agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Makijaż na noc

Od dziś ma to być zdrowsze niż kiedyś.

Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.

Niestety niektóre z nich wykonują pełny makijaż również na noc. Ostatnie badania wykazały, że coraz większa liczba kobiet używa pudru, lub podkładu przed snem.

W większości przypadków spowodowane jest to wstydem przed brzydkim wyglądem w obecności swojego partnera.

Niektóre kobiety wstydzą się wyjść wieczorem z łazienki bez makijażu i obudzić się bez niego u boku ukochanego.

Dla tych, które bez nocnego makijażu nie wyobrażają sobie życia, marka Bare Escentuals stworzyła puder Pure Transformation Night Treatment, który ma nie zatykać porów i sprawić, że nocą nasza skóra wręcz pięknieje.

Aktywny składnik gleby i 70 składników mineralnych ma oczyszczać i ujędrniać skórę twarzy nocą.

Co na temat wynalazku sądzą dermatolodzy?

Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest zachować czystą twarz nocą i przed snem całkowicie zmywać makijaż. Zwłaszcza, jeśli masz skłonność do wyprysków. Każdy kosmetyk kryjący sprawia, że pory są zablokowane i skóra nie oddycha - podsumowuje dr Susan Mayou, dermatolog z Kliniki Cadogan w Londynie.



Pytanka: (zaczne od poczatku artykulu)
1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''
Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami

2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?
3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?
4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze
5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D
6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala?
7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?


Pozdrawiam, Agus.

ps. nie wiem gdzie jest Batmanchu :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze jak gejsze (w filmie) spi na specjalnej podpórce pod szyje ? :D


albo jak Leon Zawodowiec, na siedzaco :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Darunia511
Darunia511
  30 czerwca 2011
Kusza
Kusza: Współczuję jej włosom, które raz że się pocą przy skórze w gorące dni a dwa że mają na sobie tyle środków usztywniających przypuszczam, że łamią się same z siebie Jak ona to robi?

+Ma włosy tlenione jasny blond, robi sobie loki, właściwie sam lakier do włosów, dla mnie jest to nie do pomyślenia.

massacre
massacre: bedzie to wygladalo jak w Dynastii, Alexis i Krystle zawsze budzily sie z utapirowanymi ulozonymi wlosami i pelnym makijazem nawet cycki w koszulach nocnych mialy na miejscu - moje zawsze gdzies mi wychodza

I w wieku 30 lat będą wygladały na 45.

massacre
massacre: papiloty takie szmaciane mama mi kiedys robila... teraz nie ma kto mi zawijac :/

o, mi to kiedyś babcia robiła jak miałam inne włosy, ale spać bym w tym nie umiała, zaplatała mi na mokre, schły i mialam.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I w wieku 30 lat będą wygladały na 45.


ja mam niecale 30 - ale sie mylam w mlodosci, wiec wygladam na mniej :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale spać bym w tym nie umiała


ja nie lubilam, ale chcialam miec loki, to cierpialam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: zaplatała mi na mokre, schły i mialam.


prostota sama w sobie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kusza
Kusza
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: ja czasem wieczorem po umyciu plote sobie warkocze, zeby z rana rozpuscic i miec krecone - kiedys zakrecilam sobie lokowka, troche lakierem psiknelam, ale obudzilam sie i wlosy mialam proste papiloty takie szmaciane mama mi kiedys robila... teraz nie ma kto mi zawijac :/

To długie i gęste włosy musisz mieć, że Ci to ładnie wychodzi. Przy moich eksperymentach z kręceniem przy samej nasadzie włosy miałam przyklapnięte, a loki takie grube, napuszone, blee :(

Konto usunięte
Konto usunięte: Moze jak gejsze (w filmie) spi na specjalnej podpórce pod szyje ? :D

i przywiązuje się do łóżka, żeby się nie ruszać... :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: +Ma włosy tlenione jasny blond, robi sobie loki, właściwie sam lakier do włosów, dla mnie jest to nie do pomyślenia.

