agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez sensu lekko


Bez sensu dla mnie jest wykluczanie produktu Bez jego znajomosci. I troche zabawne, zupelnie Jakbys stwierdzila I uparla sie ze lody truskawkowe sa najlepsze na swiecie nigdy nie mając w ustach innego smaku :crylol: no a do tego gdy jeszcze we wszystkich "rzetelnych źródłach" piszą ze truskawkowe sa najlepsze to faktycznie trzeba negować wszystko inne :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 lipca 2011

a mi się chce kupę.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wysławianie produktów Apple przez kobiety mnie wcale nie dziwi


No to chyba oczywiste, z Maryjka napisalysmy ze podoba nam sie w macach przejrzystość softwarea, jego łatwość w obsłudze... Polscy mężczyźni lubią wyzwania, wiem :ziober2: Natomiast ja si nie wstydzę ze jestem kobieta i wybieram to co dla mnie latwijsze :) porozmawiajmy o samochodach, to ci powiem ze wole automaty bo mi sie w nich jeździ jak w gokartach i nie muszę sie trudzic nad biegami - jestem tylko kobieta :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I TAK, UŻYWAM MAC'A BO JEST ŁADNIEJSZY:].

no ladne to one sa :Tak:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie kupi tego chłamu


No bez przesady! Ty własnie obrazić moj komputer! :martuska: :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: JestemFejkiem: Zayebiście czyta się dyskusje kobiet na temat technologi prawda ?


Seksisci :fakju: :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: TAK, UŻYWAM MAC'A BO JEST ŁADNIEJSZY


Dokładnie :zakochany: a to dla nas KOBIET najwazniejsze :lol:
To jest i tak pewnie jedyny temat, no oprócz butów, w którym jesteśmy zgodne :ziober:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
massacre
massacre: Bez sensu dla mnie jest wykluczanie produktu Bez jego znajomosci. I troche zabawne, zupelnie Jakbys stwierdzila I uparla sie ze lody truskawkowe sa najlepsze na swiecie nigdy nie mając w ustach innego smaku

dla mnie idotyzmem jest kupywanie i uzywanie wszystkiego, byleby zobaczyc co nam pasuje.

massacre
massacre: no a do tego gdy jeszcze we wszystkich "rzetelnych źródłach" piszą ze truskawkowe sa najlepsze to faktycznie trzeba negować wszystko inne

podaj te rzetelne zrodla - bo nie znam zadnego informatyka, ktory by uzywal maca.

no ale rozumiem, ze jak sie wydalo tyle pieniedzy na cos, co mozna kupic 2 razy taniej to trzeba sobie wmawiac ze jest najlepsze, w koncu inaczej wyszloby sie na frajera.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
massacre
massacre: I troche zabawne, zupelnie Jakbys stwierdzila I uparla sie ze lody truskawkowe sa najlepsze na swiecie nigdy nie mając w ustach innego smaku

jesczze dodam, ze to brzmi jak tekst w stylu: ''musisz sprobowac narkotykow, bo jak nie sprobojesz, to skad mozesz wiedziec ze ich nie chcesz brac''
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie idotyzmem jest kupywanie i uzywanie wszystkiego, byleby zobaczyc co nam pasuje.

Dla mnie to była miłość od pierwszego wejrzenia

Konto usunięte
Konto usunięte: podaj te rzetelne zrodla


To ty pisalas o rzetelnych źródłach, stad moje sa w cudzyslowiu :crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale rozumiem, ze jak sie wydalo tyle pieniedzy na cos, co mozna kupic 2 razy taniej to trzeba sobie wmawiac ze jest najlepsze, w koncu inaczej wyszloby sie na frajera.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
massacre
massacre: Dla mnie to była miłość od pierwszego wejrzenia

no i spoko - w sumie sie nie dziwie, bo maci bardzo ladne sa.

massacre
massacre: To ty pisalas o rzetelnych źródłach, stad moje sa w cudzyslowiu

jezu, ja lewa jakas dzisiaj jestem, jakos na odwrot to przeczytalam :rotfl:
to odpisze normalnie na to:

massacre
massacre: no a do tego gdy jeszcze we wszystkich "rzetelnych źródłach" piszą ze truskawkowe sa najlepsze to faktycznie trzeba negować wszystko inne

gdyby mac jak owoce kosztowal funta to czemu nie - moglabym kupowac i probowac co chwile nowego. jednak tak samo jak z autem - jezeli mam przeznaczona dana ilosc pieniedzy na cos, to wole wybadac co jest za ta cene najlepsze i co osoby znajace sie w temacie o tym sadza, niz kupywac cos, bo ladnie wyglada.
porownanie do lodow jest slabe :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale rozumiem, ze jak sie wydalo tyle pieniedzy na cos, co mozna kupic 2 razy taniej to trzeba sobie wmawiac ze jest najlepsze, w koncu inaczej wyszloby sie na frajer


Co sie spinasz? Mac od vaio jest tylko 300 droższy, to pewnie i tak tylko cześć tego co Wydajesz na oprogramowania z których kupowaniem, sorry - kupywaniem nie masz problemu a gdzie dla mnie to strata siana:) kwestia kto jak lubi wydawać pieniądze :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ''musisz sprobowac narkotykow, bo jak nie sprobojesz, to skad mozesz wiedziec ze ich nie chcesz brac''


Tak i trzymasz dziewictwo do ślubu :crylol: a księża wiedza wiecej i rzetelniej o seksie bo czytają rzetelne źródła :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
massacre
massacre: Co sie spinasz? Mac od vaio jest tylko 300 droższy, to pewnie i tak tylko cześć tego co Wydajesz na oprogramowania z których kupowaniem, sorry - kupywaniem nie masz problemu a gdzie dla mnie to strata siana:) kwestia kto jak lubi wydawać pieniądze :)

nie mam viao :)
i mi pasuje windows i to co z nim przychodzi, wiec nie musze placic dodatkowo za instalacje innego systemu :)
w sumie place za antyvira i za gry, rzeczy ktore na macu tez by byly platne :)

massacre
massacre: Tak i trzymasz dziewictwo do ślubu a księża wiedza wiecej i rzetelniej o seksie bo czytają rzetelne źródła

rozumiem, ze jak np ginekolog ci mowi, co i jak to traktujesz go jako idiote, w koncu to nie jest rzetelne zrodlo.
tak samo mechanik, ktory naprawia samochod itd - jedyne rzetelne zrodlo to osoba, ktora ma takie same auto, ona na pewno sie zna i dobrze ci powie.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedyne rzetelne zrodlo to osoba, ktora ma takie same auto, ona na pewno sie zna i dobrze ci powie.

i dlatego odnosnik do ksiezy powinnas skierowac raczej do siebie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: porownanie do lodow jest slabe :P


Masz racje, słabe. Do aut lepsze :tak:
Tyle ile samochodów tyle i gustów. Temat rzeka ale i można wrócić do jednego z moich pierwszych postów gdzie pisałam o rożnych klasach i zapotrzebowaniach - bo wydaje mi sie ze zle mnie rozumiesz, ja nie staram sie ciebie przekonać do Maca, pisze dlaczego Apple jest dla MNIE lepszy :)
I tu dalas dobre porownanie do aut, gdzie np taki Hilux bedzie dobry dla drwala czy amatora offroadow, dla Sticka lepsze bedzie masserati a dla mnie na zakupy różowe tico :rotfl:
Koniec tematu bo widzę nie bardzo widzę rozumiesz, być Moze ja sie gdzieś zle wyrazilam i stad całe zamieszanie. Byłam cały dzień na plazy i mi banie trochę zgrzalo :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail