marta0859
marta0859
  23 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Candice Swanepoel (ur. 20 października 1988) − południowoafrykańska modelka pracująca głównie dla firmy związanej ze światem mody Victoria's Secret[1]. Swanepoel urodziła się w Mooi River w prowincji KwaZulu-Natal, karierę modelki rozpoczęła wypatrzona przez pracowników branży modelingowej w Durbanie, gdy miała 15 lat[2].

"Trudne" nazwisko babka ma :woot:
No i doszłam do wniosku, że dawno nie zakładałam tu tematu więc pozwolę sobie założyć.
___________________________________







- Podoba wam się jej uroda, wygląd?
- Co na tak, co na nie?
- Ile dajecie w skali od 1 do 10?

Jak dla mnie prawie idealna. :D
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011

a jeśli chodzi o kobiety, to podziwiam jej urodę.

ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się ona nazywa? tyle razy próbowałam jej zdjęcia w necie szukać a nie wiedziałam jak się zwie baba też mi się podoba, tak sobie chciałam pooglądać

Ulya Trukhina.
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Oho, miłoźdź? Hm, ładna, to jakaś przypadkowa dziewczyna, czy aktorka/samfin els?

Nie wiem kto to jest, jakaś modelka pewnie, nie zagłębiałem się, ale kiedyś zapisałem sobie foto i nazwisko, bo miała świetną sesję w tej stylizacji.
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nadal mi wypomina zołza.

Ale ja podzielam Twój gust w tamtej sprawie! Jedynie uprzedziłam, że poza tym przykładem! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: (nie będę tu wklejała. )

Ten pierwszy ma coś ciekawego w sobie, bo zrobiłam takie "łał" w myślach, ten drugi mniej, ale też ok :D Na pewno to nie brzydactwa!
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ulya Trukhina.

dzięki :D
piękna :zakochany:
szkoda, że najwięcej zdjęć ma w tej kraciastej bluzce, innych mało coś.
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem kto to jest, jakaś modelka pewnie, nie zagłębiałem się, ale kiedyś zapisałem sobie foto i nazwisko, bo miała świetną sesję w tej stylizacji.

Już widzę, myslałam, że to jakieś dziewcze z devianta, albo coś. ;)
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda, że najwięcej zdjęć ma w tej kraciastej bluzce, innych mało coś.

No szkoda, mi się akurat ta sesja podobała, dlatego uwagę zwróciłem :).
Patrishia
Patrishia: Już widzę, myslałam, że to jakieś dziewcze z devianta, albo coś. ;)

Nie mam czasu na wertowanie barachła typu deviantart etc. ;).
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: A, to kiepsko. Ja mam koszulki do spania takie,że jak wyjdę w niej przed blok, to nic się nie stanie

aaa, przegapiłam Twojego posta :D
Ja też czasem wychodzę przed blok w piżamie/koszuli, ale teraz mi się jakoś nieeeeeeeee chce, leniwa jestem dziś :ziober2:

Patrishia
Patrishia: Dasz radę! Chociaż nie wiem po co działasz wbrew sobie

Ja też nie, ale tak sobie postanowiłam, że od dziś zero słodyczy, a jak ja coś sobie postanowię to musi tak być! :ninja:
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeśli chodzi o kobiety, to podziwiam jej urodę.

Szczerze? Już Ty chyba masz ładniejsze rysy twarzy, przecież ona wygląda jak kuń :woot:.
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Ale ja podzielam Twój gust w tamtej sprawie!

a to niespodzianka. :-D
Patrishia
Patrishia: Ten pierwszy ma coś ciekawego w sobie, bo zrobiłam takie "łał"

ja też zawsze robie łał. ;C
Konto usunięte
Konto usunięte: Już Ty chyba

:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież ona wygląda jak kuń

mam dziwny gust, uprzedzałam. :ninja:
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam czasu na wertowanie barachła typu deviantart etc. ;).

Barachła :wtf: Marcin, tam są też i ciekawe rzeczy, pośród 13latek z mangą i słit fociami i lewkami :D

Konto usunięte
Konto usunięte: aaa, przegapiłam Twojego posta :D Ja też czasem wychodzę przed blok w piżamie/koszuli, ale teraz mi się jakoś nieeeeeeeee chce, leniwa jestem dziś

Mi też, siedzę, możesz mi dotrzymać towarzystwa, będzie mi miło, bo zaraz towarzystwo i tak się wykruszy :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też nie, ale tak sobie postanowiłam, że od dziś zero słodyczy, a jak ja coś sobie postanowię to musi tak być!

No dobrze, to fajne jest akurat, ale skad ten pomysł, co Cię natknęło?:rotfl:
Ja takie postanowienia robię tylko w kwestii uczuciowej, że np daję sobie z kimś spokój, jak nie widzę zainteresowania a tak, to spełniam swoje zachcianki, jeśli nikomu nie szkodzą. Mamy i tak zbyt smutne i krótkie życie by odmawiać sobie trochę przyjemności!
Filozofia mode on ;D
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Z czego radość, może nieco niefortunnie to sformułowałem, sorry Dominika ;p.
Konto usunięte
Konto usunięte: mam dziwny gust, uprzedzałam.

Dziwny? Toż to fetysz :ninja:.
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a to niespodzianka. :-D

Czemu niespodzianka, nie pisałam, że też mi się podobało?:DD

Konto usunięte
Konto usunięte: ja też zawsze robie łał. ;C

Niewiele więcej mozesz... :rotfl:
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Barachła Marcin, tam są też i ciekawe rzeczy, pośród 13latek z mangą i słit fociami i lewkami :D

Barachła, nie interesują mnie wydumane projekty, "artystycznie wrażliwych" młodych ludzi, fotografujących ból, wojnę, malujących gehennę jednocześnie wiedząc o tym tyle, ile Żelazny Felek o miłosierdziu, emocje się sprzedają, ale nie są do sprzedawania, to moje zdanie. Z chęcią odwiedzam wiele portali foto-artystycznych, ale bez tej napinki z lustrzankami, i siedemnastoletnich "ekspertów", którzy niszczą serwis ;-).
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sorry Dominika ;

o nie, ostatnio też się tym ze mną droczyłeś, dobrze pamiętam?
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwny? Toż to fetysz

zwał jak zwał. :-D
Patrishia
Patrishia: Czemu niespodzianka, nie pisałam, że też mi się podobało?:DD

nie przypominam sobie. :ninja:
Patrishia
Patrishia: Niewiele więcej mozesz...

znajdę identycznego, zobaczysz. :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.