agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Makijaż na noc

Od dziś ma to być zdrowsze niż kiedyś.

Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.

Niestety niektóre z nich wykonują pełny makijaż również na noc. Ostatnie badania wykazały, że coraz większa liczba kobiet używa pudru, lub podkładu przed snem.

W większości przypadków spowodowane jest to wstydem przed brzydkim wyglądem w obecności swojego partnera.

Niektóre kobiety wstydzą się wyjść wieczorem z łazienki bez makijażu i obudzić się bez niego u boku ukochanego.

Dla tych, które bez nocnego makijażu nie wyobrażają sobie życia, marka Bare Escentuals stworzyła puder Pure Transformation Night Treatment, który ma nie zatykać porów i sprawić, że nocą nasza skóra wręcz pięknieje.

Aktywny składnik gleby i 70 składników mineralnych ma oczyszczać i ujędrniać skórę twarzy nocą.

Co na temat wynalazku sądzą dermatolodzy?

Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest zachować czystą twarz nocą i przed snem całkowicie zmywać makijaż. Zwłaszcza, jeśli masz skłonność do wyprysków. Każdy kosmetyk kryjący sprawia, że pory są zablokowane i skóra nie oddycha - podsumowuje dr Susan Mayou, dermatolog z Kliniki Cadogan w Londynie.



Pytanka: (zaczne od poczatku artykulu)
1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''
Bo ja zaraz po przebudzeniu to myje twarz, a nie ja packam malowidlami

2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?
3. Macie zamiar zastosowac powyzszy wynalazek?
4. Co myslicie o tym aktywnym skladniku gleby i 70m skladnikach mineralnych? Bo mi tu cos smierdzi kupa i nie wierze, ze da to cokolwiek dobrego skorze
5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D
6. Pytanie dla panow: czy ktoras z waszych partnerek malowala sie na noc? jesli tak, to czy wiecie jak w ogole faktycznie wygladala?
7. No i pytanie dla omnibusow - jak myslicie, ile miesiecznie kobiety, ktore maluja sie na noc musza wydawac na nowa posciel, czy moze po prostu spia w takiej brudnej (ewentualnie wypranej lecz poplamionej)?


Pozdrawiam, Agus.

ps. nie wiem gdzie jest Batmanchu :and:
Fieska
Fieska
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w zimie tak, w lecie zalezy od mojego humoru. od jesieni na zime starcza mi na pol roku (jesli na jesien kupie), a jak kupie na wiosne czy na lato to na luzie 9 miesiecy, czasem dluzej


No to ja nie wiem. :wtf:
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak kupie na wiosne czy na lato to na luzie 9 miesiecy, czasem dluzej

dla przykladu podklad ktorego teraz uzywam z chanel kupilam jakos w marcu czy kwietniu, a nawet jeszcze 1/3 mi nie zeszla :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o zdaniu ''Większość kobiet zaraz po przebudzeniu nakłada na twarz podkład, lub sypki puder.''

Ja z moim partnerem jestem na tym etapie od dawna, ze nie krępujemy się juz w swojej obecnosci. Tak wiec bez problemu chodze bez makijazu, nie zmienia to faktu, ze za ladniejsza uwazam sie w pelnym makijazu.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Uzywacie pudru/podkladu przed snem? Jesli tak, to jak czesto i czy powodem jest wstyd przed brzydkim wygladem?

nie! przy mojej skorze to samobójstwo :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. I tak ogolnie, co myslicie o malowaniu sie na noc? :D

Sadze, ze w pierwszym etapie zwiazku jest to nieuniknione, na poczatku zawsze rano wstawalam i przynajmniej korektorem zakrywałam wypryski... No nie wiem, ale na noc raczej na dluzsza mete to masakra;P
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No to ja nie wiem.

no ja tez nie :woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zmienia to faktu, ze za ladniejsza uwazam sie w pelnym makijazu.

zazwyczaj uwazamy sie za ladniejsze w makijazu, bo mozemy przez niego zakryc wszystkie swoje niedoskonalosci :D
Fieska
Fieska
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja tez nie


Możliwe, że dlatego, że nakładam go pędzlem i gąbeczką co też swoją ilość wchłania. Nakładam tylko jedną warstę więc nie wiem.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Szczurrr
Szczurrr: A czy ja mówię, że nie jestem alkoholikiem?


