agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeszcze w kwestii laptopów, hp straaaaaaasznie, wręcz masakrycznie przekłamuje kolory.


Być Moze, akurat w tej kwestii mam słabe porównanie, wiem własnie ze moje preferencje sa mniej wiecej na tym samym podłożu co twoje. Z reszta wystarczy poczytać profesjonalne recenzje zeby sobie uzmysłowić ze Apple to klasa sama w sobie i wszystko inne jest technologicznie 2-3 lata wstecz. Mam iPhone 3 ponad 2 lata, obecne telefony nie umywaja sie do niego mimo ze nowe na rynku. Moj kumpel ma BB torch, nowka sztuka, nie odtwarza muzyki jak Moj poczciwy stary iPhone :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
massacre
massacre: Owszem, ale nie chciałabym kupować komputera z oryginalnym oprogramowaniem którego koszt jest zawsze wliczony w cenę komputera, a potem go zmieniać. Nie toleruje pirackich programów wiec dla mnie taki komputer to syf. Uprzedze twoje pytanie na temat gwarancji, nie po to kupuje sie nowy komputer zeby potem latać po serwisach:)

akurat ja z tym problemu nie mam :)

massacre
massacre: Dla mnie Mac jest niezastopiony, Dvorak jest o wiele przyjemniejszy w obsłudze i jedyna wada jest brak flasha. Mimo to nie zniechęca mnie to. Rozumiem twoje podejście i to co ci facet mówi na temat komputerów, ale uwierz nie znam osoby ktora miała przez jakiś minimalny czas appla i chciała wrócić do innego komputera. To jest zupełnie inna klasa. Tak jak z iphonami, zadna osoba z iPhonem nie wyobraża sobie posiadania innego telefonu. Btw. Wiesz dlaczego ludzie wola pc? Bo nie próbowali appla - taka anegdoda, w której jednak wiele prawdy ;)

bo ja wiem - mam ipoda i jest jednym z durniejszym wynalazkow jakie sie dalo zrobic - naprawde bieda, ze nie mozna z niego korzystac bez zainstalowania itunesow na kompie (a nie, sorry, mozna shakowac go odpowiednio, ale i tak jest lipnie). wkurza mnie, jak kupuje rzecz i jestem zmuszona przy niej instalowac dodatkowe programy, ktore potrzebne mi kompletnie do niczego nie sa.
+ nie dziala mi na nim w ogole odtwarzanie filmow, najdrozsza ujnia za przeproszeniem jaka w zyciu kupilam.

Konto usunięte
Konto usunięte: to też miałam na myśli. dla mnie windows jest nie do przegryzienia i to również wynika z moich własnych preferencji, ale biorąc pod uwagę, że zgrywając zdjęcia z aparatu równocześnie na mac'a i windowsa ten drugi zaciął się milion pięćset razy, a mac zrobił to w kilkanaście minut to jednak wolę mac'a bo jego niezawodność, w czasie mojego użytkowania oszczędza mi zbędnych nerwów, a pod tym względem jestem mocno drażliwa.

moze ja jestem zlotym dzieckiem czy cos, ale nigdy przy zgrywaniu niczego nie zacial mi sie zaden komputer :woot:
ogolnie jedyny problem jaki mialam z komputerami to - z moim bardzo starym komputerem, ktory mialam jakos 8 lat temu byly wirusy, a w obecnym hp nazbieral mi sie kurz w wiatraczku i trzeba bylo przeczyszczac, bo sie przez to przegrzewal, zadnego zawieszania nie itd nigdy nie bylo :woot:

massacre
massacre: A czyli tobie sie wydaje? Myslalam ze to sprawdzone info, bo najpierw stwierdzilas a teraz ci sie wydaje - weź sie zdecyduj Zmienia sie twarz nawet pod wpływem diety, jak za dużo wagi tracę to moj nos sie wydaje długi i twarz pociągla - wcale mi sie to nie podoba. Poza tym kwestia fryzury, makijażu tez Moze sprawić ze twarz inaczej wyglada Nie mowie ze nie miała, czy miała bo nie wiem, tyle ze nie uważam by można było stwierdzić efekty chirurga po kilku zdjęciach Z pełnym mejkapem :)

botox miala na 100% - twarz faktycznie sie zmnienia, ale nie zmieni ci sie racz\ej z trojkatnego ksztaltu do kwadratu, kiedy chudniesz.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: + nie dziala mi na nim w ogole odtwarzanie filmow, najdrozsza ujnia za przeproszeniem jaka w zyciu kupilam.

czyt. wole biedaczkowe mptrojki za 20 funtow, bo mam z nich taki sam uzytek jak z tego gownianego ipoda, ktory kosztowal mmnie 10 razy tyle.
jesli to jest oznaka bycia rozwinietym 2-3 lata do przodu to ja dziekuje, wole byc do tylu.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat ja z tym problemu nie mam :)


Znaczy sie z pirackimi programami? Dla mnie to profanacja Juz pomijając kwestie legalna bo niczyim sumieniem nie jestem i mam to w dupie :LOL:

Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja wiem - mam ipoda i jest jednym z durniejszym wynalazkow jakie sie dalo zrobic - naprawde bieda, ze nie mozna z niego korzystac bez zainstalowania itunesow na kompie (a nie, sorry, mozna shakowac go odpowiednio, ale i tak jest lipnie). wkurza mnie, jak kupuje rzecz i jestem zmuszona przy niej instalowac dodatkowe programy, ktore potrzebne mi kompletnie do niczego nie sa.+ nie dziala mi na nim w ogole odtwarzanie filmow, najdrozsza ujnia za przeproszeniem jaka w zyciu kupilam.


