marta0859
marta0859
  23 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Candice Swanepoel (ur. 20 października 1988) − południowoafrykańska modelka pracująca głównie dla firmy związanej ze światem mody Victoria's Secret[1]. Swanepoel urodziła się w Mooi River w prowincji KwaZulu-Natal, karierę modelki rozpoczęła wypatrzona przez pracowników branży modelingowej w Durbanie, gdy miała 15 lat[2].

"Trudne" nazwisko babka ma :woot:
No i doszłam do wniosku, że dawno nie zakładałam tu tematu więc pozwolę sobie założyć.
___________________________________







- Podoba wam się jej uroda, wygląd?
- Co na tak, co na nie?
- Ile dajecie w skali od 1 do 10?

Jak dla mnie prawie idealna. :D
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Lolol, przecież ona jest piękna :o To prawda, szeroki uśmiech jej nie służy, ale poza tym jest.. świetna.

podzielam Twą opinię Patrycjo :D !
a takie komentarze:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ma oblesna twarz.

są przesadzone z lekka
może nie wpisywać się w czyjś gust, ale to nie powód, żeby pisać, że ma obleśną twarz bo tego jej zarzucić nie można, zresztą sformułowanie "obleśna twarz" mi się kojarzy z czymś takim:
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: są przesadzone z lekka może nie wpisywać się w czyjś gust, ale to nie powód, żeby pisać, że ma obleśną twarz bo tego jej zarzucić nie można, zresztą sformułowanie "obleśna twarz" mi się kojarzy z czymś takim:

Egzakli. Przecież ma piękne oczy, usta, nawet nos ma symetryczny, choć może niezbyt kształtny, ma ładną brodę, kości policzkowe. Ma ładną sylwetkę, długie, nie za chude/grube nogi, pewnie ładny tyłek. Biust też ani mały ani wielki. Kurde.
:D
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011

idealne ciało, twarz mi się w ogóle nie podoba. :ninja:

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Egzakli. Przecież ma piękne oczy, usta, nawet nos ma symetryczny, choć może niezbyt kształtny, ma ładną brodę, kości policzkowe. Ma ładną sylwetkę, długie, nie za chude/grube nogi, pewnie ładny tyłek. Biust też ani mały ani wielki. Kurde. :D

Zgrabna, długie, ładne włosy i ładna buzia, czego chcieć więcej, w sumie nie wiem dlaczego 'FejkiemJestem' ją tak skrytykował, w jego temacie o pasztetach z Hyde czytałam, jak zachwycał się dziewczynami dużo mniej atrakcyjnymi od niej, fakt faktem może nie powinnam krytykować czyjegoś gustu, ale jednak pozwolę sobie na komentarz :D
Przecież o NIEJ nie można nawet powiedzieć, że jest przeciętna :wtf:
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak zachwycał się dziewczynami dużo mniej atrakcyjnymi od niej

przynajmniej niektórymi (mniej atrakcyjnymi), pozwolę sobie wprowadzić poprawkę ;d
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: - Podoba wam się jej uroda, wygląd? - Co na tak, co na nie? - Ile dajecie w skali od 1 do 10?


1. Niespecjalnie.
2. Na tak ciało, chociaż nie wszystko mi się podoba - brzydkie kolana, brzydko uformowany brzuch (pierwsze foto). Na nie usta (są po prostu okropne), uśmiech (nie lubię jak widać więcej dziąseł niż zębów ;-).), kolor włosów - kwestia gustu, wolę brunetki.
3. Podsumowując:
- Ciało - 7, punkt w dół za kolana, dwa punkty w dół za słaby brzuch.
- Twarz - 5, dwa w dół za usta, tyle samo za uśmiech, 1 punkt za kolor włosów.
Szybkim rachunkiem 7+5=12/2= 6
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: twarz mi się w ogóle nie podoba.

Jej buzia mi się kojarzy z Twoją :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgrabna, długie, ładne włosy i ładna buzia, czego chcieć więcej, w sumie nie wiem dlaczego 'FejkiemJestem' ją tak skrytykował, w jego temacie o pasztetach z Hyde czytałam, jak zachwycał się dziewczynami dużo mniej atrakcyjnymi od niej, fakt faktem może nie powinnam krytykować czyjegoś gustu, ale jednak pozwolę sobie na komentarz :D Przecież o NIEJ nie można nawet powiedzieć, że jest przeciętna

Czyli w czymś mamy podobny gust, jak widzisz odmienny niż reszta :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ZlyCzar

Ty też? Ech, ale z tym się zgadzam -

Konto usunięte
Konto usunięte: uśmiech (nie lubię jak widać więcej dziąseł niż zębów ;-).)

;)
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Jej buzia mi się kojarzy z Twoją

nie widzę podobieństwa szczerze mówiąc, chociaż Iffy widzę zdjęcie tylko z miniaturki, więc trudno powiedzieć

Patrishia
Patrishia: Czyli w czymś mamy podobny gust, jak widzisz odmienny niż reszta

Mamy inny, odmienny, w ogóle jesteśmy "inne" :rotfl:
Tyle że od siebie też mamy lekko odmienny gust :D
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie widzę podobieństwa szczerze mówiąc, chociaż Iffy widzę zdjęcie tylko z miniaturki, więc trudno powiedzieć

A bo ja mam różne skojarzenia, niekoniecznie mające jakiś związek z rzeczywistością :3

Konto usunięte
Konto usunięte: Mamy inny, odmienny, w ogóle jesteśmy "inne" Tyle że od siebie też mamy lekko odmienny gust :D

To już w ogóle jakieś dziwne. Choć nie czuję potrzeby dodawania sobie jakiejś "wyjątkowości" poczuciem inności od ogółu :D
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Ty też? Ech, ale z tym się zgadzam -

Patrycja, nie "ja też", ale tak uważam, to nie jest jakaś gromiąca krytyka, po prostu widziałem osobiście chyba ze 3 kobiety, które miały 10/10, a do zdjęć z internetu podchodzę z dystansem, sam bawię się grafiką i wiem co potrafię zrobić, a skoro ja potrafię coś zrobić, to grafik z wykształcenia pracujący w agencji modelek, prasie czy gdziekolwiek indziej może tak naprawdę wszystko. Porównaj brzuszek tej pani na zdjęciach drugim i piątym. Na drugim - tragedia, na piątym - mniam mniam, kwestia ustawienia modelki i w przypadku drugiego zdjęcia - programu do obróbki zdjęć. Nie dziw się więc, że nie daję jej "dysi" bo na nią nie zasługuje, a 6 to dobra naprawdę ocena, to nie Fotka z jedenasiami za byle gówno na głowie ;-).
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: A bo ja mam różne skojarzenia, niekoniecznie mające jakiś związek z rzeczywistością :3

No chyba że tak :ziober2:

Patrishia
Patrishia: To już w ogóle jakieś dziwne. Choć nie czuję potrzeby dodawania sobie jakiejś "wyjątkowości" poczuciem inności od ogółu :D

Ja też nie, nie uważam, żeby to był jakiś powód do szczycenia się ;d Do płaczu też nie.
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Patrycja, nie "ja też", ale tak uważam, to nie jest jakaś gromiąca krytyka, po prostu widziałem osobiście chyba ze 3 kobiety, które miały 10/10, a do zdjęć z internetu podchodzę z dystansem, sam bawię się grafiką i wiem co potrafię zrobić, a skoro ja potrafię coś zrobić, to grafik z wykształcenia pracujący w agencji modelek, prasie czy gdziekolwiek indziej może tak naprawdę wszystko. Porównaj brzuszek tej pani na zdjęciach drugim i piątym. Na drugim - tragedia, na piątym - mniam mniam, kwestia ustawienia modelki i w przypadku drugiego zdjęcia - programu do obróbki zdjęć. Nie dziw się więc, że nie daję jej "dysi" bo na nią nie zasługuje, a 6 to dobra naprawdę ocena, to nie Fotka z jedenasiami za byle gówno na głowie ;-).

Oj wiem, może to zabrzmiało tak zaczepnie, ale miałam napisać, o ile nie napisałam, że 6 to i tak niezła ocena. A co tych zdjęć z neta, to prawda. Właśnie się przyglądałam na brzuch i o ile na 2 zdjęciu wcale nie wydaje mi się tragedią, to widzę, że na innych jest lepszy. I nie oczekiwałam dla niej "dysi", nie ironizuj :D
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Jej buzia mi się kojarzy z Twoją

to było niemiłe, chyba się popłaczę. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: nie widzę podobieństwa szczerze mówiąc, chociaż Iffy widzę zdjęcie tylko z miniaturki, więc trudno powiedzieć

Patryszja widzi moj ukryty folder, ale i tak nie ma racji. :ninja:

i nie spinajcie dupek, każdy ma inny gust, każdy lubi co innego, tak już jest. Moim skromnym zdaniem, to dobrze.
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba że tak

W sumie kiedyś się przestraszyłam, bo sporo osób wydawało mi się znajomych, takich na ulicy, przypadkowe osoby, tak jakby się mi zacierały różnice pomiędzy cechami. Ale chyba mi już przeszło, hipochondria to nic dobrego. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też nie, nie uważam, żeby to był jakiś powód do szczycenia się ;d Do płaczu też nie.

Dokładnie : ]
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Patryszja widzi moj ukryty folder

ano, chyba że tak, ja Cię nie kojarzę i pierwszy raz wczoraj bodajże widziałam ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie spinajcie dupek, każdy ma inny gust, każdy lubi co innego, tak już jest. Moim skromnym zdaniem, to dobrze.

Nikt się nie spina, wiadomo, że nie musi się każdemu podobać, ale żeby od razu pisać, że ma "obleśną twarz" .. :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.