agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Makijaż na noc

Od dziś ma to być zdrowsze niż kiedyś.

Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.

Niestety niektóre z nich wykonują pełny makijaż również na noc. Ostatnie badania wykazały, że coraz większa liczba kobiet używa pudru, lub podkładu przed snem.

W większości przypadków spowodowane jest to wstydem przed brzydkim wyglądem w obecności swojego partnera.

Niektóre kobiety wstydzą się wyjść wieczorem z łazienki bez makijażu i obudzić się bez niego u boku ukochanego.

Dla tych, które bez nocnego makijażu nie wyobrażają sobie życia, marka Bare Escentuals stworzyła puder Pure Transformation Night Treatment, który ma nie zatykać porów i sprawić, że nocą nasza skóra wręcz pięknieje.

Aktywny składnik gleby i 70 składników mineralnych ma oczyszczać i ujędrniać skórę twarzy nocą.

Co na temat wynalazku sądzą dermatolodzy?

Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest zachować czystą twarz nocą i przed snem całkowicie zmywać makijaż. Zwłaszcza, jeśli masz skłonność do wyprysków. Każdy kosmetyk kryjący sprawia, że pory są zablokowane i skóra nie oddycha - podsumowuje dr Susan Mayou, dermatolog z Kliniki Cadogan w Londynie.



Pytanka: (zaczne od poczatku artykulu)
1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''
Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami

2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?
3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?
4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze
5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D
6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala?
7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?


Pozdrawiam, Agus.

ps. nie wiem gdzie jest Batmanchu :and:
madzia2143
madzia2143
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.'' Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem? 3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek? 4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze 5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D 6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala? 7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?

ad.1 nie wiem jak reszta ale ja tego nie robię, tak jak Ty myję buzię ;)
ad.2 nie!
ad.3 nie!
ad.4 nie mam pojęcia, ale w sumie skoro ten kosmetyk ma się nadawać na noc to może w składzie ma takie coś, ale i tak uważam że skóra powinna być czyściutka na noc.
ad.5 nie wiem co mam myśleć :ninja: dziwne to, ale kto co lubi.
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
naaats
naaats: Zapewne chodziło im o to, że rano przed wyjściem z domu. I zapewne uznali za oczywiste, że każdy myje twarz rano :D

no ja nie wiem, czy mycie twarzy jest oczywiste przy niektorych ludziach :D

Kusza
Kusza: Nie wiem co musi się stać żebym nie zmyła makijażu na noc Przecież nawet niewygodnie się leży, kobieta która się maluje jest przyzwyczajona do tego, żeby nie dotykać oczu i twarzy brudnymi rękoma w ciągu dnia żeby się nie rozmazywać i tak dalej (no przynajmniej ja). Nie wiem. Chyba że ktoś opanował sztukę leżenia non stop na wznak podczas snu, żeby twarz nie stykała się z poduszką. Myślę, że partner bardziej by się przestraszył tych mazai które zostają po nocy niż brakiem makijażu. Przecież takie kobiety to zwykłe brudasy są:)))

lol, mialam kiedys chlopaka, co spal jak w trumnie tzn na plecach i bez ruchu, moze one tak spia :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: to dopiero trzeba miec sieczkę zamiast mózgu :D

podbijam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wpis z litości Aga sorki ani cycków ani nic nie ma :C A Krupa wtf ? Nie znam .

krupy nie znasz? tapl madl nie ogladasz :szok2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.


Skad wzielas te rewelacje? Zakladajac tego typu temat zaraz po tym jak mi zarzucilas ze podpieram sie badaniami opublikowanymi (OPUBLIKOWANYMI, NIE WYMYSLONYMI!) przez Guardiana powinnas podac zrodlo tych bzdur :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety niektóre z nich wykonują pełny makijaż również na noc.


Znalam tylko jedna - kiedys z nia pracowalam, no ale nie przebywam wsrod pustakow, moje znajome dbaja o skore.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnie badania wykazały, że coraz większa liczba kobiet używa pudru, lub podkładu przed snem.


Jakie badania? podaj ich zrodlo - jak dla mnie to bzdura.
Konto usunięte
Konto usunięte: W większości przypadków spowodowane jest to wstydem przed brzydkim wyglądem w obecności swojego partnera.


:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''


nic nie sadze, zastanawiam sie, gdzie je przeczytalas? :woot:
moja pierwsza rzecza po przebudzeniu jest shower, ewentualnie jak sie nie moge dobudzic to napierw wsadzam glowe pod zlew i chlapie sie zimna woda.... potem jest wiele jeszcze innych czynnosci ktore robie przed makijazem :woot: mycie zabkow, szczotkowanie wlosow, kawa! kawa musi byc :ziober2: latem to w ogole nawet nie chce mi podkladu nakladac (nie mowiac o pudrze sypkim, ktory uzywam moze z 2 razy do roku...
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem?


nie, dziekuje :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek? 4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze 5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D


nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Jejus, zapomnialam na bonus dodac wam zdjecie majtek krupy:


w sloncu widac jaka ma sztuczna maske na ryju - a taka ladna dziewczyna :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja nie wiem, czy mycie twarzy jest oczywiste przy niektorych ludziach :D


masz okrutne zdanie na temat ludzi :szok:

wg moich badan przeprowadzonych w tym temacie, okolo 90% kobiet ktore zapostowaly w temacie obalaja te teorie, poniewaz nie pacykuja sie na noc :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: Skad wzielas te rewelacje? Zakladajac tego typu temat zaraz po tym jak mi zarzucilas ze podpieram sie badaniami opublikowanymi (OPUBLIKOWANYMI, NIE WYMYSLONYMI!) przez Guardiana powinnas podac zrodlo tych bzdur :)

to artykul skopiowany z zeberka.pl, zapomnialam dodac, zazwyczaj pisze to pod koniec :rotfl:

massacre
massacre: Jakie badania? podaj ich zrodlo - jak dla mnie to bzdura.