Konto usunięte
Konto usunięte:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  10 lipca 2011
massacre
massacre: Mam iPhone 3 ponad 2 lata, obecne telefony nie umywaja sie do niego mimo ze nowe na rynku. Moj kumpel ma BB torch, nowka sztuka, nie odtwarza muzyki jak Moj poczciwy stary iPhone

no ja miałam bb 9700 bolda, ale go zgubiłam i wtedy wybór padł na iphone 4G. używałam go 3 miesiące i teraz kupiłam bb bolda 9780 i jestem cholernie zadowolona. dla mnie to są pokrewne telefony, ale ja jednak muszę mieć klawiaturę. bb + BIS to dla mnie wszystko czego potrzebuję.

Konto usunięte
Konto usunięte: moze ja jestem zlotym dzieckiem czy cos, ale nigdy przy zgrywaniu niczego nie zacial mi sie zaden komputer

to jesteś pierwszą osobą którą znam i NIGDY nie miała problemu z windowsem.
wkurza mnie też, że instalując drukarkę musiałam wkładać płyty z instalacjami i innymi bzdurami i trwało to 30minut. podłączyłam kabel do mac'a, 10 minut i wszystko było zainstalowane, a jedyna czynność jaką wykonałam to było kliknięcie 'ok' jak zaczął ściągać oprogramowanie do danej drukarki. płyta się nie przydała:mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja wiem - mam ipoda i jest jednym z durniejszym wynalazkow jakie sie dalo zrobic - naprawde bieda, ze nie mozna z niego korzystac bez zainstalowania itunesow na kompie (a nie, sorry, mozna shakowac go odpowiednio, ale i tak jest lipnie). wkurza mnie, jak kupuje rzecz i jestem zmuszona przy niej instalowac dodatkowe programy, ktore potrzebne mi kompletnie do niczego nie sa. + nie dziala mi na nim w ogole odtwarzanie filmow, najdrozsza ujnia za przeproszeniem jaka w zyciu kupilam.


Czyli jednym słowem nie wiesz co kupujesz? :crylol:
Piszesz akurat o podstawach o których myslalam ze kazdy powinien wiedzieć przed zakupem. To tak kupić kota w worku, nic dziwnego ze uznalas to za stratę pieniedzy. iPod i iPad to akurat gadżety, nijak sie ma ich porównanie w tutejszej kwestii.

Wybacz, ale posiadanie iPoda to trochę za mało by umiejętnie i skutecznie podwazycz doskonałość marki Apple :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  10 lipca 2011
massacre
massacre: ze Apple to klasa sama w sobie i wszystko inne jest technologicznie 2-3 lata wstecz.

:lol::lol::lol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
massacre
massacre:

Nie, nie kupuje pirackich programow - napisalam, ze nie mam problemu z kupywaniem oryginalnego oprogramowania.

Aha czyli jak kupuje ipoda takiego, na ktorym mozna ogladac filmy I ta opcja na number nie dziala to rzeczywiscie nie podwaza to jego wierzytelnosci ahahaha
Tak jakbys kupila telefon I nie mogla z niego smsow wysylac.

Wybacz, ale kupienie sobie Maca I iphonea nie Robi z ciebie znawcy, wole sluchac Osob, ktore maja obeznanie w temacie a nie kupily sobie cos i mysla ze kupienie czegos czyni ich xnawca.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jesteś pierwszą osobą którą znam i NIGDY nie miała problemu z windowsem. wkurza mnie też, że instalując drukarkę musiałam wkładać płyty z instalacjami i innymi bzdurami i trwało to 30minut. podłączyłam kabel do mac'a, 10 minut i wszystko było zainstalowane, a jedyna czynność jaką wykonałam to było kliknięcie 'ok' jak zaczął ściągać oprogramowanie do danej drukarki. płyta się nie przydała

Nie pamietam kiedy ostatnio uzywalam jakielkolwiek plyty by zainstalowac cokolwiek - podlaczam do komputera i oprogramowanie samo sie instaluje :woot:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jesteś pierwszą osobą którą znam i NIGDY nie miała problemu z windowsem.

Zazwyczaj pirackie oprogramowanie siada, Windows jest ok, Mac jest bardziej przejrzysty, łatwiejszy i tak jak mówisz bezproblemowy

Konto usunięte
Konto usunięte: kupywaniem


Kupowaniem

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Transcendencja
Transcendencja
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Zayebiście czyta się dyskusje kobiet na temat technologi :ziober2: prawda ?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybacz, ale kupienie sobie Maca I iphonea nie Robi z ciebie znawcy


Nigdzie nie napisałam ze jestem znawca :crylol:
Nie usiluje cie do niczego przejonywac. Uważam jedynie ze warto miec porównanie zanim sie zaczyna dyskusje w danym temacie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
massacre
massacre: Nigdzie nie napisałam ze jestem znawca Nie usiluje cie do niczego przejonywac. Uważam jedynie ze warto miec porównanie zanim sie zaczyna dyskusje w danym temacie.

Bez sensu lekko- w takim wypadku ludzie w ogole nie mogliby mowic na zadn temat bo danej rzeczy nie posiadaja. Wystarczy mi wiedza na temat danej rzeczy z rzetelnego zrodla - nie musze wszystkiego posiadac.
mmaryjka
mmaryjka
  10 lipca 2011

I TAK, UŻYWAM MAC'A BO JEST ŁADNIEJSZY:].

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zayebiście czyta się dyskusje kobiet na temat technologi prawda ?

no wysławianie produktów Apple przez kobiety mnie wcale nie dziwi, w koncu zaden szanujacy sie facet nie kupi tego chłamu :lol: