agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ty co miesiac wymieniasz laptopy?

nie, ale tego typu rzeczy mają u mnie krótką żywotność i często zostają wymieniane

massacre
massacre:

ha ha, kozackie te buty. w złotych tarasach otworzyli ich salon i już parę razy miałam chęć wejść i przymierzyć. co się w nich robi?
Martitta
Martitta
  11 lipca 2011
massacre
massacre: badziew - wszedzie zostawia slady - choc wersja shimmer ladnie wyglada na ciele... oczywiscie dopoki nie splynie

Ja tym tylko nogi smaruję i jest ok ;) Nie spływa mi :mrgreen:
mirra20
mirra20
  11 lipca 2011
massacre
massacre: jak na projektanta to slabizna w takim razie

1500zł kosztuja
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011

błękitne szpilki camilli skovgaard. w sklepie czegoś takiego nie widziałam.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ha ha, kozackie te buty. w złotych tarasach otworzyli ich salon i już parę razy miałam chęć wejść i przymierzyć. co się w nich robi?


w ogole uwielbiam skechersy, nie tylko shape ups - i dla facetow fajne robia modele :)
generalnie wyczailam je juz 1-2 lata temu, w Londynie w kazdym szpitalu w ktorym bylam (a bylam w paru :rotfl:) ponad 90% pielegniarek nosi shape ups! Sa swietne, jesli sie duzo chodzi (na joggin sie wie, sa innego typu buty) - generalnie poprawiaja posture, poslady niby robia sie "twardsze", a co najwazniejsze dla mnie, usmiezaja ten specyficzny bol, gdy duzo sie chodzi w szpilkach i innym niezbyt wygodnym obowiu. Kupilam je z mysla wlasnie o tym, ze bardzo duzo chodze i do tego bardzo duze chodze w szpilkach, platformach, obcasach itd.

Jasmine bym przekonala ta reklama :lol: (zwlaszcza ze ten model jest tanszy od mojego o jakies 30 funtow)




Mam w dupie, ze nie sa zbyt urodziwe, ja jednak wychodze z zalozenia, ze sa odpowiednie buty do odpowiednich miejsc, dbam o stopy i ich zdrowie :ziober2:
Na lodz mam specjalne timberlandy, ktore sa jeszcze bardziej wiejskie :crylol: ale przynajmniej sie nie slizgaja na mokrej slizgiej skosnej nawierzchni- niektore buty nie maja wygladac, maja pelnic inne zadanie :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 lipca 2011

A ja sobie zakupiłem słuchawki do biegania. Co ludzie nie wymyślą, z czytnikiem kart na kartę SD lub USB.



Wytrzymuje 6h więc mogę spokojnie maratony biegać :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tym tylko nogi smaruję i jest ok ;) Nie spływa mi


no nie... bo ja smarowalam twarz w konkursie do czolowki wiocha.pl :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1500zł kosztuja


:szok: jakies 330 funow - totalnie nie w moim guscie :nie: stad tez nawet nie znam tej pani, co to projektuje

ja szukam tych platform z okladki zeszlomiesiecznej gazety - sa z river island - ale w zadnym ich nie ma :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: camilli skovgaard


przejrzalam troche jej kolekcje - nic dla mnie - ale specyficzne sa :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  11 lipca 2011
massacre
massacre: ja szukam tych platform z okladki zeszlomiesiecznej gazety - sa z river island - ale w zadnym ich nie ma :/

:napalony: ZAJEBISTE
pijana
pijana
  11 lipca 2011

A co do gadżetów z ugryzionym jabłkiem to właśnie dziś przyszedł mi ten iPod, zastanawiam się za ile go wystawić :woot: Dobrze, że jest srebrny, z różowym by była zwała :rotfl:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wytrzymuje 6h więc mogę spokojnie maratony biegać


nigdy nie biegam sluchajac muzyki, ja mam taka paranoje, ze ktos biegnie za mna z nozem i ze przez muzyke go nie uslysze :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 lipca 2011
massacre
massacre: nigdy nie biegam sluchajac muzyki, ja mam taka paranoje, ze ktos biegnie za mna z nozem i ze przez muzyke go nie uslysze

:crylol:
W Polsce jest bezpiecznie :D

Poza tym muza jakoś lepiej motywuje do biegania, zasłuchasz się i biegniesz.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ZAJEBISTE


i know :w00t: :w00t: :w00t: musze je miec :w00t:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: W Polsce jest bezpiecznie :D


w Polsce tez bez muzy biegalam, kojarzysz odcinek miedzy chwaszczynem a dabrowa? niedaleko anteny zaczynalam, tam jeszcze kiedys nie bylo tego osiedla, tam gdzie byla gielda warzywna, raz znalazlam czaszke krowy w ziemi i wkrecilam sobie faze o farmerze mordercy :crylol:

ale bez kitu, na biezni muza dobra jest :tak: gdybym tylko byla w stanie przemoc swoja fobie :nie: :rotfl:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Poza tym muza jakoś lepiej motywuje do biegania, zasłuchasz się i biegniesz.


jak sobie wkrece ze np klaun morderca mnie goni, to tez mnie to motywuje do biegania... duzo szybszego :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  11 lipca 2011
massacre
massacre: ja szukam tych platform z okladki zeszlomiesiecznej gazety - sa z river island - ale w zadnym ich nie ma :/

u mnie one jeszcze do niedawna byly w sklepie :woot:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011
massacre
massacre: to nie jest obuwie na dyskoteke, okeeeej?

pewnie wygodnie by sie tanczyło :woot: