agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Makijaż na noc

Od dziś ma to być zdrowsze niż kiedyś.

Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.

Niestety niektóre z nich wykonują pełny makijaż również na noc. Ostatnie badania wykazały, że coraz większa liczba kobiet używa pudru, lub podkładu przed snem.

W większości przypadków spowodowane jest to wstydem przed brzydkim wyglądem w obecności swojego partnera.

Niektóre kobiety wstydzą się wyjść wieczorem z łazienki bez makijażu i obudzić się bez niego u boku ukochanego.

Dla tych, które bez nocnego makijażu nie wyobrażają sobie życia, marka Bare Escentuals stworzyła puder Pure Transformation Night Treatment, który ma nie zatykać porów i sprawić, że nocą nasza skóra wręcz pięknieje.

Aktywny składnik gleby i 70 składników mineralnych ma oczyszczać i ujędrniać skórę twarzy nocą.

Co na temat wynalazku sądzą dermatolodzy?

Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest zachować czystą twarz nocą i przed snem całkowicie zmywać makijaż. Zwłaszcza, jeśli masz skłonność do wyprysków. Każdy kosmetyk kryjący sprawia, że pory są zablokowane i skóra nie oddycha - podsumowuje dr Susan Mayou, dermatolog z Kliniki Cadogan w Londynie.



Pytanka: (zaczne od poczatku artykulu)
1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''
Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami

2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?
3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?
4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze
5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D
6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala?
7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?


Pozdrawiam, Agus.

ps. nie wiem gdzie jest Batmanchu :and:
Martitta
Martitta
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez przez noc musiala sie masakrycznie rozmazac i tusz musial sie masakrycznie posklejac

Tak Aga. Dokładnie tak to wyglądało + fajne zacieki na twarzy.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak Aga. Dokładnie tak to wyglądało + fajne zacieki na twarzy.

a ja...
wolalabym sie w ogole nie malowac niz cos takiego robic...
rudxx
rudxx
  29 czerwca 2011
1. większość tak naprawdę nie zawsze jest większością.
2. nigdy. wyglądałabym jak monstrum po przebudzeniu. multum wyprysków i innych dziadów na budzi.
3. nie planuję. bynajmniej nie w najbliższym czasie.
4. też w to jakoś nie wierzę..
5. osobiście nie preferuję a tym samym nie polecam.

pozdrawiam :)
Martitta
Martitta
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja... wolalabym sie w ogole nie malowac niz cos takiego robic...

Wiesz, co najgorsze, używała tanich kosmetyków więc masakra razy dwa. To było w liceum a ona już zmarszczki na czole miała :/ Teraz, o ile wiem, zmądrzała i praktycznie wcale się nie maluje :)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem?

Nie i nie widzę w tym najmniejszego sensu :) Nie wstydzę się swojej buźki bez makijażu, a co lepsze w ostatnie kilka tygodni bardzo rzadko się maluje, co mojego facetowi podoba się jeszcze bardziej.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc?

Strata kasy na większą ilosc kosmetyków + pościel. Czy nikt o tym nie myśli? Przecież jakbym się położyła to wszystko zostałoby na pościeli :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
boniwinter
boniwinter
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lakierem takim do malowania drewna smaruja, zeby nie odpadlo

taaa to by sie sprawdzilo.
Szczerze mowiac totalnie nie rozumie kobiet, ktore sie maluja na noc lub wszesnie rano....tak nie bedzie do konca zycia!
Przeciez partner powinien zobaczyc jak wygladamy naturalnie.
z drugiej strony...co za glupota ze strony facetow, ze nie przeszkadza im "tapeta" w kazdej porze dnia.
Moj facet by chyba uciekl ode mnie gdybym sie obudzil przy mnie jak bym byla w pelnym makijazu.
Pewnie by powiedzial "kochanie, mycie sie przed snem jest bardzo istotna rzecza u kazdego czlowieka. Idz sie umyj!!!" :brawo:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. nigdy. wyglądałabym jak monstrum po przebudzeniu. multum wyprysków i innych dziadów na budzi.

tez sobie cos takiego wyobrazam :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, co najgorsze, używała tanich kosmetyków więc masakra razy dwa. To było w liceum a ona już zmarszczki na czole miała :/ Teraz, o ile wiem, zmądrzała i praktycznie wcale się nie maluje :)

przynajmniej zmadrzala :)

