agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zeby ich proste umysły go ogarneły


nareszcie trafiles w sedno sprawy :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to to tak, ale kiedy trzeba kupić nowego bo stary już ledwie dycha to wtedy można się zastanowić nad czymś nowym. to samo jest z telefonami.

ty co miesiac wymieniasz laptopy? :D

massacre
massacre: Co to bootcut?

to juz nawet ja wiem a Ty, baba, nie wiesz. :rotfl:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  11 lipca 2011
massacre
massacre: p.s. ja znalazlam pod opisami "kocyk mis" "mis kocyk"

okej, zawsze coś :D

massacre
massacre: oczywiscie, ze nie - to nazwa, znaczy sie nazwisko zastrzezone idz do mothercare, wytlumacz, bankowo maja :D

do mothercare mam kawałek drogi, przejdę się do tesco może,
o dziwo tam ubranka i inne cuda dla dzieci mają bardzo fajne - F&F i cherokee. wydaje mi się, że robione na style mothercare własnie.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to juz nawet ja wiem a Ty, baba, nie wiesz.

wyjęte z kontekstu, Fail
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011

o lol co to za buty :haft:

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lipca 2011
massacre
massacre: kuzwa, slabo widac, mam ciemne zdjecie strasznie w ogole dwie nogi sie w jedno grube udo zlewaja

:rotfl:
http://www.riverisland.com/Online/women/jeans/bootcut--flared-jeans/dark-wash-denim-kickflare-jeans-598308
tu masz linka do nich :D
pokazywalam je juz wczesniej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: mamusie, powiedzcie mi jak fachowo się nazywa taki przytulas dla dziecka mięciutki, ni to maskotka, ni własnie taki mini kocyk. ?

baby snuggler :D
ja mam takiego slonika :D
cos w ten desen, ale bez tego zielonego badziewia:


massacre
massacre: a i w ogole przyszly z ksiazeczka i plyta CD - jak w nich chodzic

ahahahaha :rotfl:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: baby snuggler

ale na pewno nie w PL :jezyk2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale na pewno nie w PL

no to dzieciecy przytulaczek :Rotfl:
sylwik
sylwik
  11 lipca 2011

widziala ktoras z was w jakims sklepie stacjonarnym (musze przymierzyc) turkusowe/blekitne szpilki? tylko nie czolenka.
takie np:)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to juz nawet ja wiem a Ty, baba, nie wiesz.


nie wiem, nie nosze bootcutow i dzwonow :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o dziwo tam ubranka i inne cuda dla dzieci mają bardzo fajne - F&F i cherokee. wydaje mi się, że robione na style mothercare własnie.


bo i to, i to angielskie
tesco jak na supermarket ma ciuchy calkiem dobrej jakosci, ceny tez maja o maj got! takie czasem jak w tych "lepszych" sieciowkach :lol:
ale nie powiem, zawsze w tesco cos znajde :Ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.riverisland.com/Online/women/jeans/bootcut--flared-jeans/dark-wash-denim-kickflare-jeans-598308 tu masz linka do nich :D pokazywalam je juz wczesniej :D


river island dobre spodnie ma :w00t: ale to nie moj kroj :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: o lol co to za buty


napisalam przeciez :woot: dobrze, ze nie wiesz, gdybys znal jeszcze ich cene to bys sie zalamal :rotfl:
to nie jest obuwie na dyskoteke, okeeeej? :martuska:
ja nie wiem, to teraz trzeba miec wszystko ladne? nic uzytkowego? lapa mam ladnego :ziober2:, buty moge miec praktyczne - no ta jedna pare :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no to dzieciecy przytulaczek


noworodkowykocykzwszystaglowamisiadoprzytulania

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
sylwik
sylwik: widziala ktoras z was w jakims sklepie stacjonarnym (musze przymierzyc) turkusowe/blekitne szpilki? tylko nie czolenka. takie np:)


jakie buty :szok:

takie wysokie to w riverisland albo topshop - choc nie widzialam akurat takich :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Martitta
Martitta
  11 lipca 2011

Płyn micelarny, płyn dwufazowy, cień z Inglota i krem koloryzujący do ciała :)
mirra20
mirra20
  11 lipca 2011
massacre
massacre: jakie buty takie wysokie to w riverisland albo topshop - choc nie widzialam akurat takich :/

bo to są buty jakiegoś projektanta czy cuś które miała doda, wątpię żeby coś podobnego było w sklepach obecnie
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: krem koloryzujący do ciała :)


badziew - wszedzie zostawia slady - choc wersja shimmer ladnie wyglada na ciele... oczywiscie dopoki nie splynie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: bo to są buty jakiegoś projektanta


jak na projektanta to slabizna w takim razie :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail