marta0859
marta0859
  23 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Candice Swanepoel (ur. 20 października 1988) − południowoafrykańska modelka pracująca głównie dla firmy związanej ze światem mody Victoria's Secret[1]. Swanepoel urodziła się w Mooi River w prowincji KwaZulu-Natal, karierę modelki rozpoczęła wypatrzona przez pracowników branży modelingowej w Durbanie, gdy miała 15 lat[2].

"Trudne" nazwisko babka ma :woot:
No i doszłam do wniosku, że dawno nie zakładałam tu tematu więc pozwolę sobie założyć.
___________________________________







- Podoba wam się jej uroda, wygląd?
- Co na tak, co na nie?
- Ile dajecie w skali od 1 do 10?

Jak dla mnie prawie idealna. :D
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to było niemiłe, chyba się popłaczę.

:rotfl: Już dodałam sprostowanie! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Patryszja widzi moj ukryty folder, ale i tak nie ma racji. i nie spinajcie dupek, każdy ma inny gust, każdy lubi co innego, tak już jest. Moim skromnym zdaniem, to dobrze.

Nikt nie spina dupki, ja tylko zaczepiam, a to fakt, że dobrze, że są tak zróżnicowane gusta. Dla każdego coś innego :D
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: W sumie kiedyś się przestraszyłam, bo sporo osób wydawało mi się znajomych, takich na ulicy, przypadkowe osoby, tak jakby się mi zacierały różnice pomiędzy cechami. Ale chyba mi już przeszło, hipochondria to nic dobrego. :D

:wtf:
Nigdy nie doznałam takiego uczucia.
Boli mnie tyłek od siedzenia przed komputerem, to jest dopiero dziwne uczucie. :ninja:
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie doznałam takiego uczucia. Boli mnie tyłek od siedzenia przed komputerem, to jest dopiero dziwne uczucie.

Wrażenie podobne do tego, gdy wydaje nam się, że mamy Deja Vu :D

Kurde, długo dzisiaj siedzisz?:D Ja się zdrzemnęłam trochę, to długo teraz nie siedzę. :D
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ano, chyba że tak, ja Cię nie kojarzę i pierwszy raz wczoraj bodajże widziałam ;d

na hyde mnie wcześniej nie widziałaś? :rotfl:
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Oj wiem, może to zabrzmiało tak zaczepnie, ale miałam napisać, o ile nie napisałam, że 6 to i tak niezła ocena. A co tych zdjęć z neta, to prawda. Właśnie się przyglądałam na brzuch i o ile na 2 zdjęciu wcale nie wydaje mi się tragedią, to widzę, że na innych jest lepszy. I nie oczekiwałam dla niej "dysi", nie ironizuj :D

Będę ironizował, bo nie widzę sensu spuszczania się nad przeciętnej urody kobietą, której foty są obrobione przez grafika :mrgreen:. Dla mnie taki brzuch to tragedia, dwu-płatowo rozbudowana "góra", i zero dołu, to jest strasznie dysproporcjonalne, na drugim właśnie zdjęciu to widać, chudy brzuch nie znaczy ładny brzuch. Nie odmawiam jej urody bo jakąś tam ma, nie wpisuje się jednak ona w to, co nazwałbym swoim ideałem, czy chociażby wyjątkowością, kobieta jakich wiele i to moje, autonomiczne, niepodważalnie subiektywne, jedynie prawdziwe w odniesieniu do bycia w porządku ze swoim poczuciem estetyki - zdanie ;d.
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Wrażenie podobne do tego, gdy wydaje nam się, że mamy Deja Vu :D

deża wi miewałam często dość, teraz nawet sporadycznie :woot: ale nigdy nie dotyczyło ludzi

Patrishia
Patrishia: Kurde, długo dzisiaj siedzisz?:D

Od południa, od 4 jakoś, zasiedziałam się tutaj na tym temacie massacre na MiU :D
Sama nie wiem, z 2 godziny zleciały? 3? Nawet nie liczyłam. Potem poszłam po kolację, kąpać się i wróciłam, ale z pół godziny siedzę i czuję się jakbym spadła ze schodów na dupe, nie wiem, chyba czas sobie zrobić przerwe :ninja:
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Już dodałam sprostowanie! :D

wybaczę Ci to małe potknięcie. :rotfl:
Patrishia
Patrishia: Nikt nie spina dupki, ja tylko zaczepiam, a to fakt, że dobrze, że są tak zróżnicowane gusta. Dla każdego coś innego :D

ja tam lubię brzydotę, znaczy inni uważają to za brzydotę. :ninja:
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na hyde mnie wcześniej nie widziałaś?

Na hyde widziałam, w sensie nick kojarzę skądś, ale zdjęć nigdy, przynajmniej nie przypominam sobie jakoś :woot:
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Będę ironizował, bo nie widzę sensu spuszczania się nad przeciętnej urody kobietą, której foty są obrobione przez grafika . Dla mnie taki brzuch to tragedia, dwu-płatowo rozbudowana "góra", i zero dołu, to jest strasznie dysproporcjonalne, na drugim właśnie zdjęciu to widać, chudy brzuch nie znaczy ładny brzuch. Nie odmawiam jej urody bo jakąś tam ma, nie wpisuje się jednak ona w to, co nazwałbym swoim ideałem, czy chociażby wyjątkowością, kobieta jakich wiele i to moje, autonomiczne, niepodważalnie subiektywne, jedynie prawdziwe w odniesieniu do bycia w porządku ze swoim poczuciem estetyki - zdanie ;d.

