marta0859
marta0859
  23 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Candice Swanepoel (ur. 20 października 1988) − południowoafrykańska modelka pracująca głównie dla firmy związanej ze światem mody Victoria's Secret[1]. Swanepoel urodziła się w Mooi River w prowincji KwaZulu-Natal, karierę modelki rozpoczęła wypatrzona przez pracowników branży modelingowej w Durbanie, gdy miała 15 lat[2].

"Trudne" nazwisko babka ma :woot:
No i doszłam do wniosku, że dawno nie zakładałam tu tematu więc pozwolę sobie założyć.
___________________________________







- Podoba wam się jej uroda, wygląd?
- Co na tak, co na nie?
- Ile dajecie w skali od 1 do 10?

Jak dla mnie prawie idealna. :D
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też ubolewam nad takimi ludźmi, ale to w sumie ich sprawa. Jakby nie było... cóż, dużo rzeczy mnie denerwuje, ale świata nie zmienię.

No. Żeby nie było! Ja nie mam nic do ludzi grubych, takich i owakich, tylko jak mogą coś, to niech robią ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: też mam 'taką' przemianę materii, chociaż aż tak może po mnie nie widać Chociaż podobno i tak mam niedowagę jak na swój wzrost, jakieś tam gułpie obliczenia, BMI czy coś, ale ja w to nie wierzę, nie ma co patrzeć na głupie cyferki, do każdego powinno się podchodzić indywidualnie

No niby tak, ale Ty masz taką figurę gdzie w niektórych miejscach nadrabiasz, dlatego się to rzuca w oczy, a tak to masz talię z tego co kojarzę ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: serio, nie ruszyło nic? :D wiesz, niektórzy by się cieszyli z tego, jest jakaś dobra strona, możesz jeść ile chcesz a nie będzie skutków ubocznych

Przez 2 miesiące, nic ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: tego też pełno, chociaż co to 'groszek'- nie wiem ;d U mnie na każdym kroku Biedronki, Lidle, Carrefoury express itp to z tych większych

Hm, Groszek to jak żabka, identyko :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Już raczej nie ma, daaawno ich nie widziałam, tak jak Milky Way do smarowania

Seria limitowana, czy jak?;o

Konto usunięte
Konto usunięte: masz ją na części ?

Literka mi odpadla! Bo kiedys czyscilam klawiature i niechcący cos zrobilam z takimi "zawiasami" od klawisza :[
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: No. Żeby nie było! Ja nie mam nic do ludzi grubych, takich i owakich, tylko jak mogą coś, to niech robią ;>

no dokładnie, to mam na myśli

Patrishia
Patrishia: No niby tak, ale Ty masz taką figurę gdzie w niektórych miejscach nadrabiasz, dlatego się to rzuca w oczy, a tak to masz talię z tego co kojarzę ;)

no jakąś tam mam

Patrishia
Patrishia: Przez 2 miesiące, nic ;D

z jednej strony zazdroszczę, wiesz co ja bym jadła gdybym mogła wpieprzać 3 tys kcal dziennie i miałabym pewność, że nie utyję (?) :rotfl: nawet sobie nie wyobrażasz!
:DD

Patrishia
Patrishia: Hm, Groszek to jak żabka, identyko :D

Nie spotkałam się z tym sklepem jeszcze

Patrishia
Patrishia: Seria limitowana, czy jak?;o

Nie, nie, nie.... Przecież ja to z dobrych kilka lat jadłam! Po prostu musieli wycofać chyba :woot: a szkoda. z takich czekoladowych, co prawda nie do smarowania, to lubiłam jeszcze gwiazdki z milky way :w00t:

Patrishia
Patrishia: Literka mi odpadla! Bo kiedys czyscilam klawiature i niechcący cos zrobilam z takimi "zawiasami" od klawisza :[

aha, nie martw się, mi się cały laptop "telepie" :rotfl: obudowa mi się odrywa, mam na myśli to coś co mocuje ekran z resztą, trzeba po nowy jechać, ale dopiero jak nie będzie pogody :and:
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no jakąś tam mam

:D

Konto usunięte
Konto usunięte: z jednej strony zazdroszczę, wiesz co ja bym jadła gdybym mogła wpieprzać 3 tys kcal dziennie i miałabym pewność, że nie utyję (?) nawet sobie nie wyobrażasz! :DD

3 tys kalorii to potworna ilość żarcia! Żarłam (inaczej tego określić nie mozna) cały dzień i to najbardziej kaloryczne jedzenie ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie spotkałam się z tym sklepem jeszcze

Może to na Lubelszczyźnie tylko jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie, nie.... Przecież ja to z dobrych kilka lat jadłam! Po prostu musieli wycofać chyba a szkoda. z takich czekoladowych, co prawda nie do smarowania, to lubiłam jeszcze gwiazdki z milky way

