agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 lipca 2011
massacre
massacre: Budweiser ma 5% a nie 3% i jezeli chodzi o mnie to ma przede wszystkim gasic pragnienie :)

To się wodę pije a piwo ma sponiewierać :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lipca 2011
massacre
massacre: Co to bootcut? Kolor dobry, na jesień pewnie tez przyciemnie kolor garderoby, bo teraz mam klasyczny "one wash", i reszte jasnych; ale bootcut spodni nie lubię

kickflare, czyli takie typowe dzwony rozszerzane od kolana :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja mówię o kwestii gdzie lapa już masz parę lat i chcesz zmienić na najnowszy system i nie mogę kupić tylko tego najnowszego tylko muszę dwa, czy to normalne? to że korporacje chcą zarabiać krocie to wiadome

jaka lipa, nawet o tym nie wiedzialam :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011

no tak, ale dokupienie nowego os do mac'a to kwestia kilkudziesięciu dolarów, a w przypadku kupienia nowego windowsa jest kilkaset, więc i tak wychodzi taniej, nawet jeśli trzeba kupić dwa systemy na mac'a to wyjdzie około 100dolarów.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  11 lipca 2011

mamusie,
powiedzcie mi jak fachowo się nazywa taki przytulas dla dziecka mięciutki,
ni to maskotka, ni własnie taki mini kocyk. ?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To się wodę pije a piwo ma sponiewierać :D


acha :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: kickflare, czyli takie typowe dzwony rozszerzane od kolana :D


kuzwa, slabo widac, mam ciemne zdjecie strasznie :and: w ogole dwie nogi sie w jedno grube udo zlewaja :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, ale dokupienie nowego os do mac'a to kwestia kilkudziesięciu dolarów, a w przypadku kupienia nowego windowsa jest kilkaset, więc i tak wychodzi taniej, nawet jeśli trzeba kupić dwa systemy na mac'a to wyjdzie około 100dolarów.


w ogole nie wiem o co chodzi, jakos z tym nie mialam wczesniej zadnych problemow. z tego co wiem, to w polsce np warto naprawiac lapy, w uk z kolei sie nie oplaca, oplaca sie kupic nowy model :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mamusie, powiedzcie mi jak fachowo się nazywa taki przytulas dla dziecka mięciutki, ni to maskotka, ni własnie taki mini kocyk. ?


Mojego nazywa sie Pan Szmatka :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011


nie znaju po polskiemu, tutaj to blankie, blankie teddy, ale najprosciej po prostu blankie :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011

moj ma takiego, z mothercare 2008 (kolor kawy z mlekiem)


mojej kolezance kupilam takiego dla jej coreczki (mothercare 2011)


ten jest slodki :zakochany:


Kubus :Zakochany:


a w ogole takie mamy historie mrozace krew w zylach zwiazane z naszym "Panem Szmatka"... zwlaszcza gdy sie gubi... :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011

Moje shape ups przyjsc w sobote :w00t:


tak, wiem, tez mysle, ze wygladaja jak obuwie ortopedyczne :crylol:
ale jakie wygodne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i do tego maja swietne recencje, zaden bajer promocyjny, ktory nie pokrywa sie z rzeczywistoscia :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011

a i w ogole przyszly z ksiazeczka i plyta CD - jak w nich chodzic :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  11 lipca 2011
massacre
massacre: Mojego nazywa sie Pan Szmatka

podejrzewam, że jak pójdę i powiem "czy dostanę Pana Szmatkę" to mogą mi nie sprzedać :crylol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podejrzewam, że jak pójdę i powiem "czy dostanę Pana Szmatkę" to mogą mi nie sprzedać


oczywiscie, ze nie - to nazwa, znaczy sie nazwisko zastrzezone :crylol:

idz do mothercare, wytlumacz, bankowo maja :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011

p.s. ja znalazlam pod opisami "kocyk mis" "mis kocyk" :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011
massacre
massacre: No to chyba oczywiste, z Maryjka napisalysmy ze podoba nam sie w macach przejrzystość softwarea, jego łatwość w obsłudze... Polscy mężczyźni lubią wyzwania, wiem Natomiast ja si nie wstydzę ze jestem kobieta i wybieram to co dla mnie latwijsze :) porozmawiajmy o samochodach, to ci powiem ze wole automaty bo mi sie w nich jeździ jak w gokartach i nie muszę sie trudzic nad biegami - jestem tylko kobieta

no tak, kobiety musza miec co najwazniejsze ładny i prosty zeby ich proste umysły go ogarneły :mrgreen: jakosc juz niewazna.