marta0859
marta0859
  23 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Candice Swanepoel (ur. 20 października 1988) − południowoafrykańska modelka pracująca głównie dla firmy związanej ze światem mody Victoria's Secret[1]. Swanepoel urodziła się w Mooi River w prowincji KwaZulu-Natal, karierę modelki rozpoczęła wypatrzona przez pracowników branży modelingowej w Durbanie, gdy miała 15 lat[2].

"Trudne" nazwisko babka ma :woot:
No i doszłam do wniosku, że dawno nie zakładałam tu tematu więc pozwolę sobie założyć.
___________________________________







- Podoba wam się jej uroda, wygląd?
- Co na tak, co na nie?
- Ile dajecie w skali od 1 do 10?

Jak dla mnie prawie idealna. :D
ZlyCzar
ZlyCzar
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Wiesz może, czy można do Włoch wysłać w paczce, paczkę (kurdę) papierosów?

Wysłać można jak najbardziej, przewieźć również, sprawdź przepisy przewozowe, za "moich" czasów było to bodajże 4 kartony fajek na legalu.
A Iffy już napisałem ;p. Lecę :bye:.
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Wiem, że mam skłonność wtykania nosa tam gdzie nie trzeba, więc od razu przepraszam :D

nic się nie dzieje. :-D
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wysłać można jak najbardziej, przewieźć również, sprawdź przepisy przewozowe, za "moich" czasów było to bodajże 4 kartony fajek na legalu. A Iffy już napisałem ;p. Lecę .

Oj, teraz o ile się orientuje, to są dwie paczki legalnie :D Chociaż w rejonie UE to może i 4. Dzięki. Już wiem, papap :D
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nic się nie dzieje. :-D

Dobrze :ninja:

Jakoś znowu tu ucichło.
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: listę horrorów

:w00t: daj mi też, może jakis tytuł mi się spodoba

Patrishia
Patrishia: Chociaż głupio będzie, jak pójdziecie i jej nie zechcą wpuścić. Chyba jej tak samej nie zostawisz :P

wróci sobie sama do domu, pff :mrgreen:

Patrishia
Patrishia: Na nic konkretnie. Tzn chciałam na Pottera z napisami, ale już jest tylko z tym beznadziejnym dubbingiem, bo byłam za granicą w czasie "szczytu" i na takie gówno nie pojadę, wolę już na komputerze.

ie cierpię harrego pottera
tak jakoś.
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: daj mi też, może jakis tytuł mi się spodoba

Ale one są takie dziwne z opisu, z jeden/ dwa mnie ciekawią.
Masz, obrazek który leży na moim pulpicie od prawie roku :zakochany:
Tylko je zapisałam jakąś idiotyczną czcionką. To cytat, razem z tym "świetny". :D
http://w.fotka.pl/1d88df11b6.jpg

Konto usunięte
Konto usunięte: róci sobie sama do domu, pff

Jezu, jakie to wredne! :rotfl: Nie boisz się sama wracać po horrorach do domu? :D U mnie seanse z napisami są wieczorem, więc wraca się jak już jest ciemno :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ie cierpię harrego pottera tak jakoś.

Tak, tak pamiętam. :D A ja się poryczałam jak skończyłam czytać. Wiesz, pamiętam jak to czytałam mając chyba 11 lat i podniecałam się Snape'm i Voldemortem :D
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Ale one są takie dziwne z opisu, z jeden/ dwa mnie ciekawią. Masz, obrazek który leży na moim pulpicie od prawie roku Tylko je zapisałam jakąś idiotyczną czcionką. To cytat, razem z tym "świetny". :D http://w.fotka.pl/1d88df11b6.jpg

Dzięki :D ! Tytuły widzę pierwszy raz na oczy, przeczytam najpierw recenzje na filmwebie.

Patrishia
Patrishia: Jezu, jakie to wredne!