A jak bardzo ich stan różni się 1go a 4go dnia? :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Kusza
Kusza: To długie i gęste włosy musisz mieć, że Ci to ładnie wychodzi.


geste i grube mam :tak:
teraz mam za ramiona, rzadko plote warkocze, ale spoko to wyglada :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BeataAnnax
BeataAnnax
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: geste i grube mam

farciara... ja za dzieciaka mialam geste, tak od gimnazjum mi sie przerzedzily:(
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: farciara...


zalezy kiedy farciara :) jak przychodzi do farbowania to nawet jak mialam wlosy lekko za brode - musialam kupowac dwa opakowania farby :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Darunia511
Darunia511
  30 czerwca 2011
Kusza
Kusza: A jak bardzo ich stan różni się 1go a 4go dnia? :D

Jak dla mnie wygladaja spoko z daleka, z bliska niestety jej wlosy juz w 1 dniu wygladaja kiepsko, bo sa zniszczone bardzo.
Szczurrr
Szczurrr
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''

A umyś ryja nie łaska? :szok:
Ja się pierwsze myję, potem żłopię kawę, palę i siedzę przed kompem (co zajmuje jakieś 2 h :D) i dopiero przed wyjściem robię makijaż.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?

Nie. Zasnąć z mejkapem na paszczy zdaża mi się jedynie wtedy, gdy jestem diablo zmęczona i/lub nawalona.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?

Nie odczuwam takiej potrzeby.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze

W cuda nie wierzę.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D

Dziwne... ja w nocy makijażu nie potrzebuję, ja wtedy po prostu ŚPIĘ.

Konto usunięte
Konto usunięte: 7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?

Zapewne piorą pościel częściej i więcej wydają na kosmetyki.
BeataAnnax
BeataAnnax
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: jak przychodzi do farbowania to nawet jak mialam wlosy lekko za brode - musialam kupowac dwa opakowania farby :)

we wrzesniu sie obcielam na chlopaka i zafarbowalam, to na styk mi raptem garniera farby starczylo;/ jak mam takie juz do ramion to tez zawsze 2 opakowania biore, wole zeby zostalo niz braklo:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Szczurrr
Szczurrr: Zasnąć z mejkapem na paszczy zdaża mi się jedynie wtedy, gdy jestem diablo zmęczona i/lub nawalona.


zmeczona to nie, pic tez ostatnio nie pije... rzadko mi sie kiedykolwiek zdarzylo uwalic, ale owszem, wtedy nie zmywam, nie sciagam soczewek ide spac jak bezdomna i budze sie z oczami czarnymi jak mis Panda :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: garniera farby starczylo;


nie uzywam garniera i nie wiem jaka maja pojemnosc, Loreala zawsze kupuje

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Szczurrr
Szczurrr
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: zmeczona to nie, pic tez ostatnio nie pije... rzadko mi sie kiedykolwiek zdarzylo uwalic, ale owszem, wtedy nie zmywam, nie sciagam soczewek ide spac jak bezdomna i budze sie z oczami czarnymi jak mis Panda

I z przerażeniem patrzysz rano w lustro :D
Maryla
Maryla
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''

jeżeli chodzi o mnie, najpierw żele do mycia twarzy, kremy nawilżające i tak dalej, a nie od razu puder/fluid. tak naprawdę maluję się dopiero jak wychodzę, chyba, że mówimy o dniu szkolnym, to i tak najpierw żel, krem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Uzywacie pudru/podkladu przed snem?

nie. przed snem dokładnie myję twarz, nakładam krem i dobranoc. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?

nie, nie jest mi potrzebny ;-).

Konto usunięte
Konto usunięte: I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D

bezsens :ziober2:. nie widzę nic fajnego w tapetowaniu się do łóżka, zwłaszcza przy ukochanym.
chociaż zauważyłam, że coraz częściej zdarza się tak, że jak już dochodzi do tego, że jak się zasypia przy boku partnera, usłyszę szybciej 'idź zmyj tapetę, jak chcesz wejść do łóżka' niż cokolwiek innego.
:rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?

wyprana i poplamiona wychodzi taniej, niż kupowanie nowej raz w tygodniu. :-D po co kupować nową jak i tak będzie brudna? :rotfl:.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Szczurrr
Szczurrr: I z przerażeniem patrzysz rano w lustro :D


w sumie to nie, glowa mnie boli tak, ze nie patrze ani w lustro ani nigdzie gdzie swieci slonce ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.