agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Makijaż na noc

Od dziś ma to być zdrowsze niż kiedyś.

Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.

Niestety niektóre z nich wykonują pełny makijaż również na noc. Ostatnie badania wykazały, że coraz większa liczba kobiet używa pudru, lub podkładu przed snem.

W większości przypadków spowodowane jest to wstydem przed brzydkim wyglądem w obecności swojego partnera.

Niektóre kobiety wstydzą się wyjść wieczorem z łazienki bez makijażu i obudzić się bez niego u boku ukochanego.

Dla tych, które bez nocnego makijażu nie wyobrażają sobie życia, marka Bare Escentuals stworzyła puder Pure Transformation Night Treatment, który ma nie zatykać porów i sprawić, że nocą nasza skóra wręcz pięknieje.

Aktywny składnik gleby i 70 składników mineralnych ma oczyszczać i ujędrniać skórę twarzy nocą.

Co na temat wynalazku sądzą dermatolodzy?

Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest zachować czystą twarz nocą i przed snem całkowicie zmywać makijaż. Zwłaszcza, jeśli masz skłonność do wyprysków. Każdy kosmetyk kryjący sprawia, że pory są zablokowane i skóra nie oddycha - podsumowuje dr Susan Mayou, dermatolog z Kliniki Cadogan w Londynie.



Pytanka: (zaczne od poczatku artykulu)
1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''
Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami

2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?
3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?
4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze
5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D
6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala?
7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?


Pozdrawiam, Agus.

ps. nie wiem gdzie jest Batmanchu :and:
Szczurrr
Szczurrr
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: w sumie to nie, glowa mnie boli tak, ze nie patrze ani w lustro ani nigdzie gdzie swieci slonce ;)

Ah, przekleństwo kaca.
Ja go nie miewam raczej. Więc jak po takiej 'nocy' spojrzę w lustro, to czuję się, jakbym kipski horror oglądała.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Szczurrr
Szczurrr: Ja go nie miewam raczej.


wiesz, ze ludzie ktorzy nie miewaja kaca latwiej popadaja w nalog alkoholowy? ;>

ja jestem malo ekonomiczna, teraz cieplo na dworze, 5-6 malych piwek dziennie i nic... tylko brzuch rosnie :ninja: kiedys jak bylam mloda, to 3 Specjale i byla sruba, nie mowiac o Tatrze mocnej czy Warce Strong :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Nadiaxx
Nadiaxx
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D

jej:) jak miałam 15 lat i byłam nad morzem z paczką to wstydziłam sie wyjść bez makijażu. Na noc miałam rzęsy umalowane;D
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pfff, nawet powiedzial, ze i tak jestem sliczna w makijazu czy bez. Nie ufam mu

Konto usunięte
Konto usunięte: Z reszta, co innego mial do wyboru powiedziec, zeby nie dostac w jajka ? :D

ahahaha :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak na 3 z haczykiem :)

to krotko jakos :woot:

Kusza
Kusza: :D

no co :Rotfl:

Kusza
Kusza: Ale w ogóle patrzcie jakie wszystko wygodne dziewczyny! Są podkłady 24h, są dezodoranty 72h (!) w ogóle się nie trzeba myć codziennie!

dokladnie, po co :rotfl:

massacre
massacre: nawet cycki w koszulach nocnych mialy na miejscu - moje zawsze gdzies mi wychodza

na spacer w nocy :lol2:

Maryla
Maryla: bezsens . nie widzę nic fajnego w tapetowaniu się do łóżka, zwłaszcza przy ukochanym. chociaż zauważyłam, że coraz częściej zdarza się tak, że jak już dochodzi do tego, że jak się zasypia przy boku partnera, usłyszę szybciej 'idź zmyj tapetę, jak chcesz wejść do łóżka' niż cokolwiek innego. .

Twoj facet dba o posciel :rotfl:
Szczurrr
Szczurrr
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: wiesz, ze ludzie ktorzy nie miewaja kaca latwiej popadaja w nalog alkoholowy? ;> ja jestem malo ekonomiczna, teraz cieplo na dworze, 5-6 malych piwek dziennie i nic... tylko brzuch rosnie kiedys jak bylam mloda, to 3 Specjale i byla sruba, nie mowiac o Tatrze mocnej czy Warce Strong

A czy ja mówię, że nie jestem alkoholikiem? :lol:
Ach, Specjal :mrgreen:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanka: (zaczne od poczatku artykulu) 1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.'' Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem? 3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek? 4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze 5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D 6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala? 7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?

