marta0859
marta0859
  23 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Candice Swanepoel (ur. 20 października 1988) − południowoafrykańska modelka pracująca głównie dla firmy związanej ze światem mody Victoria's Secret[1]. Swanepoel urodziła się w Mooi River w prowincji KwaZulu-Natal, karierę modelki rozpoczęła wypatrzona przez pracowników branży modelingowej w Durbanie, gdy miała 15 lat[2].

"Trudne" nazwisko babka ma :woot:
No i doszłam do wniosku, że dawno nie zakładałam tu tematu więc pozwolę sobie założyć.
___________________________________







- Podoba wam się jej uroda, wygląd?
- Co na tak, co na nie?
- Ile dajecie w skali od 1 do 10?

Jak dla mnie prawie idealna. :D
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Barachła, nie interesują mnie wydumane projekty, "artystycznie wrażliwych" młodych ludzi, fotografujących ból, wojnę, malujących gehennę jednocześnie wiedząc o tym tyle, ile Żelazny Felek o miłosierdziu, emocje się sprzedają, ale nie są do sprzedawania, to moje zdanie. Z chęcią odwiedzam wiele portali foto-artystycznych, ale bez tej napinki z lustrzankami, i siedemnastoletnich "ekspertów", którzy niszczą serwis ;-).

To może mi pokażesz jakiś ambitniejszy portal?
Anyway, znasz się na sporcie, tj piłce nożnej?:rotfl:
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zwał jak zwał. :-D

jak zwał tak zwał powinno raczej być. :ninja:
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie przypominam sobie.

Może tak mnie czytasz! Tj nie czytasz!

Konto usunięte
Konto usunięte: znajdę identycznego, zobaczysz.

No ciekawe! :rotfl:
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: To może mi pokażesz jakiś ambitniejszy portal?

http://plfoto.com/ chociażby ;o.
Nie, nie znam się na sporcie, a tym bardziej na piłce nożnej :ziober2:.
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Mi też, siedzę, możesz mi dotrzymać towarzystwa, będzie mi miło, bo zaraz towarzystwo i tak się wykruszy

Ja zostanę do pierwszej :D albo do 12 chociaż, bo i tak nie zasnę wcześniej.

Patrishia
Patrishia: No dobrze, to fajne jest akurat, ale skad ten pomysł, co Cię natknęło?

Tak jakoś... jak teraz będę się objadać to na starość będzie źle, a z wiekiem będzie już tylko gorzej! :rotfl: Starzeję się, muszę o tym pamiętać :c

Patrishia
Patrishia: Ja takie postanowienia robię tylko w kwestii uczuciowej, że np daję sobie z kimś spokój, jak nie widzę zainteresowania a tak, to spełniam swoje zachcianki, jeśli nikomu nie szkodzą. Mamy i tak zbyt smutne i krótkie życie by odmawiać sobie trochę przyjemności! Filozofia mode on ;D

To też prawda... ale życie nie jest takie łatwe i czasem trzeba wyrzeczeń :and:
moonlight28
moonlight28
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeśli chodzi o kobiety, to podziwiam jej urodę.

paskudna, obrzydliwa wręcz
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jakoś... jak teraz będę się objadać to na starość będzie źle, a z wiekiem będzie już tylko gorzej!

w sensie, że czym starsza tym bardziej w boczki idzie :and:
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Może tak mnie czytasz! Tj nie czytasz!

kłóciłabym się gdyby nie fakt, że mi się to zdarza. :ninja:
Patrishia
Patrishia: No ciekawe!

wierz w to, ktoś musi. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: paskudna, obrzydliwa wręcz

dobra! :rotfl:
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://plfoto.com/ chociażby ;o. Nie, nie znam się na sporcie, a tym bardziej na piłce nożnej .

Hm, dziękuję, pooglądam. Tymczasem pierwszy raz od wieków idę obejrzeć film w TV! :o
Miłego Marcin ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja zostanę do pierwszej :D albo do 12 chociaż, bo i tak nie zasnę wcześniej.

Idę na fylm :rotfl:
Albo sobie ściągnę, hm... :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jakoś... jak teraz będę się objadać to na starość będzie źle, a z wiekiem będzie już tylko gorzej! Starzeję się, muszę o tym pamiętać :c

Mam nadzieję, że nasza wczorajsza (?) rozmowa Cię do tego nie popchnęła :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: To też prawda... ale życie nie jest takie łatwe i czasem trzeba wyrzeczeń

Pf. :D Moje życie samo sobie wybrało dość wyrzeczeń, bym mu jeszcze pomagała w tym :D
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o nie, ostatnio też się tym ze mną droczyłeś, dobrze pamiętam?

Sori, nie zauważyłem posta, nie wiem czy się z Tobą droczyłem, to by było jakieś nieludzkie, nie w moim stylu przecież! :rotfl:.
Konto usunięte
Konto usunięte: zwał jak zwał. :-D

Lubisz to :ziober2:.
moonlight28
moonlight28
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra!

ihaaaaaaaaaaa patataj patataj :rotfl:
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sori, nie zauważyłem posta, nie wiem czy się z Tobą droczyłem, to by było jakieś nieludzkie, nie w moim stylu przecież!

czyli się znamy czy nie znamy? ;C
Konto usunięte
Konto usunięte: ihaaaaaaaaaaa patataj patataj

fakju. :ziober2:
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Idę na fylm Albo sobie ściągnę, hm...

Mi się dziś nie chce nawet filmu oglądać, właśnie, muszę iść na to nowe "Oszukać przeznaczenie", całkiem o tym zapomniałam

Patrishia
Patrishia: Mam nadzieję, że nasza wczorajsza (?) rozmowa Cię do tego nie popchnęła

Nie :ziober2: Ale nadchodzi ten wiek, kiedy już trzeba będzie trzymać dietę :crylol:

Patrishia
Patrishia: Pf. :D Moje życie samo sobie wybrało dość wyrzeczeń, bym mu jeszcze pomagała w tym :D

samo wybrało? jak to?
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli się znamy czy nie znamy? ;C

No przecież osobiście się nie znamy, mało ludzi z neta znam :). Ale skoro obecnego awataru nie kojarzysz, to rzeczywiście mnie nie pamiętasz, kiedyś kilka zdań zamieniliśmy :).
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Hm, dziękuję, pooglądam. Tymczasem pierwszy raz od wieków idę obejrzeć film w TV! :o Miłego Marcin ;D

Miłego :).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.