agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Makijaż na noc

Od dziś ma to być zdrowsze niż kiedyś.

Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.

Niestety niektóre z nich wykonują pełny makijaż również na noc. Ostatnie badania wykazały, że coraz większa liczba kobiet używa pudru, lub podkładu przed snem.

W większości przypadków spowodowane jest to wstydem przed brzydkim wyglądem w obecności swojego partnera.

Niektóre kobiety wstydzą się wyjść wieczorem z łazienki bez makijażu i obudzić się bez niego u boku ukochanego.

Dla tych, które bez nocnego makijażu nie wyobrażają sobie życia, marka Bare Escentuals stworzyła puder Pure Transformation Night Treatment, który ma nie zatykać porów i sprawić, że nocą nasza skóra wręcz pięknieje.

Aktywny składnik gleby i 70 składników mineralnych ma oczyszczać i ujędrniać skórę twarzy nocą.

Co na temat wynalazku sądzą dermatolodzy?

Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest zachować czystą twarz nocą i przed snem całkowicie zmywać makijaż. Zwłaszcza, jeśli masz skłonność do wyprysków. Każdy kosmetyk kryjący sprawia, że pory są zablokowane i skóra nie oddycha - podsumowuje dr Susan Mayou, dermatolog z Kliniki Cadogan w Londynie.



Pytanka: (zaczne od poczatku artykulu)
1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''
Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami

2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?
3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?
4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze
5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D
6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala?
7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?


Pozdrawiam, Agus.

ps. nie wiem gdzie jest Batmanchu :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
massacre
massacre: moj ostatnio powiedzial: "bys w koncu przestala nosic te sloniowe spodnie" (szwedy, z szerokimi nogawkami - stwierdzil, ze mam stopy jak u slonia w nich )

:woot: chyba nogi, raczej poprzez noszenie spodni nie powiekszaja sie stopy :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nogi, raczej poprzez noszenie spodni nie powiekszaja sie stopy


wlasnie nie, szwedy dlugie takie, ze jak nosze plaskie obuwie to zaslaniaja caly but i daja taki efekt:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
massacre
massacre: wlasnie nie, szwedy dlugie takie, ze jak nosze plaskie obuwie to zaslaniaja caly but i daja taki efekt:

aaaa :rotfl:
Martitta
Martitta
  1 lipca 2011
massacre
massacre: wlasnie nie, szwedy dlugie takie, ze jak nosze plaskie obuwie to zaslaniaja caly but i daja taki efekt:

Lubiłam nosić szwedy ( w liceum, bo był na nie wtedy szał ). Tyle, że nosiłam je do wysokich butów i zawsze obcisłej bluzki :mrgreen: szkoda, że teraz nie są już takie modne jak kiedyś. Przynajmniej w Polsce... U nikogo dawno takich spodni nie widziałam.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda, że teraz nie są już takie modne jak kiedyś. Przynajmniej w Polsce... U nikogo dawno takich spodni nie widziałam.


w UK sa modne szerokie spodnie - zdjecia z kolekcji Spring 2011




moze ujme to inaczej, w UK kazdy kroj spodni jest akceptowany i trendy - kwestia dodatkow, bluzek - wiadomo, np. szwed do butow ze spiczastym czubkiem sie juz teraz nie nosi :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Martitta
Martitta
  1 lipca 2011
massacre
massacre: w UK sa modne szerokie spodnie - zdjecia z kolekcji Spring 2011

Tutaj się rurki zadomowiły. Chociaż czytałam, że w tym sezonie to każdy rodzaj spodni jest modny. Gdzie nam do UK :rotfl: Nawet jak bym chciała takie kupić to był by pewnie problem. Tak samo problemem jest kupić spodnie ( dżinsy głównie ) nie biodrówki :) W sensie są - ale bardzo mało ich.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak samo problemem jest kupić spodnie ( dżinsy głównie ) nie biodrówki :) W sensie są - ale bardzo mało ich.


Tutaj w kazdym szanujacym sie sklepie masz podzial fasonow, standardem jest, ze masz to minimum:
1. slim fit (czyli rurki chyba)
2. boot cut - czyli takie klasyczne, dopasowane, leciutko rozszerzane ku dole
3. flare - szerokie - totalny trend tego lata, zwlaszcza w motywy kwiatowe
4. wide leg - w sumie podobne do flare, flare wydaja sie byc sporo szersze
5. boy fit - proste spodnie na styl kroju meskich spodni

poza tym masz jeszcze
1. high waist - czyli wysoka talia
2. low waist - czyli biodrowki
3. regular - ale te to rzadko widze, byly modne 1992-1994 i chyba juz nie beda :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj się rurki zadomowiły.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj się rurki zadomowiły.


w Polsce jak cos sie zadomowi, to dlugowiecznie :lol:
zauwazylam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BeataAnnax
BeataAnnax
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak samo problemem jest kupić spodnie ( dżinsy głównie ) nie biodrówki :)

no wlasnie;/ cholercia mam z jedne kupione ostatnio dzinsy z wyzsza talia...

Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj się rurki zadomowiły.

pamietam, ze jak wchodzily, to twierdzilam, ze nigdy nie zaloze rurek;) a teraz raz chodze w prostych (moj ulubiony fason), raz w dzwonach/ szwedach, raz w rurkach.
Surii
Surii
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak samo problemem jest kupić spodnie ( dżinsy głównie ) nie biodrówki :) W sensie są - ale bardzo mało ich.

chyba słabo szukasz :) h&m takie ma , w levisie jest sporo , we wranglerze to standard bo oni nie mają biodrówek praktycznie, w lee tez większośc jest z wysokim stanem. biodrówki już dawno nie są modne ;)
sylwik
sylwik
  1 lipca 2011
massacre
massacre: 2. boot cut - czyli takie klasyczne, dopasowane, leciutko rozszerzane ku dole

no i kurcze w pl ni uja. fason, ktory zawsze najbardziej lubilam, od 3 lat nie widze ich nigdzie.:and: a rozmiar sie zmienil.
polki skazane na rurki:and: no, proste sie trafi w levisie itp.
Surii
Surii
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i kurcze w pl ni uja. fason

klasyczne bootcuty ma lee- model leola, ciągle dostępny, aktualizują co jakiś czas kolory.
sylwik
sylwik
  2 lipca 2011
Surii
Surii: klasyczne bootcuty ma lee- model leola, ciągle dostępny, aktualizują co jakiś czas kolory.

o, dzieki:mrgreen:
akurat to chyba jedyny sklep typowo dzinsowy, w ktorym nie bylam:rotfl:
Surii
Surii
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat to chyba jedyny sklep typowo dzinsowy, w ktorym nie bylam

odwiedź, zapytaj o promocje, jeszcze powinni mieć całkiem sporo na przecenie, bo przeceniają bardzo dużo spodni w czerwcu :)
razotka
razotka
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnie badania wykazały, że coraz większa liczba kobiet używa pudru, lub podkładu przed snem.

No co jak co ale w to nie uwierze :o
pewnie przez to dwa razy częściej pościel zmieniają
i pewnie sprzeaż podkładów wzrosła podobnie jak po "zmierzchu" ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.