1. Może nie od razu po przebudzeniu, ale przy szykowaniu się, przed wyjściem, większość z Nas to robi.
2. Nie, nie zdarzyło mi się raczej nigdy.
3. Zdecydowanie nie.
4. Nie znam się na tym ;)
5. Malowanie się na noc jest ok.. pod warunkiem, że na tą noc się gdzieś wychodzi, lub ma się inne plany niż łóżko :>
6. -
7. Może śpią tylko na plecach i nie ruszają głową :D
Fieska
Fieska
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to krotko jakos


Prawie codziennie go używam i to nie w jakiś przesadnie dużych ilościach. Możliwe, że tam wcale nie ma 30 ml, może jest mniej :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Malowanie się na noc jest ok.. pod warunkiem, że na tą noc się gdzieś wychodzi, lub ma się inne plany niż łóżko :>

no to to troche inna sytuacja :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawie codziennie go używam i to nie w jakiś przesadnie dużych ilościach. Możliwe, że tam wcale nie ma 30 ml, może jest mniej

:woot: mi 30 ml starcza min na pol roku :woot:
Maryla
Maryla
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoj facet dba o posciel

nie chodziło tu akurat o mnie dosłownie, bardziej z opowiadań koleżanek. :rotfl:
styka51
styka51
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.'' Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami

Nie wiem.. na pewno nie zaraz po przebudzeniu. Poza tym teraz prawie w ogóle się nie maluje.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?

Mam puder bądź podkład na twarzy w nocy tylko i wyłącznie, kiedy wychodzi taka a nie inna sytuacja. Tzn. seksić mi się chce i o... a potem, to nawet myć mi się nie chce i śpię do rana :ninja:
No czasem wezmę chusteczką nawilżającą przetrę twarz.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?

Niet. Krem nawilżający wystarczy :)
boniwinter
boniwinter
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaz w sumie pewnie sa tez takie, co makijazu nie zmywaja tylko poprawiaja...

a to Ci powiem, ze osobiscie takie znam.
Jak mieszkalam w akademiku swojego czasu to bylam swiadkiem takich sytyacji praktycznie codziennie
Ja tez kilka razy zasnelam z makijazem, jak sie upilam i jak rano sie budzilam to oczy mnie tak strasznie piekly jakby ktos mi wpijal szpilki...doslownie.
Nie wiem jak mozna spac z pomalowanymi rzesami.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi 30 ml starcza min na pol roku


To pewnie wyrzucasz tak jak ja... Albo ja mam taka manie ze mi sie wydaje ze Max 3 miesiące i jest nieswiezy i zmienia kolor :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
massacre
massacre: To pewnie wyrzucasz tak jak ja... Albo ja mam taka manie ze mi sie wydaje ze Max 3 miesiące i jest nieswiezy i zmienia kolor

nie, nie wyrzucam, tzn jak mialam lasting performance z max factora to oddalam siostrze bo sie zrobil za ciemny, tak poza tym to mi sie takie cos nigdy nie zdarzylo :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: a to Ci powiem, ze osobiscie takie znam. Jak mieszkalam w akademiku swojego czasu to bylam swiadkiem takich sytyacji praktycznie codziennie Ja tez kilka razy zasnelam z makijazem, jak sie upilam i jak rano sie budzilam to oczy mnie tak strasznie piekly jakby ktos mi wpijal szpilki...doslownie. Nie wiem jak mozna spac z pomalowanymi rzesami.

ja jak zasne z pomalowanymi rzesami to nie moge sie powstrzymac od ''sciagania'' tuszu z rzes palcami... i tarcia po oczach. masakra, zawsze mi sie wtedy kontakty przesuwaja :ninja:
Fieska
Fieska
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi 30 ml starcza min na pol roku


Malujesz się codziennie?
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Malujesz się codziennie?

w zimie tak, w lecie zalezy od mojego humoru.
od jesieni na zime starcza mi na pol roku (jesli na jesien kupie), a jak kupie na wiosne czy na lato to na luzie 9 miesiecy, czasem dluzej :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.