Czasem tak mam :rotfl: Poza tym ona już ma 13 lat, jeździ sama z koleżankami do Centrum, więc problemu żeby wróciła sama nie widzę :D
Nie no, pewnie wpuszczą ją, bo pamiętam jak rok czy 2 lata temu (nie pamiętam nawet) jechałam do kina z koleżanką na 'Ostatni dom po lewej', na dodatek na seans nocny (miałyśmy chyba jakoś po 17 lat) i z jej 'chłopakiem' starszym o 3 lata, było to tak że niby ona była pod jego opieką i wpuścili ją, czemu by teraz mieli nie wpuścić :woot: Zresztą film był od 18 lat, a nas też wpuścili ;d

Patrishia
Patrishia: Nie boisz się sama wracać po horrorach do domu? :D U mnie seanse z napisami są wieczorem, więc wraca się jak już jest ciemno :D

Ja celowo chodzę na nocne seanse :p Lubię się bać, lubię wracać sama wieczorami, kiedy jest pusto na ulicach i kręcą się podejrzane typy, adrenalinka i te sprawy :D :w00t:

Patrishia
Patrishia: Tak, tak pamiętam. :D A ja się poryczałam jak skończyłam czytać. Wiesz, pamiętam jak to czytałam mając chyba 11 lat i podniecałam się Snape'm i Voldemortem :D

Ja byłam na filmach, do niczego... przynajmniej mnie nie "jarają" takie bajki czy jak to tam zwać... z książek to tylko 1 część, w sumie nie wiem czy dobrnęłam do końca nawet, nie -pamiętam, ale nudne musiało być skoro tak
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011

Pati, nutella wygrała ze mną :D ! Ale od jutra... :rotfl:

Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki :D ! Tytuły widzę pierwszy raz na oczy, przeczytam najpierw recenzje na filmwebie.

Też tak robiłam. Jak z koleżanką miałyśmy oglądać filmy, ale menda wybrzydzała każdym :[

Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem tak mam Poza tym ona już ma 13 lat, jeździ sama z koleżankami do Centrum, więc problemu żeby wróciła sama nie widzę :D Nie no, pewnie wpuszczą ją, bo pamiętam jak rok czy 2 lata temu (nie pamiętam nawet) jechałam do kina z koleżanką na 'Ostatni dom po lewej', na dodatek na seans nocny (miałyśmy chyba jakoś po 17 lat) i z jej 'chłopakiem' starszym o 3 lata, było to tak że niby ona była pod jego opieką i wpuścili ją, czemu by teraz mieli nie wpuścić Zresztą film był od 18 lat, a nas też wpuścili ;d

A to spoko, to bierz ją. Fajnie mieć siostrę w miarę podobnym wieku. Moja to jest tyle starsza, że nie miałyśmy co razem robić :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja celowo chodzę na nocne seanse :p Lubię się bać, lubię wracać sama wieczorami, kiedy jest pusto na ulicach i kręcą się podejrzane typy, adrenalinka i te sprawy :D

Hhaha, no, genialne uczucie, ale kurde, wymiękam! Ale.. chyba tak zrobię niedługo, za mało mi ciekawych emocji. Tylko zazdrosna ostatnio ciągle jestem a adrenalina jest zdrowsza!

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja byłam na filmach, do niczego... przynajmniej mnie nie "jarają" takie bajki czy jak to tam zwać... z książek to tylko 1 część, w sumie nie wiem czy dobrnęłam do końca nawet, nie -pamiętam, ale nudne musiało być skoro tak

Oja, jesteś ewenementem! ;D
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pati, nutella wygrała ze mną :D ! Ale od jutra...

HAHAAHHA :crylol:
Trzymam jednak kciuki za Ciebie a dzisiaj ciesz się smakiem! ;d
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Też tak robiłam. Jak z koleżanką miałyśmy oglądać filmy, ale menda wybrzydzała każdym :[

Ja wolę sama oglądać, a jak oglądam z kimś to i tak zawsze ja wybieram :ninja:

Patrishia
Patrishia: A to spoko, to bierz ją. Fajnie mieć siostrę w miarę podobnym wieku. Moja to jest tyle starsza, że nie miałyśmy co razem robić :D

Moja jest młodsza o 6 lat, no nie wiem, jak dla mnie to duża różnica, gówniara jeszcze z niej, chciałabym mieć brata albo siostrę chociaż w swoim wieku albo rok w "te czy wewte" :ziober2: Wtedy to bym się cieszyła.

Patrishia
Patrishia: Hhaha, no, genialne uczucie, ale kurde, wymiękam! Ale.. chyba tak zrobię niedługo, za mało mi ciekawych emocji. Tylko zazdrosna ostatnio ciągle jestem a adrenalina jest zdrowsza!

