agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja stosuję zasadę "zero zaufania"


uo matko SZOK! mnie raczej nie okradaja, RACZEJ :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki czemu jeszcze nic w życiu nie zgubiłam ani mi nie ukradli :)


kazdy pretekst zeby kupic cos nowego jest dobry :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 lipca 2011
massacre
massacre: pieknie pachna co? a nie mowilam? a Gaultier? jak mogles ich tez nie wziac?

piekne sa :zakochany: a gaultier za ciezki na ta pore, kupie sobie na jesien :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  12 lipca 2011
massacre
massacre: kazdy pretekst zeby kupic cos nowego jest dobry

Przywiązuję się do telefonów :mrgreen: A do portfeli to już w ogóle :rotfl:
Transcendencja
Transcendencja
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sobie ostatnio kupilas/es?

3kg piersi z kurczaka .
Wpis taktyczny .
pijana
pijana
  13 lipca 2011

O nie, spodobała mi się torba z Tesco, a jaka cena ! Jutro pewnie pojadę zobaczyć czy jest u mnie :D
http://www.ffmoda.com/Products/women/F-F/Accessories/LB11332411.aspx

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O nie, spodobała mi się torba z Tesco


Haha, fajna jest :tak:
W Tesco można fajne i niedrogie rzeczy znalezc :tak:
Do tego niezłej jakości, w UK we wszystkich supermarketach możesz kupić ciuchy jednak moim zdaniem Tesco ma najlepsza jakość (Sainsbury linia TuTu tez jest ok ale w PL nie sadze by było) - reszta to badziew

Aaa - mięsa i warzyw w Tesco nie kupuje :LOL:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  13 lipca 2011
massacre
massacre: W Tesco można fajne i niedrogie rzeczy znalezc

3/4 kiecek na lato tam kupiłam, a "o nie" napisałam, bo mnie ciągle coś kusi, nie zaoszczędzam ani grosza, bo tyle wspaniałości dookoła :martuska: :lol2:
massacre
massacre: Aaa - mięsa i warzyw w Tesco nie kupuje

Warzywa to może jeszcze bym kupiła, ale mięsa w hipermarkecie nigdy :nie: Za dużo słyszałam i czytałam o ich sztuczkach, które stosują aby wydawało się świeże :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mięsa w hipermarkecie nigdy Za dużo słyszałam i czytałam o ich sztuczkach, które stosują aby wydawało się świeże :D


wiesz, w Londynie to akurat duzej roznicy nie robi, wszystko jest sztuczne :crylol:
ale nie kupujemy miesa w tesco i w asda (w ogole do asdy nie chodze :nie:) inne supermarekty np. morrison's i waitrose maja mieso w kit - wiem, wiem - te nazwy ci nic nie mowia :rotfl:
w kazdym badz razie, jak mamy czas to czasem sie kopniemy poza Londyn do Essex do farmerow po miecho, ryby, sery :tak: wtedy normalnie schabowe prawie jak w Polsce :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo mnie ciągle coś kusi, nie zaoszczędzam ani grosza, bo tyle wspaniałości dookoła


ja sobie tak mysle, zeby sobie powiedziec, ze nie kupie sobie nic dopoki nie zdam prawka i dostane do lapy full driving licence - nawet kolczykow za 2 funty :lol:
tez lubie wydawac pieniadze :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sobie ostatnio kupilas/es?

śliczne baleriny w CCC ;D i jeszcze fajniejszy pasek z kokardą :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: śliczne baleriny w CCC ;D i jeszcze fajniejszy pasek z kokardą :D

poka :woot:

massacre
massacre: tez lubie wydawac pieniadze

jak chyba kazdy :rotfl:

massacre
massacre: ze nie kupie sobie nic dopoki nie zdam prawka i dostane do lapy full driving licence -

oj a jak juz zdasz to wiesz ze ubezpieczenie bedzie cie kosztowalo jakos z tysiac funtow? przynajmniej jak znajomy sprawdzal to mu wyszlo cos kolo tego.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 lipca 2011

sandały i fajne dzinsowe trampki w deichmannie, szorty za grosze w hm i perfumy armaniego :zakochany:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to wiesz ze ubezpieczenie bedzie cie kosztowalo jakos z tysiac funtow?


1000? chcialabym :crylol: w Londynie jest drozsze, znajdz mi tu nie pukniete auto :ninja: poza tym w pierwszym roku bedzie mnie z 2k kosztowac jak nic, jak sie nie pukne, to dostane jakies znizki na kolejny rok. uwierz, chcialabym ubezpieczenie za tysiaka, zaplacilabym nawet z gory :crylol:

moj placil 400 funow, na audi z ogromnym silnikiem, ale on ma prawko ze 100 lat i mial ponad 70% znizek. niestety przez kierownice po zlej stronie puknal sie w PL i mu zlikwidowali znizki do 2 lat i teraz placi za glupiego Golfa jakies 1200 funa.

bez kitu, mysle o tym, zeby sie wyprowadzic z tej dzungli - kupic chate za bezcen w jakies wiosce, mortgage bedzie nas wynosic z 200 funa a nie 1000, zdam prawko, to bede se autem dojezdzac do pracy. autobusami teraz mi zajmuje 2 h, wiec spokojnie autem 2h od londynu moge sie wyniesc

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Prinz
Prinz: perfumy armaniego


znowu?

Prinz
Prinz: sandały i fajne dzinsowe trampki w deichmannie, szorty za grosze w hm


zdjecia prosze!
jarkowi kupilam w zeszlym roku bojowki w h&m za 5 funa, zobaczyl cene to stwierdzil, ze to zniewaga :crylol: ale gupek chodzil w nich prawie codziennie, takie zaje***te byly :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
massacre
massacre: 1000? chcialabym w Londynie jest drozsze, znajdz mi tu nie pukniete auto poza tym w pierwszym roku bedzie mnie z 2k kosztowac jak nic, jak sie nie pukne, to dostane jakies znizki na kolejny rok. uwierz, chcialabym ubezpieczenie za tysiaka, zaplacilabym nawet z gory moj placil 400 funow, na audi z ogromnym silnikiem, ale on ma prawko ze 100 lat i mial ponad 70% znizek. niestety przez kierownice po zlej stronie puknal sie w PL i mu zlikwidowali znizki do 2 lat i teraz placi za glupiego Golfa jakies 1200 funa.

i jak tu byc kierowca :nie:

Prinz
Prinz: perfumy armaniego

te co Ci pokazywalam ?? :D

massacre
massacre: bez kitu, mysle o tym, zeby sie wyprowadzic z tej dzungli - kupic chate za bezcen w jakies wiosce, mortgage bedzie nas wynosic z 200 funa a nie 1000, zdam prawko, to bede se autem dojezdzac do pracy. autobusami teraz mi zajmuje 2 h, wiec spokojnie autem 2h od londynu moge sie wyniesc

no tak wychodzi duzo taniej :D