Wszyscy się nimi zachwycają a ja nigdy ich nie jadłam! :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: aha, nie martw się, mi się cały laptop "telepie" obudowa mi się odrywa, mam na myśli to coś co mocuje ekran z resztą, trzeba po nowy jechać, ale dopiero jak nie będzie pogody

Hhaah, mi szkoda kasy, tłukę to do końca :rotfl:
Ale! Znalałam, hahaha, nie zgadniesz gdzie mi wpadła ta literka! :rotfl:
Coś mnie zakuło w staniku i patrze- o. ;D
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: 3 tys kalorii to potworna ilość żarcia! Żarłam (inaczej tego określić nie mozna) cały dzień i to najbardziej kaloryczne jedzenie ;D

no o to chodzi, gdybym tak mogła bez wyrzutów sumienia jeść to bym jadła ile wlezie
:rotfl:

Patrishia
Patrishia: Może to na Lubelszczyźnie tylko jest.

może

Patrishia
Patrishia: Wszyscy się nimi zachwycają a ja nigdy ich nie jadłam!

żałuj :tak:

Patrishia
Patrishia: Hhaah, mi szkoda kasy, tłukę to do końca

Tyle że tego nawet nie mogę zamknąć bo się chwieje :ninja: muszę wszystko ostrożnie, delikatnie, a z moimi narwanymi ruchami to ciężkie :ninja:

Patrishia
Patrishia: Ale! Znalałam, hahaha, nie zgadniesz gdzie mi wpadła ta literka! Coś mnie zakuło w staniku i patrze- o. ;D

HAHAHA :rotfl: do stanika wrzuciłaś literkę? :crylol:
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no o to chodzi, gdybym tak mogła bez wyrzutów sumienia jeść to bym jadła ile wlezie

Oj, to trochę niezdrowe jest mimo wszystko :D Ale w tym roku sobie odpuszczę, kij tam z tym. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: żałuj

Ale ja jestem głupia :o Mogłam ich we Włoszech poszukać :o

Konto usunięte
Konto usunięte: Tyle że tego nawet nie mogę zamknąć bo się chwieje muszę wszystko ostrożnie, delikatnie, a z moimi narwanymi ruchami to ciężkie

No, bo i Tobie coś jeszcze poodpada uj wie gdzie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: HAHAHA do stanika wrzuciłaś literkę?

Sama wskoczyła a ja jej szukałam wokół łózka! :rotfl:
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Oj, to trochę niezdrowe jest mimo wszystko :D Ale w tym roku sobie odpuszczę, kij tam z tym. :D

No z drugiej strony niezdrowe, też zależy co jesz, jak fastfoody to potem ryzyko miażdżycy itp, jak ja o tym czytałam to aż się przestraszyłam, ale to dobrze, bo od tamtego czasu sporadycznie jem takie rzeczy

Patrishia
Patrishia: Ale ja jestem głupia :o Mogłam ich we Włoszech poszukać :o

nie wiem czy byś znalazła... ostatnio byłam w Czechach to nie widziałam ich! Chociaż fakt faktem Czechy a Włochy.... nie wiem. Mimo wszystko w Czechach jest sporo rzeczy, których u nas dostać nie można

Patrishia
Patrishia: No, bo i Tobie coś jeszcze poodpada uj wie gdzie

Już coś tam odpadło, jakaś cząstka, ale wyrzuciłam :ninja: i tak posklejać nikt by tego nie posklejał bo jak

Patrishia
Patrishia: Sama wskoczyła a ja jej szukałam wokół łózka!

Ja bym od razu czuła jakby mi coś tam wpadło :wtf: Haha, ale nie powiem, rozbawiło mnie to, zaraz sobie przypomniałam jak chowałam pieniądze do stanika w zeszłym roku bo nie miałam gdzie włożyć jak jeździłam na rowery :rotfl:
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zaraz sobie przypomniałam jak chowałam pieniądze do stanika w zeszłym roku bo nie miałam gdzie włożyć jak jeździłam na rowery

albo na osiedle jak szłam, wiadomo, bez torebki, nieraz kieszeni nie było :rotfl: to gdzie drobne?! do stanika! :crylol:
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No z drugiej strony niezdrowe, też zależy co jesz, jak fastfoody to potem ryzyko miażdżycy itp, jak ja o tym czytałam to aż się przestraszyłam, ale to dobrze, bo od tamtego czasu sporadycznie jem takie rzeczy

Wiadomo, że to jest tak modyfikowane, że strach ruszać, ale smaczne jest :/

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy byś znalazła... ostatnio byłam w Czechach to nie widziałam ich! Chociaż fakt faktem Czechy a Włochy.... nie wiem. Mimo wszystko w Czechach jest sporo rzeczy, których u nas dostać nie można

NA UKRAINIE MUSZĄ BYĆ,hahaha :D Poszukam!

Konto usunięte
Konto usunięte: Już coś tam odpadło, jakaś cząstka, ale wyrzuciłam i tak posklejać nikt by tego nie posklejał bo jak

No jak już mają naprawić, to ponaprawiają :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym od razu czuła jakby mi coś tam wpadło Haha, ale nie powiem, rozbawiło mnie to, zaraz sobie przypomniałam jak chowałam pieniądze do stanika w zeszłym roku bo nie miałam gdzie włożyć jak jeździłam na rowery

Bo to tylko fragmencik wpadł. Jak jest klawisz, to tam jest taka gumka dotykająca płytki i pojawia się litera, no i to sama ta gumka wpadla, lolo.
Stanik miejscem uniwersalnym ;D
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011

urządziłyśmy tu sobie własny, prywatny temat do nabijania i plotek :ninja:

Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo na osiedle jak szłam, wiadomo, bez torebki, nieraz kieszeni nie było to gdzie drobne?! do stanika!

:rotfl: Żebyś wiedziała co jeszcze się tam pcha :rotfl: Ale nie mogę tu tak napisać ;D
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011

Będą bany, będą :rotfl:

marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Wiadomo, że to jest tak modyfikowane, że strach ruszać, ale smaczne jest :/

zależy gdzie, w niektórych barach/knajpach czy jak to tam zwać czisburgery czy hamburgery smakują jak zelówy od butów :rotfl: ostatnio na wczasach takiego jadłam :ninja: FUJ aż mi niedobrze na samą myśl

Patrishia
Patrishia: NA UKRAINIE MUSZĄ BYĆ,hahaha :D Poszukam!

nie wiem, nigdy nie byłam na Ukrainie

Patrishia
Patrishia: No jak już mają naprawić, to ponaprawiają :D

wydaje mi się, że bardziej opłaca mi się kupić nowego, bo za naprawę i nową obudowe trzeba będzie zapłacić, poza tym on ma juz baterię "padniętą", działa tylko jak jest podłączony do prądu, to też by trzeba było wymienić, a zresztą nie wiadomo ile jeszcze pociągnie więc chyba jednak nowy się lepiej opłaca niż grata naprawiać
chociaż on ma nie wiem w sumie, jakieś 3.5 roku, jeszcze aż taki stary bardzo nie jest
albo nawet nie tyle, kupowałam go jak byłam w 1 liceum, to ze 3 lata może ;o

Patrishia
Patrishia: Stanik miejscem uniwersalnym ;D

Ostatnio próbowałam upchnąć tam odtwarzacz :crylol: ale kijowo to wyglądało jednak
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Żebyś wiedziała co jeszcze się tam pcha Ale nie mogę tu tak napisać ;D

co? napisz, co Ci szkodzi :ziober2: kogo tu uświadczysz o tej porze?

Patrishia
Patrishia: Będą bany, będą

nawet gdyby to co... :rotfl:
tutaj w każdym prawie temacie nabijają, a TO jest MÓJ temat więc możemy :ziober2:
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy gdzie, w niektórych barach/knajpach czy jak to tam zwać czisburgery czy hamburgery smakują jak zelówy od butów ostatnio na wczasach takiego jadłam FUJ aż mi niedobrze na samą myśl

A nie no, mam na myśli sieciówki. :D
Ostatnio w Lublinie jadłam "czizburgera" z mięsem które się rozlatywało, jak z puszki, nie zjadlam go. :ble:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, nigdy nie byłam na Ukrainie

Tam jest wszystko. Nawet Laysy krabowe :D

Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się, że bardziej opłaca mi się kupić nowego, bo za naprawę i nową obudowe trzeba będzie zapłacić, poza tym on ma juz baterię "padniętą", działa tylko jak jest podłączony do prądu, to też by trzeba było wymienić, a zresztą nie wiadomo ile jeszcze pociągnie więc chyba jednak nowy się lepiej opłaca niż grata naprawiać chociaż on ma nie wiem w sumie, jakieś 3.5 roku, jeszcze aż taki stary bardzo nie jest albo nawet nie tyle, kupowałam go jak byłam w 1 liceum, to ze 3 lata może ;o

To jak mój :o Ale fakt, jak możesz, to kupuj nowego! ;D
Tylko.. ktokolwiek u Was się zna na tym? Żeby szajsu nie kupić. A Ty raczej marnie w tym obeznana :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio próbowałam upchnąć tam odtwarzacz ale kijowo to wyglądało jednak

:wtf: Jak to?:DDD hahhah. Wyobraziłam to sobie ;d
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co? napisz, co Ci szkodzi kogo tu uświadczysz o tej porze?

No w sumie to wiem, że przemytniczki sobie pakują papierosy do staników. Opowiadali mi o tym :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet gdyby to co... tutaj w każdym prawie temacie nabijają, a TO jest MÓJ temat więc możemy

Rozmawiamy przecież na temat :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.