Marcin, albo ja nie rozumiem tej przenośni, albo o zgrozo to nie przenośnia :rotfl:
Zabrakło mi tchu czytając charakterystykę Twojego zdania! :D Pokaż więc swój ideał, albo coś pokrewnego :d

Konto usunięte
Konto usunięte: deża wi miewałam często dość, teraz nawet sporadycznie ale nigdy nie dotyczyło ludzi

Z tym Deja Vu to coś było, że prawdziwe doznajemy niezwykle rzadko, a to co my mamy najczęściej to coś innego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Od południa, od 4 jakoś, zasiedziałam się tutaj na tym temacie massacre na MiU :D Sama nie wiem, z 2 godziny zleciały? 3? Nawet nie liczyłam. Potem poszłam po kolację, kąpać się i wróciłam, ale z pół godziny siedzę i czuję się jakbym spadła ze schodów na dupe, nie wiem, chyba czas sobie zrobić przerwe

:rotfl: Idź może na spacer. U mnie padał deszcz, zastanawiam się czy nie poniuchać tego powietrza :D

Konto usunięte
Konto usunięte: wybaczę Ci to małe potknięcie.

Dziękuję za okazaną łaskawość, pani :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam lubię brzydotę, znaczy inni uważają to za brzydotę.

Jakiś przykład?:D Poza tymi torebkami?:ziober2:
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Z tym Deja Vu to coś było, że prawdziwe doznajemy niezwykle rzadko, a to co my mamy najczęściej to coś innego.

a to nie wiem, nic o tym nie słyszałam

Patrishia
Patrishia: Idź może na spacer. U mnie padał deszcz, zastanawiam się czy nie poniuchać tego powietrza :D

Na spacer, jak ja już w piżamie siedzę :ninja: W ogóle od dzisiaj wymyśliłam sobie dietę, w sensie że jem normalnie, ale zero słodyczy, coli itp, jak na złość kubek z nutellą się do mnie uśmiecha na stole :crylol: ale będę twarda, nie dam się :rotfl:
co do pogody jeszcze, u mnie upał od rana, duszno i nie zapowiada się, żeby miało padać
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Marcin, albo ja nie rozumiem tej przenośni, albo o zgrozo to nie przenośnia Zabrakło mi tchu czytając charakterystykę Twojego zdania! :D Pokaż więc swój ideał, albo coś pokrewnego :d

Nie, to nie jest przenośnia :rotfl:.
Nie pokażę swojego ideału, nie zamieszczę czyichś zdjęć w necie nez Jej zgody przecież ;-). Czegoś pokrewnego nie chce mi się szukać za bardzo, ale pokażę ewenement - blondynka o jasnych oczach, której uroda mi odpowiada:
.
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Poza tymi torebkami?

nadal mi wypomina zołza. :rotfl:
Patrishia
Patrishia: Jakiś przykład?

http://images4.fanpop.com/image/photos/16900000/ed-westwick-Sydney-Photoshoot-gossip-girl-16952171-600-399.jpg
http://i.pinger.pl/pgr202/a9f16bec002950354caf1f5f/alexander-skarsgard-2010-8.jpg
(nie będę tu wklejała. :ninja:)
Konto usunięte
Konto usunięte: Na hyde widziałam, w sensie nick kojarzę skądś, ale zdjęć nigdy, przynajmniej nie przypominam sobie jakoś

były, kiedyś.
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: blondynka o jasnych oczach, której uroda mi odpowiada:

jak się ona nazywa? tyle razy próbowałam jej zdjęcia w necie szukać a nie wiedziałam jak się zwie baba :wtf: też mi się podoba, tak sobie chciałam pooglądać
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: były, kiedyś.

no dobra, KIEDYŚ to mnie nie było :D
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na spacer, jak ja już w piżamie siedzę W ogóle od dzisiaj wymyśliłam sobie dietę, w sensie że jem normalnie, ale zero słodyczy, coli itp, jak na złość kubek z nutellą się do mnie uśmiecha na stole ale będę twarda, nie dam się co do pogody jeszcze, u mnie upał od rana, duszno i nie zapowiada się, żeby miało padać

A, to kiepsko. Ja mam koszulki do spania takie,że jak wyjdę w niej przed blok, to nic się nie stanie :ziober2:
Dasz radę! Chociaż nie wiem po co działasz wbrew sobie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, to nie jest przenośnia . Nie pokażę swojego ideału, nie zamieszczę czyichś zdjęć w necie nez Jej zgody przecież ;-). Czegoś pokrewnego nie chce mi się szukać za bardzo, ale pokażę ewenement - blondynka o jasnych oczach, której uroda mi odpowiada:

Okej :rotfl: :and:
Oho, miłoźdź? Hm, ładna, to jakaś przypadkowa dziewczyna, czy aktorka/samfin els?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.