marta0859
marta0859
  23 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Candice Swanepoel (ur. 20 października 1988) − południowoafrykańska modelka pracująca głównie dla firmy związanej ze światem mody Victoria's Secret[1]. Swanepoel urodziła się w Mooi River w prowincji KwaZulu-Natal, karierę modelki rozpoczęła wypatrzona przez pracowników branży modelingowej w Durbanie, gdy miała 15 lat[2].

"Trudne" nazwisko babka ma :woot:
No i doszłam do wniosku, że dawno nie zakładałam tu tematu więc pozwolę sobie założyć.
___________________________________







- Podoba wam się jej uroda, wygląd?
- Co na tak, co na nie?
- Ile dajecie w skali od 1 do 10?

Jak dla mnie prawie idealna. :D
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: A nie no, mam na myśli sieciówki. :D

w "conieco" są niedobre :ble:

Patrishia
Patrishia: Ostatnio w Lublinie jadłam "czizburgera" z mięsem które się rozlatywało, jak z puszki, nie zjadlam go.

mnie najbardziej wkurza, jak na mieście jem jak jestem na wyjeździe czy coś i nie mam normalnego obiadu, że do tych czisburgerów ładują tyle sałatki, nie wiem po co, potem cała brudna jestem z tego :ninja:

Patrishia
Patrishia: Tam jest wszystko. Nawet Laysy krabowe :D

laysy krabowe? o.O nigdy o takich nie słyszałam nawet ! niemniej jednak nie skusiłabym się raczej

Patrishia
Patrishia: To jak mój :o Ale fakt, jak możesz, to kupuj nowego! ;D Tylko.. ktokolwiek u Was się zna na tym? Żeby szajsu nie kupić. A Ty raczej marnie w tym obeznana :D

no, ojciec, wiadomo, że ja się na takich rzeczach nie znam :ziober2:
ja to bym wzięła tego z najładniejszą obudową :crylol:
jeżeli chodzi o parametry to w sumie nawet nie wiem czym te laptopy się różnią

Patrishia
Patrishia: Jak to?:DDD hahhah. Wyobraziłam to sobie ;d

trzymał się, ale by mi wypadł w czasie jazdy na rowerze
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w "conieco" są niedobre

Hm, tego nie znam akurat, ale zapamiętam jak kiedyś spotkam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: mnie najbardziej wkurza, jak na mieście jem jak jestem na wyjeździe czy coś i nie mam normalnego obiadu, że do tych czisburgerów ładują tyle sałatki, nie wiem po co, potem cała brudna jestem z tego

Hahaha! Egzakli! Kurde, jakbym chciała warzywa, to bym sobie wziela! Dlatego wielbię maca. Małe, zgrabne, estetyczne :ziober2: Szkoda tylko, że trociny:P

Konto usunięte
Konto usunięte: laysy krabowe? o.O nigdy o takich nie słyszałam nawet ! niemniej jednak nie skusiłabym się raczej

No zapach to jest... uhm. Bo smak jest dobry:)

Konto usunięte
Konto usunięte: no, ojciec, wiadomo, że ja się na takich rzeczach nie znam ja to bym wzięła tego z najładniejszą obudową jeżeli chodzi o parametry to w sumie nawet nie wiem czym te laptopy się różnią

Zależy od klasy cenowej, ale są niektóre firmy, które są raczej kiepskie. No i zależy czego kto oczekuje ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: trzymał się, ale by mi wypadł w czasie jazdy na rowerze

Byłoby po odtwarzaczu.
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: No w sumie to wiem, że przemytniczki sobie pakują papierosy do staników. Opowiadali mi o tym

Ja kiedyś jak byłam mniejszym dzieckiem, oglądałam jakiś program o przemytnikach narkotyków, że łykali w całości a potem brzydko mówiąc "wysrywali" te narkotyki, oczywiście w takim podłużnym czymś :ninja: nie wiem czy to tylko kształt zawinięty w szczelną folię czy co, ale traumę miałam, wtedy świat wydawał mi się jeszcze taki.. nieskażony, dobry, kolorowy, a oni zburzyli mój obraz idealnego świata, w ogóle tylko telewizja była zdolna do tego.
Pamiętam że byłam 'oburzona' jak oni tak mogą, straszne mi się to wydawało i nie do przyjęcia, teraz już wiem, że są jeszcze gorsze rzeczy na tym świecie

