agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zachęciłaś mnie wystarczająco jutro będę tam buszowała

no i te zestawy są w małej kosmetyczce, ale jest brzydka i śmierdzi, ale na jakieś pierdoły w łazience będzie ok.

Konto usunięte
Konto usunięte: kurczaki szkoda ze mi na razie nie po drodze do sephory, przydaloby mi sie

ja ciągle czekam na sklep internetowy i chyba się nie doczekam kiedy będziemy mieć iście amerykańską, prawdziwą sephorę. no i jeszcze marzy mi się taki asortyment:and:
mirra20
mirra20
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i te zestawy są w małej kosmetyczce, ale jest brzydka i śmierdzi, ale na jakieś pierdoły w łazience będzie ok.

liczy się wnętrze a nie opakowanie:D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: AAAAAAA i kupiłam sobie mini zestawik clinique, do skóry z zaczerwienieniami. były jeszcze 3 różne i chyba tamte też kupię, bo dość tanie, a fajne. no i pędzelek do eyelinera.

kupilas w koncu ten puder? :D zdaj relacje z tych produktow jak zaczniesz uzywac :)
w niemczech jest sephora czy nie? pracuje w kolonii i jeszcze mi sie w oczy nie rzucila :and:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Prinz
Prinz: kupilas w koncu ten puder?

nie, uznałam, że nie jest mi potrzebny. ten który mam sprawdza się świetnie, a od kiedy używam kremu vichy i svr twarz mam zdecydowanie mniej podrażnioną. zmiana pielęgnacji wystarczyła, a kupiłam z czystej ciekawości;) w tym zestawie jest baza pod makijaż, krem i żel do mycia
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Prinz
Prinz: niemczech jest sephora czy nie?

chyba nie ma. douglas chyba jest, ale w niemczech takie kosmtyki są w większości zwyczajnych drogerii i galeriach, a takie miniaturki możesz też dostać gratis do zakupów;)
pijana
pijana
  11 lipca 2011

Jeśli ktoś szuka matującego pudru transparentnego to polecam, jest świetny !
http://allegro.pl/almay-revlon-transparentny-puder-sypki-no-color-i1701480679.html

BeataAnnax
BeataAnnax
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja ciągle czekam na sklep internetowy i chyba się nie doczekam kiedy będziemy mieć iście amerykańską, prawdziwą sephorę. no i jeszcze marzy mi się taki asortyment

dobrze by bylo... a nie, momencik, w niedziele bede w Ldz, to moze uda mi sie zajrzec:)
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze uda mi sie zajrzec

jak kupisz to się podziel wrażeniami i którą wersję wzięłaś
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011

i jeszcze jeden news! widziałam paletkę urban decay, właśnie w sephorze więc idziemy w dobrą stronę, ale niestety nie była to paletka naked tylko ta limitowana harrego pottera, ale całkiem ładne kolory i do tega baza więc to już coś.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nie ma. douglas chyba jest, ale w niemczech takie kosmtyki są w większości zwyczajnych drogerii i galeriach, a takie miniaturki możesz też dostać gratis do zakupów;)

douglas jest, zbieram sie i zbieram, bo chce w koncu perfumy kupic, a nie moge sie wybrac, tylko do dwudziestej otwarte, a w niedziele zamkniet :and:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011

to ta

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde, to może ja też powinnam sobie takie załatwić. na razie chodzę w air maxach i dają radę, ale jak tylko założę inne buty to od razu bolą mnie pięty, a mam z nimi problem i chciałabym mieć nogi do końca życia.


To w takim razie gorąco polecam! Wygodniejszych butów nie miałam! A miałam ich wiele :) i Juz nawet nie tyle o wygodę chodzi, co o ten komfort długiego chodzenia - nogi naprawdę odpoczywają! Buty wygodne to jedno, a shape ups do tego usmiezaja ten ból ktory nam kobietom nie jest obcy :)
Konto usunięte
Konto usunięte: widocznie mam w sobie jakieś kiepskie bioprądy bo miesiąc temu kupiłam telefon i na drugi dzień już był w serwisie

Ktory? BB czy iPhone? :ziober2: iPhone Moj ma ponad dwa lata i ani razu w serwisie nie był- nie liczę peknietego ekranu bo to Moj młody rzucił nim o kamienie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: iście amerykańską, prawdziwą sephorę


To teraz wiem dlaczego nie mam u siebie sephory, jakoś tutaj nie lubią tego co amerykańskie, teraz i tak można Juz dostać Liptona, mentosy i mountain dew - 5-10 lat wstecz? Zapomnij! :LOL:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Prinz
Prinz: douglas jest, zbieram sie i zbieram, bo chce w koncu perfumy kupic, a nie moge sie wybrac, tylko do dwudziestej otwarte, a w niedziele zamkniet

to zamów przez internet. nawet douglas już ma esklep w polsce, a sephora jeszcze do tego nie dorosła:and:

massacre
massacre: Buty wygodne to jedno, a shape ups do tego usmiezaja ten ból ktory nam kobietom nie jest obcy

to się przejdę do tego ich sklepiku. niestety trafiła mi się martwica kości pięt i ogólnie dobór obuwia w moim przypadku jest bardzo ciężki i żeby było śmieszniej mój partner też to ma, hy hy
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
massacre
massacre: To teraz wiem dlaczego nie mam u siebie sephory

ale u was tego typu kosmetyki są wszędzie, a u nas niestety aby kupić coś clinique czy jakiejś takiej marki no to tylko sephora, douglas i tego typu 'perfumerie'. a i tak za przeproszeniem gówno w nich jest