agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, ale tego typu rzeczy mają u mnie krótką żywotność i często zostają wymieniane

mój trzyma sie 6 lat i nic mu nie jest :woot:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie wygodnie by sie tanczyło


mialam na mysli to, ze na dyskoteke sie ubiera szpilki - sam pusciles hafta jak zobaczyles fote, jestem ciekawa jakbys zareagowal gdybys zobaczyl w klubie laske w obuwiu "ortopedycznym" :crylol:

p.s. wygodnie sie w nich chodzi, tanczy, choc przestrzegaja przed dlugodystansowym bieganiem i chodzeniem po gorach - ze wzgledu na gruba lodkowa podeszwe - juz to widze, jakbym sie wypiedolila na jakims kamienistym pelnym galazek pagorku :crylol:
a znajac ciebie, gdybys wiedzial, gdzie ide, wykopal bys dziure i przykryl liscmi zebym sie wje**ala i zginela smiercia tragiczna :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie one jeszcze do niedawna byly w sklepie


tak wlasnie mysle, ze to z sezonu wiosennego, a teraz juz jesien wchodzi - czas letnich wyprzedazy, ciezko cos fajnego dostac teraz :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mój trzyma sie 6 lat i nic mu nie jest


pewnie go pucujesz, dmuchasz i chuchasz - to tak jak z samochodami, wiesz niektorzy dra gume a niektorzy to nawet o przebieg dbaja, szczoteczka czyszczac karoserie.

u mnie lap - 2- 3 lata na maksie - maszyna uzytkowa, a do glaskania mam kota... swojego faceta :Ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A ja sobie zakupiłem słuchawki do biegania. Co ludzie nie wymyślą, z czytnikiem kart na kartę SD lub USB.

ale one działaja tylko z karta SD :D te słuchawki nie maja wewnetrznej pamieci. Ciekawe czy ta sztywna konstrukcja sie dopasuje do Twojej czaszki :ziober2:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011
massacre
massacre: mialam na mysli to, ze na dyskoteke sie ubiera szpilki - sam pusciles hafta jak zobaczyles fote, jestem ciekawa jakbys zareagowal gdybys zobaczyl w klubie laske w obuwiu "ortopedycznym"

no skoro takie super wygodne to na cała noc tanczenia jak znalazł :ziober2:

massacre
massacre: pewnie go pucujesz, dmuchasz i chuchasz - to tak jak z samochodami, wiesz niektorzy dra gume a niektorzy to nawet o przebieg dbaja, szczoteczka czyszczac karoserie.

no kobiety zazwyczaj nie szanuja elektroniki, to fakt
moj był 7-krotnie formatowany ale dyszy 6 lat temu dałem za niego prawie 7 tysiecy, zwraca sie, pewnie ze 3-4 lata jeszcze pochodzi, a uzytkowany jest non stop, nawet jak mnie nie ma w domu, czyli jakies 15-16h dziennie :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no skoro takie super wygodne to na cała noc tanczenia jak znalazł


no bez kitu :tak: zdam relacje po dluzszym okresie, ale juz teraz czuje ulge :tak:
a jak dupa mi stwardnieje to w ogole chyba ozloce te buty :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no kobiety zazwyczaj nie szanuja elektroniki, to fakt


znowu seksistowski tekst :martuska:
tak jak moj facet, jak go poznalam i przypadkowo wkleilam gume do zucia w jego welurowe siedzenie w aucie :crylol: gdybys widzial jego wzrok - myslalam, ze to ostatnia randka :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: moj był 7-krotnie formatowany


ja nie uznaje czegos takiego jak format - kupuje nastepny :lol: choc teraz sobie obiecuje, ze bede dbala o nastepnego :swir:

Konto usunięte
Konto usunięte: uzytkowany jest non stop, nawet jak mnie nie ma w domu, czyli jakies 15-16h dziennie


ja mojego wlaczam 1-2 razy w tygodniu

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011
massacre
massacre: gdybys wiedzial, gdzie ide, wykopal bys dziure i przykryl liscmi zebym sie wje**ala i zginela smiercia tragiczna

juz wolałbym Ci zrobic tak
http://vimeo.com/25262556
:ziober2: :lol:
BeataAnnax
BeataAnnax
  11 lipca 2011

separatory do malowania paznokci, 2 pary sztucznych rzes, pasek, nozyki do maszynki.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011
massacre
massacre: a jak dupa mi stwardnieje to w ogole chyba ozloce te buty

twardym dupom u kobiet mówimy stanowcze :nie:

massacre
massacre: tak jak moj facet, jak go poznalam i przypadkowo wkleilam gume do zucia w jego welurowe siedzenie w aucie gdybys widzial jego wzrok - myslalam, ze to ostatnia randka

ja bym wyprosił z auta :rotfl:

massacre
massacre: ja nie uznaje czegos takiego jak format - kupuje nastepny



massacre
massacre: ja mojego wlaczam 1-2 razy w tygodniu

to masz przełozenie :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: juz wolałbym Ci zrobic tak http://vimeo.com/25262556


rozumiem, ze jestes nieco zniewiescialy, ale ze nosisz ze soba brokat to juz lekka przesada :lol: :ziober2: ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: separatory do malowania paznokci


przeczytalam segregatory i sie zastanawiam co to za nowosc na rynku :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011
massacre
massacre: rozumiem, ze jestes nieco zniewiescialy, ale ze nosisz ze soba brokat to juz lekka przesada ;)

na szczescie ja go nie uzywam :ziober2: w sumie nie wiem po co tam ten brokat :woot: ale pupcia fajna :ziober2: a nie jakas twarda :nie:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym wyprosił z auta


byl po 3 piwach to i ja sie wydawalam ladniejsza - nie bylo surowej kary :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: http://ps3liga.pl/board/images/smilies/facepalmua8.gif


no co - dla mnie to tak jak z zamochodami - bity to juz nie to samo :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BeataAnnax
BeataAnnax
  11 lipca 2011
massacre
massacre: przeczytalam segregatory i sie zastanawiam co to za nowosc na rynku

hihi za duzo Budweisera;P?