agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Makijaż na noc

Od dziś ma to być zdrowsze niż kiedyś.

Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.

Niestety niektóre z nich wykonują pełny makijaż również na noc. Ostatnie badania wykazały, że coraz większa liczba kobiet używa pudru, lub podkładu przed snem.

W większości przypadków spowodowane jest to wstydem przed brzydkim wyglądem w obecności swojego partnera.

Niektóre kobiety wstydzą się wyjść wieczorem z łazienki bez makijażu i obudzić się bez niego u boku ukochanego.

Dla tych, które bez nocnego makijażu nie wyobrażają sobie życia, marka Bare Escentuals stworzyła puder Pure Transformation Night Treatment, który ma nie zatykać porów i sprawić, że nocą nasza skóra wręcz pięknieje.

Aktywny składnik gleby i 70 składników mineralnych ma oczyszczać i ujędrniać skórę twarzy nocą.

Co na temat wynalazku sądzą dermatolodzy?

Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest zachować czystą twarz nocą i przed snem całkowicie zmywać makijaż. Zwłaszcza, jeśli masz skłonność do wyprysków. Każdy kosmetyk kryjący sprawia, że pory są zablokowane i skóra nie oddycha - podsumowuje dr Susan Mayou, dermatolog z Kliniki Cadogan w Londynie.



Pytanka: (zaczne od poczatku artykulu)
1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''
Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami

2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?
3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?
4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze
5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D
6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala?
7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?


Pozdrawiam, Agus.

ps. nie wiem gdzie jest Batmanchu :and:
Darunia511
Darunia511
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.'' Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem? 3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek? 4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze 5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D 6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala? 7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?

1. Dla mnie jest to absurd.
2. Nie oszalałam, nie wiem na co komu makijaz na noc, druga sprawa, kiedyś skóra musi odpoczać. Poza tym, nie wiem co to za facet jak się go wstydzi, nie chciałabym być z kimś kto jest ze mną dla urody.
3. Nie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ci podklad starcza tylko na 2 miesiace??


ja nigdy zadnego do konca nie zuzywam, po pol roku zostaje pol butelki i juz jest jak dla mnie nieswiezy i wyrzucam

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce chlopaka od razu wystraszyc terapia szokowa.


jak nie jest glupi to wie, ze jestes pomalowana
predzej pomysli, ze jestes brudasem, ktory sie nie myje :ninja:
ja po pierwszym naszym numerku poszlam pod prysznic i zmylam wszystko, mysmy smigali na pierwsze randki miedzy innymi do aquaparku - od razu rzucilam go na gleboka wode, zeby widzial co bierze :rotfl: jak tylko zaczal u mnie nocowac, bralismy zawsze razem prysznic.
ja mojego ani zadnego z moich bylych nie straszylam terapiami szokowymi, to zalezy chyba od ilosci tapety, ktorej nigdy duzo nie mialam - im wiecej tapety tym wieksza roznica miedzy nia a Toba prawdziwa :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chciałabym być z kimś kto jest ze mną dla urody.


raczej dla tapety, od wieki wiekow wiadomo, ze faceci sa z nami przede wszystkim dla urody - sa w koncu wzrokowcami, musimy im sie podobac, zeby nie mieli problemow z erekcja :D jak widzialam, ze moj sie podniecal na moj widok z rana, gdzie bez tapety, z nieswiezym oddechem, rzczochrana z zaspanymi oczyma dalej potrafilam (potrafie) wzbudzac w nim pozadanie to stwierdzilam - tak, to jest milosc :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Fieska
Fieska
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ci podklad starcza tylko na 2 miesiace??


Tak na 3 z haczykiem :)
adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: jak nie jest glupi to wie, ze jestes pomalowana predzej pomysli, ze jestes brudasem, ktory sie nie myje ja po pierwszym naszym numerku poszlam pod prysznic i zmylam wszystko, mysmy smigali na pierwsze randki miedzy innymi do aquaparku - od razu rzucilam go na gleboka wode, zeby widzial co bierze jak tylko zaczal u mnie nocowac, bralismy zawsze razem prysznic. ja mojego ani zadnego z moich bylych nie straszylam terapiami szokowymi, to zalezy chyba od ilosci tapety, ktorej nigdy duzo nie mialam - im wiecej tapety tym wieksza roznica miedzy nia a Toba prawdziwa :)


Wie, ze jestem pomalowana :P . Mowilam mu, ze sie wstydze swoich oczu bez makijazu i ze predko mu sie bez niego nie pokaze. (pudrów i innych rzeczy raczej nie uzywam. Tylko oczy)

Niby to tylko oczy, ale bez conajmniej tuszu na rzesach wydaje mi sie, ze wygladam jak zombie -.- To chyba wyimaginowany kompleks, ale walcze z nim :mrgreen:
Kusza
Kusza
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lol, mialam kiedys chlopaka, co spal jak w trumnie tzn na plecach i bez ruchu, moze one tak spia

:nielapie: :D
Ale w ogóle patrzcie jakie wszystko wygodne dziewczyny!
Są podkłady 24h, są dezodoranty 72h (!) w ogóle się nie trzeba myć codziennie!
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba wyimaginowany kompleks, ale walcze z nim


wyimaginowany :tak: tez tak mysle, gdybys straszyla nie bylby z toba :)
prawdziwi faceci wiedza ze playboye i ckm-y to zlepek specjalistow od photoshopu i preferuja naturalne kobiety ;)

Kusza
Kusza: ą podkłady 24h, są dezodoranty 72h (!) w ogóle się nie trzeba myć codziennie!


:crylol:
ratuj wode, jest jej co raz mniej na Ziemi :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Darunia511
Darunia511
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: raczej dla tapety, od wieki wiekow wiadomo, ze faceci sa z nami przede wszystkim dla urody - sa w koncu wzrokowcami, musimy im sie podobac, zeby nie mieli problemow z erekcja :D jak widzialam, ze moj sie podniecal na moj widok z rana, gdzie bez tapety, z nieswiezym oddechem, rzczochrana z zaspanymi oczyma dalej potrafilam (potrafie) wzbudzac w nim pozadanie to stwierdzilam - tak, to jest milosc

No i o to chyba w miłości chodzi? Nie o to, zeby chodzić spać z makijażem.. Ciekawe jak taka baba się poryczy przy facecie, to co wtedy? Nastepny powód do płaczu, bo makijaż się rozmazł?
Kusza
Kusza
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: ratuj wode, jest jej co raz mniej na Ziemi

ja ratuję, A WY?!
:MRGREEN:
Darunia511
Darunia511
  30 czerwca 2011
Kusza
Kusza: Ale w ogóle patrzcie jakie wszystko wygodne dziewczyny! Są podkłady 24h, są dezodoranty 72h (!) w ogóle się nie trzeba myć codziennie!

Znam taką, co sobie robi fryzure co 3-4 dni i tak śpi, że się nie zniszczy.
SuczNaPotege
SuczNaPotege
  30 czerwca 2011

czesto po prostu zasypiam z makijazem ktory nosze caly dzien, ale na noc sie nigdy specjalnie nie malowalam, gdyz dla mnie jest to chore.

Kusza
Kusza
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znam taką, co sobie robi fryzure co 3-4 dni i tak śpi, że się nie zniszczy.

Współczuję jej włosom, które raz że się pocą przy skórze w gorące dni a dwa że mają na sobie tyle środków usztywniających przypuszczam, że łamią się same z siebie :ziober2:
Jak ona to robi?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe jak taka baba się poryczy przy facecie, to co wtedy? Nastepny powód do płaczu, bo makijaż się rozmazł?


bedzie to wygladalo jak w Dynastii, Alexis i Krystle zawsze budzily sie z utapirowanymi ulozonymi wlosami i pelnym makijazem :and: nawet cycki w koszulach nocnych mialy na miejscu - moje zawsze gdzies mi wychodza :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znam taką, co sobie robi fryzure co 3-4 dni i tak śpi, że się nie zniszczy.


:szok:

Kusza
Kusza: Jak ona to robi?


podbijam: jak ona to robi?

ja czasem wieczorem po umyciu plote sobie warkocze, zeby z rana rozpuscic i miec krecone - kiedys zakrecilam sobie lokowka, troche lakierem psiknelam, ale obudzilam sie i wlosy mialam proste :and:
papiloty takie szmaciane :zakochany: mama mi kiedys robila... teraz nie ma kto mi zawijac :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: jak ona to robi?

Moze jak gejsze (w filmie) spi na specjalnej podpórce pod szyje ? :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.