalenstwoxD: ja jutro mam angielski ustny i juz jestem obs...rana

ja jutro mam WOS. :ninja: a 19 maja ustny angielski. :mrgreen:
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  6 maja 2010

Mam już 25 punktów, zobaczymy jak jeszcze jedno zadanie poszło i pisanie :mrgreen:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

dorota051991
dorota051991
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, ale to nie recepty, bo recepty to jak sam musi sobie kupic, a ten lekarz mu je dał, więc powinno być F.

głupota normalnie...ja zaznaczyłam F
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja do 30 czerwca osiwieje mamusia mi zagroziła, że jak nie zdam, to pójdę pod most xD


Masz szanse jeszcze w sierpniu.
zresztą. mamy po 20 ( czy wy po 19 bo ja rocznik 90 :mrgreen: ) także nie umieramy.
Zdawać mozemy przez kolejne 5 lat :D
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  6 maja 2010

sa wyniki ?

UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  6 maja 2010
julCiak69
julCiak69: to 6 zadanie to było z książki Hemingway'a?? też strzelałam. mi wyszło na zmianę: fałsz - prawda. a Wam?

http://fakty.interia.pl/raport/matura-2010/news/mamy-arkusz-z-jezyka-angielskiego,1474698,6486 :mrgreen:
bellemadone
bellemadone
  6 maja 2010

Policja z Pruszkowa (Mazowieckie) schwytała trzech sprawców napadu na stację benzynową. Jeden z nich został zatrzymany tuż po jego egzaminie maturalnym z matematyki. Wszystkim grozi kara co najmniej trzech lat więzienia - informuje Komenda Stołeczna Policji. :zonk:

symer16
symer16
  6 maja 2010

Ja mam w 6.1 odpowiedź B i wydaje mi się, że ja mam dobrze.

UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeden z nich został zatrzymany tuż po jego egzaminie maturalnym z matematyki

musiał się odstresować :teletubbies: :ninja:
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Policja z Pruszkowa (Mazowieckie) schwytała trzech sprawców napadu na stację benzynową. Jeden z nich został zatrzymany tuż po jego egzaminie maturalnym z matematyki. Wszystkim grozi kara co najmniej trzech lat więzienia - informuje Komenda Stołeczna Policji.


a mnie zlapaly rano kanary :]
k.tasy :]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.