Sylvinka
Sylvinka: Strata kasy na większą ilosc kosmetyków + pościel. Czy nikt o tym nie myśli? Przecież jakbym się położyła to wszystko zostałoby na pościeli :D

no wlasnie ja tez tak mysle :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: taaa to by sie sprawdzilo. Szczerze mowiac totalnie nie rozumie kobiet, ktore sie maluja na noc lub wszesnie rano....tak nie bedzie do konca zycia! Przeciez partner powinien zobaczyc jak wygladamy naturalnie. z drugiej strony...co za glupota ze strony facetow, ze nie przeszkadza im "tapeta" w kazdej porze dnia. Moj facet by chyba uciekl ode mnie gdybym sie obudzil przy mnie jak bym byla w pelnym makijazu. Pewnie by powiedzial "kochanie, mycie sie przed snem jest bardzo istotna rzecza u kazdego czlowieka. Idz sie umyj!!!"

no wlasnie, to troche obrzydliwe jest sie nie myc...
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale zawsze wydawalo mi sie, ze jak sie kogos wpuszcza do lozka to chyba nie powinno sie siebie wstydzic

Oczywiście, że nie. Zresztą, kiedyś i tak przychodzi taki czas, że dziewczyna musi się bez tego makijażu pokazać. Więc po co męczyć się w nocy, kiedy skóra powinna odpoczywać?
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
vladimir111
vladimir111: Oczywiście, że nie. Zresztą, kiedyś i tak przychodzi taki czas, że dziewczyna musi się bez tego makijażu pokazać. Więc po co męczyć się w nocy, kiedy skóra powinna odpoczywać?

no wlasnie... za pare lat nawet makijaz nie pomoze, poza tym beda widoczne skutki takiego meczenia twarzy...
boniwinter
boniwinter
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie, to troche obrzydliwe jest sie nie myc...

te kobiety sie myja z pewnoscia tylko problem w tym, ze tego nie widac rano ja sie budza.
Wygladaja dokladnie tak samo jak wieczorem kiedy przyszly z pracy po ciezkim dniu.
Moim zdaniem to troche niesmaczne.:ble:
zadnej odmiany
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: te kobiety sie myja z pewnoscia tylko problem w tym, ze tego nie widac rano ja sie budza. Wygladaja dokladnie tak samo jak wieczorem kiedy przyszly z pracy po ciezkim dniu. Moim zdaniem to troche niesmaczne. zadnej odmiany

no o to mi chodzilo, chociaz w sumie pewnie sa tez takie, co makijazu nie zmywaja tylko poprawiaja...
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.'' Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami

Zapewne chodziło im o to, że rano przed wyjściem z domu. I zapewne uznali za oczywiste, że każdy myje twarz rano :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?

Nie używam, nie mam takiej potrzeby. Od jakiegoś miesiąca nie używam podkładu w ogóle, jest lato, czułabym się niekomfortowo z podkładem na twarzy. Pudru używam przeźroczystego transparentnego, ale to i też nie zawsze.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?

Nie mam zamiaru, moja cera tego nie wymaga, a jeśli by nawet wymagała to i tak bym nie używała.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze

Ciśnie mi się na usta "pic na wodę".

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Kusza
Kusza
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.'' Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem? 3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek? 4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze 5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D 6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala? 7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?

Nie wiem co musi się stać żebym nie zmyła makijażu na noc :mrgreen: Przecież nawet niewygodnie się leży, kobieta która się maluje jest przyzwyczajona do tego, żeby nie dotykać oczu i twarzy brudnymi rękoma w ciągu dnia żeby się nie rozmazywać i tak dalej (no przynajmniej ja). Nie wiem. Chyba że ktoś opanował sztukę leżenia non stop na wznak podczas snu, żeby twarz nie stykała się z poduszką. Myślę, że partner bardziej by się przestraszył tych mazai które zostają po nocy niż brakiem makijażu. Przecież takie kobiety to zwykłe brudasy są:)))
bezoblacnoja
bezoblacnoja
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.'' Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami

po przebudzeniu zostawiam szczocha w kibelku a nie mysle o makijazu

Konto usunięte
Konto usunięte: Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?
to dopiero trzeba miec sieczkę zamiast mózgu :D

Konto usunięte
Konto usunięte: I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc?

czasem nie zmyje makijazu na noc ale nie zdazylo mi się extra malowac do łózka..
Transcendencja
Transcendencja
  30 czerwca 2011

Wpis z litości Aga sorki ani cycków ani nic nie ma :C
A Krupa wtf ? Nie znam .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.