:lol:
ja w sumie nie jestem, ale upaly bez piwa czy mrozonej margarity to dramat - a ze piwo tansze i latwiejsze do zrobienia (zazwyczaj tylko otwieram butelke) to bez piwa upaly to dramat :ziober2:

Szczurrr
Szczurrr: Ach, Specjal


juz teraz nie przepadam ze Specjalem, ale moj Jarek to go uwielbia, zawsze maltretuje mojego tate, zeby z Gdyni przywiozl :ziober2: w UK Specjala nie ma :(

styka51
styka51: styka51


hahaha :crylol: zbanowali styke :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: mi sie wtedy kontakty przesuwaja


pytalam sie o te kontakty, ja nie moge ich nosic, bo mam astygmatyzm i cos tam jeszcze, ale te co mam 2 tygodniowe (Acuvue Oasis czy jakos tak) moge nosic przez tydzien, w tym rowniez spac, badz 2 tygodnie i zdejmowac na noc.
Jakos nie potrafie tak... Choc jak pojechalismy pare tygodni temu pod namioty, to weekend byl duzo bardziej udany, gdy nie musialam sie bawic w zdejmowanie i zakladanie - zdaly egzamin - oczy nie byly podraznione :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No to ja nie wiem.


kwestia tez ile sie tego podkladu na twarz naklada,

ja czasem doslownie tylko musne poliki, czolo, brode, bo w PRZECIWIENSTWIE DO AGOOSI LUBIE SWOJE PIEGI NA NOSIE :lol2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Możliwe, że dlatego, że nakładam go pędzlem i gąbeczką co też swoją ilość wchłania. Nakładam tylko jedną warstę więc nie wiem.

no ja tez nakladam pedzelkiem :woot:

massacre
massacre: pytalam sie o te kontakty, ja nie moge ich nosic, bo mam astygmatyzm i cos tam jeszcze, ale te co mam 2 tygodniowe (Acuvue Oasis czy jakos tak) moge nosic przez tydzien, w tym rowniez spac, badz 2 tygodnie i zdejmowac na noc. Jakos nie potrafie tak... Choc jak pojechalismy pare tygodni temu pod namioty, to weekend byl duzo bardziej udany, gdy nie musialam sie bawic w zdejmowanie i zakladanie - zdaly egzamin - oczy nie byly podraznione :)

wiesz, ja tylko przez pierwszy miesiac noszenia kontakow mialam te sciagane na noc, ale byly okropne i zbyt duzo zabawy z nimi bylo, poprosilam o te, ktore sie nosi dzien i noc i w ogole nie odczuwam, ze mam kontakty, moze kwestia przyzwyczajenia, bo jak mowie, nigdy nie bylam przyzwyczajona do sciagania kontakow :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze za ladniejsza uwazam sie w pelnym makijazu.


chyba wiekszosc z nas tak ma :tak: mimo, ze nasi mezczyzni nam powtarzaja, ze bez makijazu tez jestesmy ladne :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
massacre
massacre: ja czasem doslownie tylko musne poliki, czolo, brode, bo w PRZECIWIENSTWIE DO AGOOSI LUBIE SWOJE PIEGI NA NOSIE

:rotfl:
przeciez mowie ze latem zadko nakladam podklad/puder to sa widoczne :jezyk2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
massacre
massacre: chyba wiekszosc z nas tak ma mimo, ze nasi mezczyzni nam powtarzaja, ze bez makijazu tez jestesmy ladne :)

oni nie maja wyboru mowic co innego :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez mowie ze latem zadko nakladam podklad/puder to sa widoczne


i jak ci sie z tym zyje, skoro nie lubisz swoich piegow?

Konto usunięte
Konto usunięte: oni nie maja wyboru mowic co innego


moj ma, stad wiem, kiedy dobrze wygladam, a kiedy nie :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
massacre
massacre: i jak ci sie z tym zyje, skoro nie lubisz swoich piegow?

jest ciezko, ale jakos sie trzymam :rotfl:

massacre
massacre: moj ma, stad wiem, kiedy dobrze wygladam, a kiedy nie :D

moj tak na bezczela to nic nie powie, jedynie sugeruje w czym wygladam lepiej :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moj tak na bezczela to nic nie powie


moj ostatnio powiedzial: "bys w koncu przestala nosic te sloniowe spodnie" (szwedy, z szerokimi nogawkami - stwierdzil, ze mam stopy jak u slonia w nich :woot:)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.