agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
pijana
pijana
  12 lipca 2011
massacre
massacre:

To Twoja wina, za bardzo zachwaliłaś produkty Apple :rotfl: Nie no, po prostu doszłam do wniosku, że może mi się przydać jak będę chciała posłuchać muzyki, a niekoniecznie brać telefon ze sobą. Zresztą, dostałabym za niego z 500 zł, które bym rozpieprzyła w kilka dni na głupoty, a tak to chociaż sprzęcik jest :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 lipca 2011
massacre
massacre: kawior



massacre
massacre: Z takim intensywnym stylem życia to zaczniesz wąchać codziennie zeby nadążyć

ahahahahaha :crylol: bez kitu, musze zwolnic

Konto usunięte
Konto usunięte: a nie wiem. z pudrem to raczej ciężko, chociaż tego sypkiego mogłyby ci odsypać.

wlasnie mogliby, ale i tak bardziej mi sie podoba ten prasowany, jakos wygodniejszy jest.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a niekoniecznie brać telefon ze sobą


Nigdy nie wychodze Bez telefonu, moge Bez mejkapu, ale Bez telefonu? Nigdy :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: AAAAAAA i kupiłam sobie mini zestawik clinique, do skóry z zaczerwienieniami. były jeszcze 3 różne i chyba tamte też kupię, bo dość tanie, a fajne. no i pędzelek do eyelinera.

jakos 2 dni temu dostalam maila z clinique ze te zestawy dodaja do zamowien :woot:
do wyboru z anti blemish, radiance, redness, uneven skin tone i de age.
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 lipca 2011
massacre
massacre: Nigdy nie wychodze Bez telefonu, moge Bez mejkapu, ale Bez telefonu? Nigdy

:rotfl:
podbijam :D
BeataAnnax
BeataAnnax
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: massacre: Nigdy nie wychodze Bez telefonu, moge Bez mejkapu, ale Bez telefonu? Nigdy podbijam :D

podbijam x2:lol2:
mmaryjka
mmaryjka
  12 lipca 2011
Prinz
Prinz: wlasnie mogliby, ale i tak bardziej mi sie podoba ten prasowany, jakos wygodniejszy jest.

ale to to samo więc do wypróbowania nie ma różnicy.

Konto usunięte
Konto usunięte: jakos 2 dni temu dostalam maila z clinique ze te zestawy dodaja do zamowien

w sephorze dodają zestaw 8 miniatur do zakupów powyżej jakiejś tam kwoty.
pójdę dzisiaj i kupię jeszcze jeden, ale nie wiem który bo już zapomniałam jakie dokładnie były.
pijana
pijana
  12 lipca 2011
massacre
massacre: Nigdy nie wychodze Bez telefonu, moge Bez mejkapu, ale Bez telefonu? Nigdy

Ja aktualnie też nie, ale jak wrócę na siłownię to będę mogła telefon zostawić w domu, bo na siłce go ciągle pilnuję, wiadomo - Polska :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja aktualnie też nie, ale jak wrócę na siłownię to będę mogła telefon zostawić w domu, bo na siłce go ciągle pilnuję, wiadomo - Polska :P


Nie macie szafek z kluczykami na lumpy recznik mydło szampon torbę buty klucze no i oczywiscie TELEFON?
No nie gadaj bo nie wierze ! :szok:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  12 lipca 2011
massacre
massacre: Nie macie szafek z kluczykami na lumpy recznik mydło szampon torbę buty klucze no i oczywiscie TELEFON?

oczywiście, że są. szafki na zamek magnetyczny. chodzę na tą samą siłownie od 3 lat i jeszcze nigdy nic nikomu nie zginęło.

tak wygląda zestaw nawilżający, jeszcze czaje się na jeden
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście, że są


Tak myslalam ze to Juz lekka przesada :crylol:
Z 10 lat temu jak na studiach pracowałam, to tez były szafki i telefon zginął mi TYLKO raz :crylol: ale to moja wina bo nie Zamknelam. Zakładam jednak, ze w PL na siłownię chodzi ten rodzaj ludzi co nie kradnie :rotfl:
Z 10 lat temu rownież na uczelnie wchodzilam "rejestrujac sie" na czytniku magnetyczna przepustka, wiec Juz kuwa nie róbcie z Polski trzeciego swiata :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to to samo więc do wypróbowania nie ma różnicy.

bylem w douglasie, kupilem perfumy armani acqua di gio, a co do pudru, to nic z tej serii redness nie maja O.o babka zrobila wielkie oczy i zazartowala, ze moze w polsce wiecej osob ma tego typu problemy

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

styka51
styka51
  12 lipca 2011

Ja dziś kupiłam sobie kieckę w małym sklepiku, fajną, taaaaką kolorową :D i antyperspirant z adajdasa :lol:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Prinz
Prinz: armani acqua di gio


pieknie pachna co? a nie mowilam? :lol:
a Gaultier? jak mogles ich tez nie wziac? :klaps:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  12 lipca 2011
massacre
massacre: Nie macie szafek z kluczykami na lumpy recznik mydło szampon torbę buty klucze no i oczywiscie TELEFON? No nie gadaj bo nie wierze !

Oczywiście, że są, ale nie ufam takim szafeczkom, pewnie jeden kluczyk pasuje do kilku, zresztą i bez kluczyka pewnie jakoś się da je otworzyć... Ja stosuję zasadę "zero zaufania", dzięki czemu jeszcze nic w życiu nie zgubiłam ani mi nie ukradli :)