agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to zamów przez internet. nawet douglas już ma esklep w polsce, a sephora jeszcze do tego nie dorosła

wlasnie musze sam ruszyc tylek, bo mam z 10 rodzajow upatrzonych,a moge wybrac tylko jedne :and: chyba wezme tylko tyle pieniedzy ile naprawde potrzeba, bo mnie beda parzyc :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  11 lipca 2011

A uj, zostawię sobie tego iPoda :zonk: :rotfl:

mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Prinz
Prinz: wlasnie musze sam ruszyc tylek, bo mam z 10 rodzajow upatrzonych,a moge wybrac tylko jedne

są całkiem fajne promocje, no ale w sephorze. choć w douglasie też powinny być. ja sobie kupiłam ostatnio moje ukochane chloe mimo, że jeszcze mam pół flakona bo były w promocji z balsamem do ciała i żelem pod prysznic. teraz się czaję na któreś benefita, ale jakoś nie jestem przekonana bo kiedyś miałam jedne i szybko mnie zaczęły męczyć.
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Prinz
Prinz:

i kup ten puder. dzisiaj go jeszcze raz przetestowałam. nie zażółca skóry, przynajmniej w moim wypadku i jest mineralny, więc na pewno nie zaszkodzi.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011
Prinz
Prinz: w niemczech jest sephora czy nie?

Sephora jest w: Polsce, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Grecji, USA, Kanadzie, Czechach, Chinach i Hong Kongu
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby było śmieszniej mój partner


Przymierz sobie, na początku śmieszne uczucie :LOL:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale u was tego typu kosmetyki są wszędzie, a u nas niestety aby kupić coś clinique czy jakiejś takiej marki no to tylko sephora, douglas i tego typu 'perfumerie'. a i tak za przeproszeniem gówno w nich jest


No tak to wszystko o czym piszecie, można dostać w superdrugu, czy bootsie - a te sklepy sa wszędzie :tak: poza tym kosmetyki typu Mac, clinique, vichy sa w debenhams, littlewoods, House of fraser, selfridges i wielu innych :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
massacre
massacre: oza tym kosmetyki typu Mac, clinique, vichy sa w debenhams, littlewoods, House of fraser, selfridges i wielu innych

i do tego dużo taniej niż u nas. to mnie najbardziej boli;)

massacre
massacre: Przymierz sobie, na początku śmieszne uczucie

pójdziemy sobie razem, może pomoże
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: są całkiem fajne promocje, no ale w sephorze. choć w douglasie też powinny być. ja sobie kupiłam ostatnio moje ukochane chloe mimo, że jeszcze mam pół flakona bo były w promocji z balsamem do ciała i żelem pod prysznic. teraz się czaję na któreś benefita, ale jakoś nie jestem przekonana bo kiedyś miałam jedne i szybko mnie zaczęły męczyć.

wlasnie sie dowiedzialem ze znajomy ma znajomego, i ten znajomy jest ze sprzedawca w douglasie, musze sie ladnie usmiechac o znizke :lol:
ja mysle o armanim acqua di gio, albo cos od jean paul gaultier, ale to znowu jest na maksa gejowskie;) jeszcze gucci obczaję bo w polsce nie mialem okazji.

Konto usunięte
Konto usunięte: i kup ten puder. dzisiaj go jeszcze raz przetestowałam. nie zażółca skóry, przynajmniej w moim wypadku i jest mineralny, więc na pewno nie zaszkodzi.

chyba kupie, bo ostatnio upały tu nadeszły i caly clinique redness solutions (podkład) spływa co nieestetycznie wyglada. puder bedzie chyba dobrym rozwiazaniem.

orientujesz sie czy dawaja jakas probke zeby zobaczyc jak sie prezentuje na skorze?
nie chce kasy wywalic na prozno.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A uj, zostawię sobie tego iPoda

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: w promocji z balsamem do ciała i żelem pod prysznic

:w00t:
Zawsze te zestawy kupuje, zazwyczaj na wyprzedazach noworocznych sa za grosze :w00t:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i do tego dużo taniej niż u nas. to mnie najbardziej boli;)


Tego nigdy nie pojme :nie: byłam w Polsce w zeszłym roku, tu stowka, tam stowka, jeszcze gdzieś dwie stowki i tylko trzy mikro reklamoweczki :szok: nie jeżdżę do PL na wakacje bo mnie najzwyczajniej nie stać, £1000 to minimum licząc darmowy nocleg u mamusi :LOL: za to samo mam w Hiszpani 3 gwiazdki, drinki z parasolkami i kawior ( no dobra z kawiorem przesadzilam :crylol:)

Prinz
Prinz: armanim acqua di gio, albo cos od jean paul gaultier


Good choice man :rock:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

adamus08
adamus08
  11 lipca 2011
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=275244 posiwiec 15 min i zarabiaj wystarczy sie zarejestrowac naprawde dziala .
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 lipca 2011
massacre
massacre: Good choice man

jeszcze powacham jutro, wcisne to w grafik, bejbe mam dwie randki, silownie, prace i jeszcze druga prace, nie wiem jak ja to wszystko godze, a wszystko ustawiam zeby pasowało z pierwszym :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Prinz
Prinz: jeszcze powacham jutro


Z takim intensywnym stylem życia to zaczniesz wąchać codziennie zeby nadążyć :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Prinz
Prinz: orientujesz sie czy dawaja jakas probke zeby zobaczyc jak sie prezentuje na skorze?

a nie wiem. z pudrem to raczej ciężko, chociaż tego sypkiego mogłyby ci odsypać.

massacre
massacre: Zawsze te zestawy kupuje, zazwyczaj na wyprzedazach noworocznych sa za grosze

akurat te perfumy są takie, że chyba nigdy mi się nie znudzą. chociaż używam 3-4 zapachów na zmianę, ale te chloe chyba będą ze mną do starości

massacre
massacre: byłam w Polsce w zeszłym roku, tu stowka, tam stowka, jeszcze gdzieś dwie stowki i tylko trzy mikro reklamoweczki

tak niestety jest. kiedy jeszcze nie miałam mieszkania w trójmieście, wyjazd na tydzień do sopotu/gdyni kosztował mnie tyle co tydzień w maroku.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat te perfumy są takie, że chyba nigdy mi się nie znudzą. chociaż używam 3-4 zapachów na zmianę, ale te chloe chyba będą ze mną do starości


To ja tez Juz mam swoje ukochane na wieki, Ralph Lauren Romance :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: tak niestety jest


Gdyby nie rodzina i czysty sentyment to bym do Polski wcale nie przyjeżdżała - z reszta bardziej sentyment - taniej wychodzi rodzina w UK

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail