agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 lipca 2011

A to może być, już od tej wartości w ilości 6 piw coś tam sponiewiera :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  9 lipca 2011
massacre
massacre: Nie sa kijowe, komputery ocenia sie przez segment konsumentow dla ktorych sa tworzone. Acery sa Bardzo dobre w swojej klasie, niezawodne i w dobrej cenie, gdzie dla przykladu wsród laptopów takze tej samej klasy dell ma corocznie najwiecej reklamacji i ponadto wiele ich produktów jest wadliwych Juz zaraz po zejściu z taśmy produkcyjnej. Nie wiem jakiej rangi użytkownikiem jestes, być moze faktycznie na twoje potrzeby afer jest za słaby jednak nie możesz zaprzeczyć jakoby nie był w swej klasie jedna z najlepszych Marek :) Kazdy ma inne potrzeby, ja jestem przyzwyczajone do Maca i cieżko by mi było stwierdzić ze jakikolwiek komputer z innym oprogramowaniem by mnie w pełni usatysfakcjonowal. Mimo to jestem przeciętnej rangi użytkownikiem któremu nie sa potrzebne mi wypasne karty graficzne czy niewiadomo jakie procesory, bowiem nie korzystam Ani z gier, ani z oglądania na nim filmów. Kazdy ma inne zapotrzebowania. Sprawdzalam ceny i myślałam o nowym vaio jednak w tej cenie to wole dołożyć do appla. Bo gdzie vaio z pewnością bedzie lepszy od acera to do appla sie nie umywa :)

jestem raczej przecietnej rangi uzytkownikiem, czasem gram w gry (chociaz od tego to ma nintendo ds) czasem ogladam filmy (chociaz od tego to mam telewizor do ktorego moge podlaczyc usb), wiec niewiadomo czego to ja nie robie :)
jesli chodzi o laptopa to mam hp, z tym ze to prezent urodzinowy, osobiscie jak bede kupowac to chyba asusa.
zreszta, ja sie nie musze znac, wystarczy ze moj facet sie zna, jednak do acerow czy toshiby jestem uprzedzona.

co do viao to moja mama ma, ale giganta z tym duzym ekranem (bo uzywa go zmiast stacjonarnego). porownac ci z mackiem nie porownam, bo i tak by mi nie podpasowal - jestem typowym uzytkownikiem windowsa i do niego jestem przyzwyczajona.
chociaz ostatnio sie zastanawialam nad tym mega cieniutkim mac'kiem :D

massacre
massacre: Agoosia, tak pisałam o stacjonarnym

wlasnie sobie mysle, co to za laptop :crylol:

massacre
massacre: P.s. A co do Dody... Jest przykładem jak śliczna dziewczyna a najbardziej jej skóra, cera, twarz mogą być zniszczone przez tony tapety! Moze być przykładem dla młodych kobiet co nie robić zeby dobrze wyglądać

raczej przykladem jak operacje plastyczne can go wrong.
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 lipca 2011
massacre
massacre: COŚ NA ZAOSZCZĘDZENIE SIANA, CZYLI FAJECZKI Z POLSKIEGO PRZEMYTU :)

na zaoszczedzenie siana to trzeba byloby przestac palic :P

btw - ja mojemu facetowi tez przywoze fajki z polski, wychodzi jakos 1/3 ceny.

massacre
massacre: z wczoraj COŚ Z KLASYKI :)

musze kupic, ale kolorowe :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: plastyczne can go wrong

Nie jestem na bieżąco z polskim showbizem, widziałam jej cerę bez tapety-porażka
Miała operacje? Poza cyckami nic nie wiem, wg mnie buzie miała śliczna, nie wiem po cho zmieniała?

Konto usunięte
Konto usunięte: na zaoszczedzenie siana to trzeba byloby przestac palic :P


Ja jestem tzw social smoker, wiec to i tak mnie nie boli finansowo. Nie jestem regularnym palaczem tylko z tych głupich co pala bo lubią. Za miesiąc/ dwa przustopuje totalnie bo będziemy sie starać o bejbi :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2011
Prinz
Prinz: musisz krecic kuperkiem jak idziesz

Kobiety z dupami jak moja kręcenie kuprem maja w naturze wyssane z mlekiem matki :ziober2:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Czy ja dobrze widzę i te piwo ma 3% ? :D


Bud to moje ulubione piwo, jak chce sie napiedolic to pije tequile :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 lipca 2011
massacre
massacre: Kobiety z dupami jak moja kręcenie kuprem maja w naturze wyssane z mlekiem matki

bo mnie podjarasz! :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A to może być, już od tej wartości w ilości 6 piw coś tam sponiewiera


Budweiser ma 5% a nie 3% i jezeli chodzi o mnie to ma przede wszystkim gasic pragnienie :)

Prinz
Prinz: bo mnie podjarasz! :D


shut up bitch :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedynym problemem w vaio jest windows, a sam w sobie komputer jest ok


komputer sam w sobie nie jest wiele warty jezeli oprogramowanie siada
ale tak jak napisalam, majac do wyboru w tym samym przedziale cenowym vaio i maca, wybiore maca ze wzgledu na wlasne indywidualne preferencje. nie twierdze ze vaio jest gownianym lapem, wrecz przeciwnie - zwlaszcza ze bralam go pod uwage, gdzie np della czy asusa w zyciu. mam hp, nie ma ekranu, mam asusa w ktorym klawisze powypadaly a ma niecale 3 lata... z hp zkolei bylam zadowolona, niestety ekran mial slaby i sie przegrzal.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  9 lipca 2011
massacre
massacre: komputer sam w sobie nie jest wiele warty jezeli oprogramowanie siada

no niebardzo, bo oprogramowanie zawsze mozesz sobie zmienic :woot:

massacre
massacre: Nie jestem na bieżąco z polskim showbizem, widziałam jej cerę bez tapety-porażka Miała operacje? Poza cyckami nic nie wiem, wg mnie buzie miała śliczna, nie wiem po cho zmieniała?

wydaje mi sie, ze miala, twarz sama z siebie tak ksztaltu nie zmienia :woot:

massacre
massacre: z hp zkolei bylam zadowolona, niestety ekran mial slaby i sie przegrzal.

ja mam mojego 3 lata, jedyne co mi sie zrypalo to ladowarka, ale dlatego, ze ja urwalam :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no niebardzo, bo oprogramowanie


Owszem, ale nie chciałabym kupować komputera z oryginalnym oprogramowaniem którego koszt jest zawsze wliczony w cenę komputera, a potem go zmieniać. Nie toleruje pirackich programów wiec dla mnie taki komputer to syf. Uprzedze twoje pytanie na temat gwarancji, nie po to kupuje sie nowy komputer zeby potem latać po serwisach:)

Dla mnie Mac jest niezastopiony, Dvorak jest o wiele przyjemniejszy w obsłudze i jedyna wada jest brak flasha. Mimo to nie zniechęca mnie to.

Rozumiem twoje podejście i to co ci facet mówi na temat komputerów, ale uwierz nie znam osoby ktora miała przez jakiś minimalny czas appla i chciała wrócić do innego komputera. To jest zupełnie inna klasa. Tak jak z iphonami, zadna osoba z iPhonem nie wyobraża sobie posiadania innego telefonu.

Btw. Wiesz dlaczego ludzie wola pc? Bo nie próbowali appla - taka anegdoda, w której jednak wiele prawdy ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi sie, ze miala, twarz sama z siebie tak ksztaltu nie zmienia


A czyli tobie sie wydaje? Myslalam ze to sprawdzone info, bo najpierw stwierdzilas a teraz ci sie wydaje - weź sie zdecyduj :LOL:

Zmienia sie twarz nawet pod wpływem diety, jak za dużo wagi tracę to moj nos sie wydaje długi i twarz pociągla - wcale mi sie to nie podoba. Poza tym kwestia fryzury, makijażu tez Moze sprawić ze twarz inaczej wyglada :woot:
Nie mowie ze nie miała, czy miała bo nie wiem, tyle ze nie uważam by można było stwierdzić efekty chirurga po kilku zdjęciach Z pełnym mejkapem :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  10 lipca 2011
massacre
massacre: komputer sam w sobie nie jest wiele warty jezeli oprogramowanie siada

to też miałam na myśli. dla mnie windows jest nie do przegryzienia i to również wynika z moich własnych preferencji, ale biorąc pod uwagę, że zgrywając zdjęcia z aparatu równocześnie na mac'a i windowsa ten drugi zaciął się milion pięćset razy, a mac zrobił to w kilkanaście minut to jednak wolę mac'a bo jego niezawodność, w czasie mojego użytkowania oszczędza mi zbędnych nerwów, a pod tym względem jestem mocno drażliwa. to samo jest z telefonem. samsung leciał ze schodów parę razy, nokia to samo, a o htc nawet nie wspomnę, a bb i iphone ani razu bo na dobrą sprawę nigdy mnie nie zawiodły, nie zacięły się i nie zdechły kiedy tego potrzebowałam. jeden nawet nauczył się pływać i żyje:mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  10 lipca 2011

a jeszcze w kwestii laptopów, hp straaaaaaasznie, wręcz masakrycznie przekłamuje kolory.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bb i iphone ani razu bo na dobrą sprawę nigdy mnie nie zawiodły, nie zacięły się i nie zdechły kiedy tego potrzebowałam. jeden nawet nauczył się pływać i żyje


Dokładnie, moj iPhone spotkał sie z kamienista twarzą, bo moj syn go opuścił, chciało mi sie płakać, bo myslalam ze Juz nic z niego nie bedzie! Nic sie jednak nie stało! Zapłaciłam £15 za "szybke", moj facet wymienił ja w domu wg instrukcji na yt i działa perfekcyjnie :ziober2: z kolei ileś lat wstecz Nokia i samsung nie nadawałyby sie Juz do niczego!
Mam służbowego BB, dobry telefon, zwłaszcza jeśli chodzi o social natworking, Choc prywatnie dalej wole iPhone.
Moj kumpel miał htc, twierdzil ze jest lepszy od iPhone do momentu gdy mu sie nie kończył kontrakt i wziął iPhone 4. Wtedy dopiero poczuł różnice :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011

*plaża nie twarzą - automatyczny słownik w iphonie :LOL:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail