agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a w kosmetykach lubię mieć porządek


tez lubie, jakos nie potrafie tego ogarnac :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: więc mam paletę naturalną, kolorową i tak dalej i tak dalej.


fajnie :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście używam 1/10 albo i mniej

O! to tak jak ja :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Surii
Surii
  14 lipca 2011

a na allegro da radę kupić jakąś przyzwoitą paletkę? w ogóle prawie nie maluje się cieniami, nie mam pojęcia które są dobre a które nie, a ostatnio mam na jakieś ochotę. polecacie coś?

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
massacre
massacre: ze zdjeciem twojego faceta, ciebie czy kota itd. jak dla mnie to totalna wiocha

ze zdjęciem swoim czy facewta to tak ;D
ale swojego pupila.. hmm :D czemu ne ;D
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
Surii
Surii: a na allegro da radę kupić jakąś przyzwoitą paletkę?

pewnie ;)) !
mmaryjka
mmaryjka
  14 lipca 2011
Surii
Surii: polecacie coś?

np. właśnie te sleeka są dobre. są dobre dla początkujących, nie da się ich źle nałożyć. dobrze się cieniuje, jedyny minus to to, że niektórzy muszą używać pod nie bazy. ja akurat nie muszę.

massacre
massacre: ! to tak jak ja

tak jest w sumie ze wszystkim, ale ostatnio zaczęłam rozdawać po koleżankach to czego nie używam jeśli chodzi o pudry, podkłady, tusze i rzeczy które mogą się zepsuć
Surii
Surii
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie ;)) !

;)
czym mam się kierować w poszukiwaniu?
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
Surii
Surii: czym mam się kierować w poszukiwaniu?

oczywiście sugestiami koleżanek z forum ;d
Surii
Surii
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: np. właśnie te sleeka są dobre. są dobre dla początkujących, nie da się ich źle nałożyć. dobrze się cieniuje, jedyny minus to to, że niektórzy muszą używać pod nie bazy. ja akurat nie muszę.

osz kurcze, jaka cena :szok: i jakie kolory! super:)
bazę jakąś tam chyba mam , w sumie będę musiała poszukać.
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011

w paese jest teraz fajna promocja dla nowych konsultantek . ;)
i palete która kosztuje 70 zł mozesz miec za 21 ;)

mmaryjka
mmaryjka
  14 lipca 2011
Surii
Surii: osz kurcze, jaka cena

tych 25zł są warte, naprawdę. jedna paletka jest za bardzo perłowa(jak dla mnie), ale w tej chwili nie wiem która. najnowsza jest ta którą ja kupiłam i ma dość neutralne, dzienne kolory.
Surii
Surii
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tych 25zł są warte, naprawdę. jedna paletka jest za bardzo perłowa(jak dla mnie), ale w tej chwili nie wiem która. najnowsza jest ta którą ja kupiłam i ma dość neutralne, dzienne kolory.

nawet jeśli stwierdzę, że kolory mi średnio pasują, to za tą cenę bez zastanowienia można zamówić następną. :) kiedyś jeszcze, jak używałam cieni, najbardziej pasowały mi te małe paletki z pierre rene, miały bardzo fajne, matowe odcienie .
ChicaBombb
ChicaBombb
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: palete która kosztuje 70 zł mozesz miec za 21 ;)

ile kolorow:)?
mmaryjka
mmaryjka
  14 lipca 2011
Surii
Surii: kiedyś jeszcze, jak używałam cieni, najbardziej pasowały mi te małe paletki z pierre rene, miały bardzo fajne, matowe odcienie .

to tutaj są perłowe i matowe, ale zależy jaka paletka.
teraz zamówiłam oh so specjal. chyba 'chaos' ma wszystkie matowe w sobie
mmaryjka
mmaryjka
  14 lipca 2011

ta jest świetna

Surii
Surii
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta jest świetna

właśnie też zwróciłam na nią uwagę, tylko mam wrażenie, że mogłoby być śmieszne, bo nie potrafiłabym się nią obsłużyć, dlatego na początek wybiorę chyba bardziej stonowane odcienie