marta0859
marta0859
  23 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Candice Swanepoel (ur. 20 października 1988) − południowoafrykańska modelka pracująca głównie dla firmy związanej ze światem mody Victoria's Secret[1]. Swanepoel urodziła się w Mooi River w prowincji KwaZulu-Natal, karierę modelki rozpoczęła wypatrzona przez pracowników branży modelingowej w Durbanie, gdy miała 15 lat[2].

"Trudne" nazwisko babka ma :woot:
No i doszłam do wniosku, że dawno nie zakładałam tu tematu więc pozwolę sobie założyć.
___________________________________







- Podoba wam się jej uroda, wygląd?
- Co na tak, co na nie?
- Ile dajecie w skali od 1 do 10?

Jak dla mnie prawie idealna. :D
Aneczka17f
Aneczka17f
  24 sierpnia 2011

Nawet ładna, ode mnie ma 9.
A tak wgl to strasznie podobna do Sochy :lol2:

SoDope
SoDope
  24 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: ja schodzilam do platyny jakies 7, 8 miesiecy z czarnych. ale nie jestem pewna, czy chce to powtarzac;)

no mi to zajęło 2 tygodnie :crylol: ale moje włosy dostały wstrząs. Z resztą od czarnego się teraz odchodzi. Nie robi się kruczo-czarnych włosów ewentualnie 'ciemny' brąz który i tak wygląda jak czarny..
Babsy
Babsy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no mi to zajęło 2 tygodnie

:wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale moje włosy dostały wstrząs

no wlasnie:(

Konto usunięte
Konto usunięte: Z resztą od czarnego się teraz odchodzi. Nie robi się kruczo-czarnych włosów ewentualnie 'ciemny' brąz który i tak wygląda jak czarny..

poprzednim razem wlasnie farbowalam sie ciemnym brazem, teraz jade na czarnej farbie...
SoDope
SoDope
  24 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: no wlasnie:(

No ale nic mi nie wypadało więc .. :D

Babsy
Babsy: poprzednim razem wlasnie farbowalam sie ciemnym brazem, teraz jade na czarnej farbie...

wiem, że ciemny brąz z wellatonu wpada az pod czerń wiec .. a jaka farba teraz farbujesz ?
Babsy
Babsy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, że ciemny brąz z wellatonu wpada az pod czerń wiec .. a jaka farba teraz farbujesz ?


ostatnio tak sie zlozylo, ze zmieszalam wellaton wlasnie (czarna, nie pamietam dokladnie nr ani nazwy) z joanna, bo braklo w sklepie akurat tej;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
luk7
luk7: Nie podoba mi się. Nie chciałbym się z nią przespać.


za to wiekszosc lasek na MiU chcialoby sie przespac z Toba - potwierdzone info :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  24 sierpnia 2011

Daje jej 10 :):)

luk7
luk7
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: za to wiekszosc lasek na MiU chcialoby sie przespac z Toba - potwierdzone info

Z lasek będę korzystać po 50.
Teraz wole Kobiety :crylol::minetka:
NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  24 sierpnia 2011

pierwsze i ostatnie foto ładne, ale ogólnie to szału ni ma, nie podoba mi się jej uśmiech, w figurze też coś mi nie pasi... ale buźka generalnie ok. nie użyję skali by ocenić bo sama nie wiem co jej dać

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie modelka nigdy nie dostanie 10/10 bo to jest modelka .. i koniec kropka. A Halle to taka kobieta bardzo zadbana - pomijam fakt, że była Miss ale .. jest cudowna


w sumie dobre podejscie, mi sie jednak ta laska z tematu podoba, bo min nie ma takich patyczkowatych nozek jak wiekszosc modelek - z figury przypomina mi te modelki z moich czasow, gdy jeszcze nie bylo przecietnie chudze o 30 kilo od zwyklej kobiety :lol:
wiesz Cindy, Helena, Naomi, Claudia, Mila... :D

A Vanessa Ci sie podoba? Tez czekoladowa ex miss :pavarotti:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak wgl to strasznie podobna do Sochy


Zuza rzadzi :zakochany:

luk7
luk7: Z lasek będę korzystać po 50. Teraz wole Kobiety

No to wiekszosc kobiet z MiU chetnie by ci wskoczyla do lozeczka :pavarotti:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: A Vanessa Ci sie podoba?

na drugim zdjeciu podobna do Ciebie:tak:

massacre
massacre: Zuza rzadzi

uwielbialam ten serial i jej krzaczory:P jeszcze jakis serial o babkach w wojsku:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: na drugim zdjeciu podobna do Ciebie


no co ty gadasz, przeciez ja biala jestem :crylol:
rozne porownania slyszalam, ale do Vanessy nigdy :lol:

najlepsze bylo to, jak bylam porownywana ze 100 lat temu do tego transa Miriam czy jak on/ona/ ono mialo w tym reality show...
poszukam foty :D ocenisz sama :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

luk7
luk7
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: No to wiekszosc kobiet z MiU chetnie by ci wskoczyla do lozeczka

A ja na wstępie chętnie pobawiłbym się ich stopami :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
luk7
luk7: A ja na wstępie chętnie pobawiłbym się ich stopami


jaki fetyszysta :ninja:
prosze:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.