nie dali zrodla, watpie zeby takowe bylo :D

massacre
massacre: nic nie sadze, zastanawiam sie, gdzie je przeczytalas?

no w artykule powyzej :rotfl:

massacre
massacre: w sloncu widac jaka ma sztuczna maske na ryju - a taka ladna dziewczyna

ja tu o majtkach mowie a nie :rotfl:

massacre
massacre: masz okrutne zdanie na temat ludzi

wiesz, jak ma sie niskie zdanie o ludziach, to nie sa w stanie cie zawiesc :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tu o majtkach mowie a nie


u mnie na monitorze widze tylko cien, nie widze majtek :and:

Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte:


co dzisiaj jaralas? :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: u mnie na monitorze widze tylko cien, nie widze majtek

kurcze no :And:

massacre
massacre: co dzisiaj jaralas?

nie jaram niczego :D
Fieska
Fieska
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanka: (zaczne od poczatku artykulu) 1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.'' Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem? 3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek? 4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze 5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D 6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala? 7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?


1. Są i takie co wstają w domu pierwsze, żeby facet ich czasem nie zobaczył i się zaczynają malować. "A co jak niespodziewanie przyjdzie sąsiad sól pożyczyć? I zobaczy mnie nieumalowaną?" :wtf:
2. Nie położę się do łóżka zanim nie zmyję makijażu i umyję zębów. Na noc nakładam najwyżej krem nawilżający.
3. Nie.
4. Wątpię w to.
5. Nie muszę się w nocy nikomu podobać i chować mojej twarzy pod makijażem, więc dla mnie make up na noc jest zbędny.

7. Może śpią na ręczniku :mrgreen: Jeżeli miałabym na noc nakładać makijaż to kończyłby mi się już po miesiącu czasu. :wtf:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Są i takie co wstają w domu pierwsze, żeby facet ich czasem nie zobaczył i się zaczynają malować. "A co jak niespodziewanie przyjdzie sąsiad sól pożyczyć? I zobaczy mnie nieumalowaną?"

no tak, toz to taki dramat przeciez :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Może śpią na ręczniku Jeżeli miałabym na noc nakładać makijaż to kończyłby mi się już po miesiącu czasu.

to ci podklad starcza tylko na 2 miesiace??
adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''

Najpierw sie myje, smaruje, przed wyjsciem maluje.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?

Z reguly zmywam caly makijaz, ale czasem zostawiam oczy pomalowane (te z dnia), gdy chlopak zostaje na noc, lub zasne zanim on wyjdzie :P (w ciagu dwoch ostatnich miesiecy zdarzylo sie moze 3 razy).
Troche sie wstydze swoich oczu bez makijazu, ale po malu ograniczam jego ilosc. Nie chce chlopaka od razu wystraszyc terapia szokowa. Wole po malu go przyzwyczajac :P

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?

nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D

glupota.
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce chlopaka od razu wystraszyc terapia szokowa. Wole po malu go przyzwyczajac :P

:rotfl:
no ale jednak nie masz zamiaru kryc sie z tym wiecznie, co jest na plus :D
adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale jednak nie masz zamiaru kryc sie z tym wiecznie, co jest na plus :D

W sumie juz dwa razy mnie widzial bez ani ciutki makijazu, choc nie do konca :P

Raz przyszedl za wczesnie! Wiec otworzylam dzwi zaslaniajac twarz :lol2: Ale skubaniec siadl na krzesle i patrzyl w lustro w odbicie. Powiedzial po fakcie, ale zadnych wspomnien traumatycznych w jego zachowaniu nie odkrylam.

Drugi raz, zostal na noc. Wstalam wczesniej, umylam sie, poszlam zapalic do okna, On sie przebudzil na sekunde po czym zasnal. Potem nie pamietal tego, ze sie przebudzil, wiec i mojej twarzy pewnie tez nie.

Ogolnikowo, tak, terapia idzie w dobrym kierunku :P Mysle ze jeszcze kilka sesji i zobaczy potworka w pelnej okazalosci :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie juz dwa razy mnie widzial bez ani ciutki makijazu, choc nie do konca :P Raz przyszedl za wczesnie! Wiec otworzylam dzwi zaslaniajac twarz Ale skubaniec siadl na krzesle i patrzyl w lustro w odbicie. Powiedzial po fakcie, ale zadnych wspomnien traumatycznych w jego zachowaniu nie odkrylam. Drugi raz, zostal na noc. Wstalam wczesniej, umylam sie, poszlam zapalic do okna, On sie przebudzil na sekunde po czym zasnal. Potem nie pamietal tego, ze sie przebudzil, wiec i mojej twarzy pewnie tez nie. Ogolnikowo, tak, terapia idzie w dobrym kierunku :P Mysle ze jeszcze kilka sesji i zobaczy potworka w pelnej okazalosci :D

:rotfl:
widzial, nie przerazil sie, nie jest zle :rotfl:
adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzial, nie przerazil sie, nie jest zle

pfff, nawet powiedzial, ze i tak jestem sliczna w makijazu czy bez.
Nie ufam mu :ninja:
adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011

Z reszta, co innego mial do wyboru powiedziec, zeby nie dostac w jajka ? :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.