Ja uwielbiam to uczucie. Ale brak mi takiej 'prawdziwej' adrenaliny :mrgreen:
O co zazdrosna?
zazdrość niezdrowa jest! ;d

Patrishia
Patrishia: Oja, jesteś ewenementem! ;D

oj tam, więcej znam takich osób co nie przepadają za harrym potterem
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: HAHAAHHA Trzymam jednak kciuki za Ciebie a dzisiaj ciesz się smakiem! ;d

eh, dlaczego mi się nigdy nic nie udaje :ninja: brak mi silnej woli : [
czemu my tutaj nabijamy a nie na hyde?!
w sumie dobrze, mój temat to mogę, a co. no i tam za dużo pościków już, nie podskoczę chociaż w top autorach :crylol:
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wolę sama oglądać, a jak oglądam z kimś to i tak zawsze ja wybieram

Ech, jak sama oglądam film, to najczęściej 10 razy zatrzymam w trakcie bo mnie znudzi, albo coś zechce zrobić, sprawdzić itp. ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja jest młodsza o 6 lat, no nie wiem, jak dla mnie to duża różnica, gówniara jeszcze z niej, chciałabym mieć brata albo siostrę chociaż w swoim wieku albo rok w "te czy wewte" Wtedy to bym się cieszyła.

No wtedy najlepiej, ale wiesz, swoja siostrę jeszcze gdzieś weźmiesz, pogadasz czasami a moja to 13 lat starsza. Brat mniej, ale to też jakoś dziwnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja uwielbiam to uczucie. Ale brak mi takiej 'prawdziwej' adrenaliny O co zazdrosna? zazdrość niezdrowa jest! ;d

Może kiedyś skoczysz sobie gdzieś, jakoś, coś. :D
O wszystko, jeszcze ostatnio namieszałam trochę i w ogóle. Ale i tak przesadzam :3

Konto usunięte
Konto usunięte: oj tam, więcej znam takich osób co nie przepadają za harrym potterem

Może i tak. Ciebie jednak ja znam pierwszą, która o tym mówi ;d
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: eh, dlaczego mi się nigdy nic nie udaje brak mi silnej woli : [ czemu my tutaj nabijamy a nie na hyde?! w sumie dobrze, mój temat to mogę, a co. no i tam za dużo pościków już, nie podskoczę chociaż w top autorach

Hahah, a ktoś tu chwalił swoją silną wolę! ;D
Tutaj siedź, nie marudź, właśnie o top chodzi ;D
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Ech, jak sama oglądam film, to najczęściej 10 razy zatrzymam w trakcie bo mnie znudzi, albo coś zechce zrobić, sprawdzić itp. ;d

No ja tak samo mam. Oprócz tego przewijam.

Patrishia
Patrishia: No wtedy najlepiej, ale wiesz, swoja siostrę jeszcze gdzieś weźmiesz, pogadasz czasami a moja to 13 lat starsza. Brat mniej, ale to też jakoś dziwnie.

No, lubię z nią na zakupy jeździć. Ewentualnie sama, ale wolę z nią niż z koleżankami... tak jakoś.
Pewnie kiedyś ta różnica wieku się zatrze, ale teraz kiedy bym najbardziej chciała to nie :ziober2:

Patrishia
Patrishia: Może kiedyś skoczysz sobie gdzieś, jakoś, coś. :D

:woot:
ale że co?

Patrishia
Patrishia: O wszystko, jeszcze ostatnio namieszałam trochę i w ogóle. Ale i tak przesadzam :3

W czym? Ja tam rzadko jestem zazdrosna, zresztą wychodzę z założenia, że nie ma takiej rzeczy/osoby, o którą mogłabym być zazdrosna, chociaż fakt faktem czasem "zazdroszczę" komuś że aktualnie jest w takiej sytuacji a ja w takiej... :D ktoś teraz wygrzewa się na ciepłej, rozgrzanej plaży a ja siedzę tu, wiesz, na tej zasadzie ;d

Patrishia
Patrishia: Może i tak. Ciebie jednak ja znam pierwszą, która o tym mówi ;d

Mówię co myślę. A co, to jakiś temat TABU ? :ziober2: Naraziłabym się w towarzystwie, czy coś? :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.