agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
massacre
massacre: Masz racje, słabe. Do aut lepsze Tyle ile samochodów tyle i gustów. Temat rzeka ale i można wrócić do jednego z moich pierwszych postów gdzie pisałam o rożnych klasach i zapotrzebowaniach - bo wydaje mi sie ze zle mnie rozumiesz, ja nie staram sie ciebie przekonać do Maca, pisze dlaczego Apple jest dla MNIE lepszy :) I tu dalas dobre porownanie do aut, gdzie np taki Hilux bedzie dobry dla drwala czy amatora offroadow, dla Sticka lepsze bedzie masserati a dla mnie na zakupy różowe tico Koniec tematu bo widzę nie bardzo widzę rozumiesz, być Moze ja sie gdzieś zle wyrazilam i stad całe zamieszanie. Byłam cały dzień na plazy i mi banie trochę zgrzalo

Nie no, rozumiem ze kazdy ma inne preferencje, dlatego co kto lubi :mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  10 lipca 2011
massacre
massacre: To jest i tak pewnie jedyny temat, no oprócz butów, w którym jesteśmy zgodne

no i piąteczka.

Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie idotyzmem jest kupywanie i uzywanie wszystkiego, byleby zobaczyc co nam pasuje.

ja właśnie tak robię. lubię poszerzać horyzonty i nieważne czy są to komputery, kosmetyki czy książki. gdybym nie kupowała innych książek niż np. te od których zaczynałam to dalej czytałabym elementarz i tym podobne dzieła:]
mmaryjka
mmaryjka
  10 lipca 2011

i zrobiłam zamówienie na biochemii urody i się zastanawiam kiedy to dojdzie, a jak już dojdzie to czy mi nie przeora ryja

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja właśnie tak robię. lubię poszerzać horyzonty i nieważne czy są to komputery, kosmetyki czy książki. gdybym nie kupowała innych książek niż np. te od których zaczynałam to dalej czytałabym elementarz i tym podobne dzieła:]

Wiesz, jak dla mnie to troche strata pieniedzy kupowac kilka-czy kilkanascie laptopow, byleby zobaczyc co mi najbardziej podpasuje, kiedy jestem w pelni zadowolona z tego, co mam :D
Co do ksiazek to troche inna sytuacja, chyba ze ktos lubi czytaac w kolo jedno i to samo :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i zrobiłam zamówienie na biochemii urody i się zastanawiam kiedy to dojdzie, a jak już dojdzie to czy mi nie przeora ryja

:rotfl:
moi starsi jada za dwa tygodnie do peela, myslalam, zeby sie rozejrzec po polskich stronach za paroma rzeczami, nie pisaloo ci na bu mniej wiecej kiedy przyjdzie :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, jak dla mnie to troche strata pieniedzy kupowac kilka-czy kilkanascie laptopow, byleby zobaczyc co mi najbardziej podpasuje, kiedy jestem w pelni zadowolona z tego, co mam

no to to tak, ale kiedy trzeba kupić nowego bo stary już ledwie dycha to wtedy można się zastanowić nad czymś nowym.
to samo jest z telefonami.

Konto usunięte
Konto usunięte: moi starsi jada za dwa tygodnie do peela, myslalam, zeby sie rozejrzec po polskich stronach za paroma rzeczami, nie pisaloo ci na bu mniej wiecej kiedy przyjdzie

z tego co tam jest napisane, to za 3 tygodnie, ale ja nie wiem. nie ogarniam tego do końca.
mmaryjka
mmaryjka
  10 lipca 2011

i muszę sobie kupić jakiś samoopalacz do twarzy z filtrem, bo ciało mam już murzyńskie(nie wychodzę z domu bez filtra minimum 30), a twarz smaruję 50+ i w podkładzie mam 15 więc mam białawą, a wyjeżdżam i nie chcę sobie spalić gęby:and:

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to to tak, ale kiedy trzeba kupić nowego bo stary już ledwie dycha to wtedy można się zastanowić nad czymś nowym. to samo jest z telefonami.

no jak potrzeba kupic nowy to inna sytuacja troche :D

Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co tam jest napisane, to za 3 tygodnie, ale ja nie wiem. nie ogarniam tego do końca.

uu, to lipa, troche dlugo.
mirra20
mirra20
  10 lipca 2011

się wtrącę z tymi lapami dla mnie kompy apple są ładne ale to jak ta firma wykorzystuje swoich konsumentów jest co najmniej dziwne przypuścmy mam laptopa Apple i chce kupić ich najnowszy system operacyjny z wersją 10.6 i na tym laptopie nie masz systemu chcesz kupić ten program w sklepie, ale Apple sobie zyczy ze masz kupić program jeszcze w wersji 10.5 bo inaczej nie zainstalujesz wersji 10.6 dla mnie to jest dziwne

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011

Wczoraj kupilam sobie takie spodnie:

chcialam tez kupic kurtke, ale jak widac za mala, a 8mki nie mieli :and:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wczoraj kupilam sobie takie spodnie:


Co to bootcut? Kolor dobry, na jesień pewnie tez przyciemnie kolor garderoby, bo teraz mam klasyczny "one wash", i reszte jasnych; ale bootcut spodni nie lubię :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: się wtrącę z tymi lapami dla mnie kompy apple są ładne ale to jak ta firma wykorzystuje swoich konsumentów jest co najmniej dziwne przypuścmy mam laptopa Apple i chce kupić ich najnowszy system operacyjny z wersją 10.6 i na tym laptopie nie masz systemu chcesz kupić ten program w sklepie, ale Apple sobie zyczy ze masz kupić program jeszcze w wersji 10.5 bo inaczej nie zainstalujesz wersji 10.6 dla mnie to jest dziwne


A czy nie jest tak moja droga ze te wszystkie pieprzone korporacje chcą zarobić jak najwiecej? Pamietam jak wchodziła 7, to w promocyjnej cenie lapy były tylko z vista, jak chciałam z kolei xp, to wszędzie wciskali viste, jak chciałas inny program to musialas zakupić extra

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011

Plus często gęsto tracilo sie gwarancje od razu przy zakupie :zonk: kumple to w ogóle trzymali po dwa os na osobnych partycjach...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  10 lipca 2011
massacre
massacre: A czy nie jest tak moja droga ze te wszystkie pieprzone korporacje chcą zarobić jak najwiecej? Pamietam jak wchodziła 7, to w promocyjnej cenie lapy były tylko z vista, jak chciałam z kolei xp, to wszędzie wciskali viste, jak chciałas inny program to musialas zakupić extra

ale ja mówię o kwestii gdzie lapa już masz parę lat i chcesz zmienić na najnowszy system i nie mogę kupić tylko tego najnowszego tylko muszę dwa, czy to normalne? to że korporacje chcą zarabiać krocie to wiadome
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja mówię o kwestii gdzie lapa już masz parę lat i chcesz zmienić na najnowszy system i nie mogę kupić tylko tego najnowszego


Nie, no to Juz kradzież w biały dzień!
U mnie to póki co jednak nie ma wpływu, dzięki mojemu synowi jestem ZMUSZONA zmieniać częściej, Choc mam nadzieje ze Juz mu ten okres minął gdzie z pasja wyrywał klawiaturę bądź robił inne dzikie rzeczy. Teraz myśle o kupnie na dłużej, dlatego myśle o stacjonarnym. Lapa i tak nigdzie ze sobą nie zabieram.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail