agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a skad, dzisiaj dwa zimne leszki walnelam;)


za 13 minut koncze prace, dojade do domu i tez zimny Bud mnie czeka :w00t: wczoraj specjalnie wsadzalam do lodowki :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lipca 2011
massacre
massacre: tak wlasnie mysle, ze to z sezonu wiosennego, a teraz juz jesien wchodzi - czas letnich wyprzedazy, ciezko cos fajnego dostac teraz :/

no wlasnie ostatnio w ri juz ich nie widzialam.
a przyznam, ze myslalam wczesniej nad nimi.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lipca 2011
sylwik
sylwik: widziala ktoras z was w jakims sklepie stacjonarnym (musze przymierzyc) turkusowe/blekitne szpilki? tylko nie czolenka. takie np:)

tak, na dodzie :rotfl:
sylwik
sylwik
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwszy raz się z czymś takim spotkałam a takich półwkładek na przód stopy próbowałaś? http://www.hurtszewski.com/images/polwklaka_skora_pianka_czarne_15_21.jpg

mam takie silikonowe na przod stopy, najwieksze jakie byly. tez nic:and:
zapietki oczywiscie tez.
probowalam tez wklejac zapietki na bok buta, zeby trzymalo ale sie nie sprawdza, nie dziala + bylo widac.
chyba bede musiala jakies paski dorobic u szewca, zeby moc je nosic, tylko kurcze to nie bedzie wygladac za dobrze:and:
mirra20
mirra20
  11 lipca 2011
sylwik
sylwik: mam takie silikonowe na przod stopy, najwieksze jakie byly. tez nic

te silikonowe są cieńsze

sylwik
sylwik: zapietki oczywiscie tez. probowalam tez wklejac zapietki na bok buta, zeby trzymalo ale sie nie sprawdza, nie dziala + bylo widac. chyba bede musiala jakies paski dorobic u szewca, zeby moc je nosic, tylko kurcze to nie bedzie wygladac za dobrze

o kurczę to rzeczywiście masz spory problem
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, na dodzie

No akurat tutaj trafiła z tymi butami w 10! :ziober2:

massacre
massacre: ta bluzka zaje**sta !

dziękuje Ci bardzo

Konto usunięte
Konto usunięte: cropp czy mi się wydaję?

Owszem, nie kupuje tam zbyt często ale czasami mają naprawdę fajne i ciekawe rzeczy ;D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
massacre
massacre: generalnie wyczailam je juz 1-2 lata temu, w Londynie w kazdym szpitalu w ktorym bylam (a bylam w paru) ponad 90% pielegniarek nosi shape ups!

kurde, to może ja też powinnam sobie takie załatwić. na razie chodzę w air maxach i dają radę, ale jak tylko założę inne buty to od razu bolą mnie pięty, a mam z nimi problem i chciałabym mieć nogi do końca życia.

Konto usunięte
Konto usunięte: mój trzyma sie 6 lat i nic mu nie jest

widocznie mam w sobie jakieś kiepskie bioprądy bo miesiąc temu kupiłam telefon i na drugi dzień już był w serwisie, ale na razie działa i jest oks.
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011

AAAAAAA i kupiłam sobie mini zestawik clinique, do skóry z zaczerwienieniami. były jeszcze 3 różne i chyba tamte też kupię, bo dość tanie, a fajne. no i pędzelek do eyelinera.

mirra20
mirra20
  11 lipca 2011
Sylvinka
Sylvinka: Owszem, nie kupuje tam zbyt często ale czasami mają naprawdę fajne i ciekawe rzeczy ;D

w większości ciuchy dla dzieciaków wiem coś na ten temat
mirra20
mirra20
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: AAAAAAA i kupiłam sobie mini zestawik clinique, do skóry z zaczerwienieniami. były jeszcze 3 różne i chyba tamte też kupię, bo dość tanie, a fajne.

za ile bo dawno nie odwiedzałam sephory a mam zamiar się w końcu zebrać
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za ile

zestaw 49zł. pędzelek 29zł. i całkiem fajne produkty przecenione, dużo smashbox'a. i kupon 20% zniżki na produkty sephory od kiedyś tam.
mirra20
mirra20
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zestaw 49zł. pędzelek 29zł. i całkiem fajne produkty przecenione, dużo smashbox'a. i kupon 20% zniżki na produkty sephory od kiedyś tam.

kurczę sephore mam po sąsiedzku a nigdy mi nie po drodze, ale chyba muszę pójść po ten zestaw :napalony:
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurczę sephore mam po sąsiedzku a nigdy mi nie po drodze, ale chyba muszę pójść po ten zestaw

na pewno był jakiś anti-age, ta seria anti-blemish i jeszcze jeden i ten mój.
mirra20
mirra20
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno był jakiś anti-age, ta seria anti-blemish i jeszcze jeden i ten mój.

zachęciłaś mnie wystarczająco jutro będę tam buszowała
BeataAnnax
BeataAnnax
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zestaw 49zł.

kurczaki szkoda ze mi na razie nie po drodze do sephory, przydaloby mi sie