agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Makijaż na noc

Od dziś ma to być zdrowsze niż kiedyś.

Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.

Niestety niektóre z nich wykonują pełny makijaż również na noc. Ostatnie badania wykazały, że coraz większa liczba kobiet używa pudru, lub podkładu przed snem.

W większości przypadków spowodowane jest to wstydem przed brzydkim wyglądem w obecności swojego partnera.

Niektóre kobiety wstydzą się wyjść wieczorem z łazienki bez makijażu i obudzić się bez niego u boku ukochanego.

Dla tych, które bez nocnego makijażu nie wyobrażają sobie życia, marka Bare Escentuals stworzyła puder Pure Transformation Night Treatment, który ma nie zatykać porów i sprawić, że nocą nasza skóra wręcz pięknieje.

Aktywny składnik gleby i 70 składników mineralnych ma oczyszczać i ujędrniać skórę twarzy nocą.

Co na temat wynalazku sądzą dermatolodzy?

Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest zachować czystą twarz nocą i przed snem całkowicie zmywać makijaż. Zwłaszcza, jeśli masz skłonność do wyprysków. Każdy kosmetyk kryjący sprawia, że pory są zablokowane i skóra nie oddycha - podsumowuje dr Susan Mayou, dermatolog z Kliniki Cadogan w Londynie.



Pytanka: (zaczne od poczatku artykulu)
1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''
Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami

2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?
3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?
4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze
5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D
6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala?
7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?


Pozdrawiam, Agus.

ps. nie wiem gdzie jest Batmanchu :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zazwyczaj uwazamy sie za ladniejsze w makijazu, bo mozemy przez niego zakryc wszystkie swoje niedoskonalosci :D

Jak mam makijaż to od razu cera ładniejsza, jednolita itp :D ale oczy też wydają się większe jak sobie zrobię smoky eyes :-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lipca 2011
Surii
Surii: biodrówki już dawno nie są modne ;)


co ty gadasz, jezeli chodzi o spodnie - wszystkie fasony sa modne - kwestia dodatkow - wiadomo co sezon jest jakis hit - tak jak w obecnym sezonie lata 70-te, bohomian look, floral motywy - kroloja szerokie spodnie z dziadziny - mimo to, wg mnie i tego co widze na pokazach i na ulicach Londynu to wszystkie fasony sa modne - dopasowuje sie do sylwetki zamiast slepo dazyc za moda :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale oczy też wydają się większe jak sobie zrobię smoky eyes :-)


ja robie smokey eyes zeby zmniejszyc oczy, bo mam za duze ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 lipca 2011
massacre
massacre: ja robie smokey eyes zeby zmniejszyc oczy, bo mam za duze ;)

żabka monika (:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 lipca 2011
Prinz
Prinz: żabka monika (:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lipca 2011
Prinz
Prinz: żabka monika (:


no bez przesady :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lipca 2011

Kulfonie :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 lipca 2011
massacre
massacre: no bez przesady

podobne! :lol:

massacre
massacre: Kulfonie

ssij!!

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lipca 2011
Prinz
Prinz: ssij!!


jak wylizasz to posse / possam / whateva :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 lipca 2011
massacre
massacre: jak wylizasz to posse / possam / whateva

*poka boczek!*

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lipca 2011
Prinz
Prinz: *poka boczek!*


nie mowie slangiem, co to znaczy? :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.