agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: virgin ladniejsza


Konto usunięte
Konto usunięte: virgin, kolor jest ok


Konto usunięte
Konto usunięte: czerwona najlepsza :D


tez tak mysle, ten amazon to w ogole wiejski, wstyd z portfela wyjmowac :lol:
ale ze kazdy szanujacy sie menel ma barclaycarda, to wezme obie :rotfl:

w ogole z innymi laskami zostalysmy ponizone na jednym angielskim finansowym forum, kolesie stwierdzili, ze baby sa glupie i nie patrza na aspekty finansowe tylko na design kart, jakby to mialo jakies znaczenie :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011

ja ostatnio zakladając konto nie mialam NIESTETY możliwości wyboru karty ;( ;/ i mi przysłali jakies badziewie !

muminka101
Posty: 5 (po ~140 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
muminka101
  14 lipca 2011
http://allegro.pl/show_item.php?item=1717167156 te buciki może kupie tylko musze poczytac o GUESS ;>
mmaryjka
mmaryjka
  14 lipca 2011
muminka101
muminka101: tylko musze poczytac o GUESS

to co chcesz się dowiedzieć przed kupnem butów?
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
muminka101
muminka101: http://allegro.pl/show_item.php?item=1717167156

takie buty za taką cene .. ?
ja bym nie kupowała ;) .
mmaryjka
mmaryjka
  14 lipca 2011

zamówiłam paletkę sleeka. pewnie będzie w poniedziałek, to pokażę jak z kolorami. tanie, a naprawdę dobrze napigmentowane.

muminka101
Posty: 5 (po ~140 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
muminka101
  14 lipca 2011

chciałam się dowiedzieć, czy to rzeczywiście dobra firma... koleżanka mi je poleciła i mówi, że to dobra cena jak na tą firmę

muminka101
Posty: 5 (po ~140 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
muminka101
  14 lipca 2011

jeżeli któraś z Was może cos powiedziec o tej firmie- moze z doswiadczenia to bede wdzięczna:)
a buciki mi się spodobały;)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja ostatnio zakladając konto nie mialam NIESTETY możliwości wyboru karty ;( ;/ i mi przysłali jakies badziewie !


ja przy wyborze konta tez nie mam wyboru jaka karte dostane, bo wszystkie karty sa te same. jeden bank, w ktorym mam konto, robi karty spersonalizowane, ze zdjeciem twojego faceta, ciebie czy kota itd. jak dla mnie to totalna wiocha :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: zamówiłam paletkę sleeka. pewnie będzie w poniedziałek, to pokażę jak z kolorami. tanie, a naprawdę dobrze napigmentowane.


u mnie chyba tego nie ma :woot: ja paletek nie kupuje, bo potem i tak uzywam z 2, max 3 odcienie na ktore sie upre i na tym sie konczy :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
muminka101
muminka101: http://allegro.pl/show_item.php?item=1717167156 te buciki może kupie tylko musze poczytac o GUESS ;>


jak dla mnie sa obrzydliwe, jak wszystkie buty z tego typu klamra :haft:
i ta cena? chyba im sie w dupach poprzewracalo - mega drogie!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Surii
Surii
  14 lipca 2011
massacre
massacre: jak dla mnie sa obrzydliwe, jak wszystkie buty z tego typu klamra

jak wyżej.

muminka101
muminka101: chciałam się dowiedzieć, czy to rzeczywiście dobra firma... koleżanka mi je poleciła i mówi, że to dobra cena jak na tą firmę

z Guessa mam tylko portfel, poza tym, że jest trochę niewygodny to całkiem nieźle się trzyma.
mmaryjka
mmaryjka
  14 lipca 2011
massacre
massacre: u mnie chyba tego nie ma

są bo zawsze jak jestem w uk to kupuję jakąś z nowej kolekcji.
no ja też rzadko kupuję paletki, raczej pojedyncze cienie i wkładam do palet
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej pojedyncze cienie i wkładam do palet


nie, ja nie mam takiego zboczenia :ziober2:

jestem syfiara i kosmetyki mi sie walaja wszedzie :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011

osttanio widzialam podobne w in blue za 1 zł ;D

mmaryjka
mmaryjka
  14 lipca 2011
massacre
massacre: nie, ja nie mam takiego zboczenia

kupuję same wkłady - połowę tańsze, więc idę na cenę;) a w kosmetykach lubię mieć porządek, więc mam paletę naturalną, kolorową i tak dalej i tak dalej. oczywiście używam 1/10 albo i mniej