Patrishia
Patrishia: Rozmawiamy przecież na temat

no właśnie, temat został wyczerpany a szkoda zamykać, więc... :rotfl:
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja kiedyś jak byłam mniejszym dzieckiem, oglądałam jakiś program o przemytnikach narkotyków, że łykali w całości a potem brzydko mówiąc "wysrywali" te narkotyki, oczywiście w takim podłużnym czymś nie wiem czy to tylko kształt zawinięty w szczelną folię czy co, ale traumę miałam, wtedy świat wydawał mi się jeszcze taki.. nieskażony, dobry, kolorowy, a oni zburzyli mój obraz idealnego świata, w ogóle tylko telewizja była zdolna do tego. Pamiętam że byłam 'oburzona' jak oni tak mogą, straszne mi się to wydawało i nie do przyjęcia, teraz już wiem, że są jeszcze gorsze rzeczy na tym świecie

Osobiście nie widzę w przemycie nic złego. Sporo ludzi, gdyby nie musiało, to by tego nie robiło, np z tymi fajkami, bo narkotyki to już wyższy lvl. Nie wydaje mi się to łatwy zarobek, chociaż ja sama tego nie robię, to moje miasto to przemytnicze centrum :D Mnóstwo stresu, stania w kolejce itp. a zarobek raczej nie tak spory.
Gdyby kraj dawał większe szanse na zapewnienie sobie godnych warunków bytu... ;)
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Hm, tego nie znam akurat, ale zapamiętam jak kiedyś spotkam :D

conieco to coś jak Mcdonald czy KFC tylko mniej popularne :woot:

Patrishia
Patrishia: Kurde, jakbym chciała warzywa, to bym sobie wziela!

takie warzywa nawet do czisburgera nie pasują, rozumiem listek sałaty, ale nie w**ebać mi pół talerza surówki do tego :ninja:

Patrishia
Patrishia: Bo smak jest dobry:)

wolę paprykowe chociaż i tak raczej rzadko jem

Patrishia
Patrishia: Zależy od klasy cenowej, ale są niektóre firmy, które są raczej kiepskie. No i zależy czego kto oczekuje ;)

ja w sumie niczego, byle były podstawowe rzeczy co wszędzie no i żeby nie było znowu "jazdy" z popękaną obudową

Patrishia
Patrishia: Byłoby po odtwarzaczu.

no raczej
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Osobiście nie widzę w przemycie nic złego. Sporo ludzi, gdyby nie musiało, to by tego nie robiło, np z tymi fajkami, bo narkotyki to już wyższy lvl. Nie wydaje mi się to łatwy zarobek, chociaż ja sama tego nie robię, to moje miasto to przemytnicze centrum :D Mnóstwo stresu, stania w kolejce itp. a zarobek raczej nie tak spory.

ale wtedy mnie to jeszcze przerażało, rozumiesz? :ninja: zwłaszcza, że przemycali to w taki sposób. Teraz nic mnie już nie zdziwi, trochę bardziej "ogarniam" realia, niemniej jednak nie pochwalam takich osób czy zachowań
w sumie, nic mi do tego.

Patrishia
Patrishia: Gdyby kraj dawał większe szanse na zapewnienie sobie godnych warunków bytu... ;)

To jest druga strona medalu. No niestety, jest jak jest, jak komuś się nie podoba to na siłę w kraju nikogo nie trzymają :p
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: conieco to coś jak Mcdonald czy KFC tylko mniej popularne

Widać dużo mniej :D
Od pewnego czasu jest popularny nasz "lubliński" jesz burger ;D Nigdy tam nie byłam, nie odważyłam się, choć teraz to jedno z najbezpieczniejszych miejsc, bo kontrole są co chwile ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: takie warzywa nawet do czisburgera nie pasują, rozumiem listek sałaty, ale nie w**ebać mi pół talerza surówki do tego

:crylol: Nie mam komentarza, popieram:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: wolę paprykowe chociaż i tak raczej rzadko jem

Paprykowe najlepsze. Jeszcze bekonowe lubiłam, ale już nie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: a w sumie niczego, byle były podstawowe rzeczy co wszędzie no i żeby nie było znowu "jazdy" z popękaną obudową

No fakt. Parametry są istotne dla osób które chcą np pograć :D
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wtedy mnie to jeszcze przerażało, rozumiesz? zwłaszcza, że przemycali to w taki sposób. Teraz nic mnie już nie zdziwi, trochę bardziej "ogarniam" realia, niemniej jednak nie pochwalam takich osób czy zachowań w sumie, nic mi do tego.

Tak, rozumiem! :D W sumie.. to obrzydliwe ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest druga strona medalu. No niestety, jest jak jest, jak komuś się nie podoba to na siłę w kraju nikogo nie trzymają :p

Pojechać z niczym za granicę to też kiepsko, więc ludzie kombinują na miejscu :P
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Widać dużo mniej :D

ja to akurat znam bo u mnie w Sosnowcu niedaleko jest. :zabawa: jak jeździmy z siostrą na zakupy to zawsze tam chodzi po frytki

Patrishia
Patrishia: Od pewnego czasu jest popularny nasz "lubliński" jesz burger ;D Nigdy tam nie byłam, nie odważyłam się, choć teraz to jedno z najbezpieczniejszych miejsc, bo kontrole są co chwile ;D

czemu się nie odważyłaś?

Patrishia
Patrishia: Nie mam komentarza, popieram

:ziober2:

Patrishia
Patrishia: Paprykowe najlepsze. Jeszcze bekonowe lubiłam, ale już nie ma.

Jeszcze te o smaku "fromage" są dobre
no i klasyczna zielona cebulka ;d

Patrishia
Patrishia: No fakt. Parametry są istotne dla osób które chcą np pograć :D

to nie dla mnie... nie gram w żadne gry.
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Tak, rozumiem! :D W sumie.. to obrzydliwe ;D

no, mnie przynajmniej obrzydziło i po obejrzeniu tego programu przeżywałam, zaczęłam powoli dochodzić do wniosku, że świat jednak nie jest taki idealny :C

Patrishia
Patrishia: Pojechać z niczym za granicę to też kiepsko, więc ludzie kombinują na miejscu :P

hm... no, ale od czegoś trzeba zacząć, mniemam, że większość zaczyna od jedzenia przez jakiś czas zupek chińskich i mieszkania w wynajmowanej klitce
czy to u nas czy za granicą
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to akurat znam bo u mnie w Sosnowcu niedaleko jest. jak jeździmy z siostrą na zakupy to zawsze tam chodzi po frytki

Frytki zatem mają znośne?:D

Konto usunięte
Konto usunięte: czemu się nie odważyłaś?

A, bo Ty nie wiesz. To bar który był u Magdy Gessler, głosna afera :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze te o smaku "fromage" są dobre no i klasyczna zielona cebulka ;d

Za to solone mają piękny skład!

Konto usunięte
Konto usunięte: to nie dla mnie... nie gram w żadne gry.

To żadna różnica jaki weźmiecie, byle nowy i będzie pasowal na dłuższy czas :D
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Frytki zatem mają znośne?:D

jak dla mnie gorsze niż w maku, ale oblecą
w sumie w maku też nie są jakieś super, ogólnie za frytkami nie przepadam, lubiłam tylko te zakręcone, jeżeli wiesz o jakich mówię :D

Patrishia
Patrishia: A, bo Ty nie wiesz. To bar który był u Magdy Gessler, głosna afera :D

no raczej nie słyszałam nic o tym, jaka afera?
domyslam się, że coś nie tak było :crylol:

Patrishia
Patrishia: a to solone mają piękny skład!

piękny ....? to chrupki mogą mieć "piękny skład" ? :ziober2:

Patrishia
Patrishia: To żadna różnica jaki weźmiecie, byle nowy i będzie pasowal na dłuższy czas :D

no właśnie
Patrishia
Patrishia
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie gorsze niż w maku, ale oblecą w sumie w maku też nie są jakieś super, ogólnie za frytkami nie przepadam, lubiłam tylko te zakręcone, jeżeli wiesz o jakich mówię :D

Tak, wiem które. Ale w Macu są lepsze niż w KFC :d

Konto usunięte
Konto usunięte: no raczej nie słyszałam nic o tym, jaka afera? domyslam się, że coś nie tak było

No, ja tego nie oglądałam, ale ostro podobno. Podobno z higieną było kiepsko i nieświeże jedzenie. Gdzieś tam poleciał tekst, że śmierdzi trupem, czy coś w tym stylu :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: piękny ....? to chrupki mogą mieć "piękny skład" ?

No! Ziemniaki, olej i sól i tyle!:D
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Tak, wiem które. Ale w Macu są lepsze niż w KFC :d

ja w KFC z 2 razy w życiu tylko byłam :wtf:
jadłam jakieś coś, kanapki z kurczakiem

Patrishia
Patrishia: Podobno z higieną było kiepsko i nieświeże jedzenie.

dałabym sobie palec uciąć, że w połowie lokali tak jest, mimo tych wszystkich kontroli itepe...
dlatego unikam jedzenia w restauracjach, barach, knajpach, ogólnie na mieście.

Patrishia
Patrishia: Gdzieś tam poleciał tekst, że śmierdzi trupem, czy coś w tym stylu

"śmierdzi trupem" :ninja:
Wolę sobie tego zapachu nawet nie wyobrażać... :crylol:
ale fakt faktem, mam uprzedzenie do jedzenia w stołówkach (!), ten zapach stamtąd mnie odrzuca, poza tym te wielkie gary, jakoś źle mi się to wszystko kojarzy. :ninja:
wanttobeloved
wanttobeloved
  25 sierpnia 2011

włosy ma śliczne, no i oczy :-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.