agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki laptop


tez sobie musze lapa kupic! choc mysle o stacjonarnym, teraz sa takie male, ze normalnie jak lapy :crylol:

wkuwia mnie moj laptop :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Też tak macie ?


nie, my nie mamy neostrady :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Prinz
Prinz: szaro czarny


ja piedole jaki gej, procesor jaki ma? :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  8 lipca 2011

Dziś

Ostatnio

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czarną krótka kurtkę w strdivariusie


PO-KA FO-TE
PO-KA FO-TE
PO-KA FO-TE

najlepiej jak ubierzesz ta kurtke i nic poza tym :w00t: jestem dzisiaj taka napalona :napalony:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  8 lipca 2011
massacre
massacre: PO-KA FO-TE PO-KA FO-TE PO-KA FO-TE

zaraz wrzucę ale nie na sobie:P

massacre
massacre: najlepiej jak ubierzesz ta kurtke i nic poza tym jestem dzisiaj taka napalona

ja się wczoraj gziłam w nocy to dzisiaj chodze spokojniejsza:D
mirra20
mirra20
  8 lipca 2011

oto i ona

w tle pościel w której się dzisiaj wyleguje
a zapomniałam, wczoraj z pracy przyniosłam jeszcze kostium kąpielowy spodnie i 2 bluzki

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się wczoraj gziłam w nocy to dzisiaj chodze spokojniejsza:D


mysmy wczoraj do 24 chodzili po dachach pobliskich domow w poszukiwaniu naszego kota... Jarek pozniej jeszcze po czyis ogrodach biegal, wje***al sie w pokrzywy, cale nogi pociete, dresy w lisciach... niedlugo potem z dachu sciagnelismy kota, sponiewierany, oka nie mogl otworzyc, krew na pysku, pazur zraniony, pelno rzepow w siersci... ruchac mu sie chcialo i walczyl z jakimis kotami. zanim go doprowadzilismy do porzadku to byla 1:30 w nocy... ledwo sie polozylismy to juz trzeba bylo wstac :and: a dzisiaj do czwartej kawy mi sie oczy kleily. na szczescie weekend, seksualne zaleglosci czas nadrabiac :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  8 lipca 2011
massacre
massacre: mysmy wczoraj do 24 chodzili po dachach pobliskich domow w poszukiwaniu naszego kota... Jarek pozniej jeszcze po czyis ogrodach biegal, wje***al sie w pokrzywy, cale nogi pociete, dresy w lisciach... niedlugo potem z dachu sciagnelismy kota, sponiewierany, oka nie mogl otworzyc, krew na pysku, pazur zraniony, pelno rzepow w siersci... ruchac mu sie chcialo i walczyl z jakimis kotami. zanim go doprowadzilismy do porzadku to byla 1:30 w nocy... ledwo sie polozylismy to juz trzeba bylo wstac a dzisiaj do czwartej kawy mi sie oczy kleily. na szczescie weekend, seksualne zaleglosci czas nadrabiac

:crylol: chyba wiem dlaczego nie mam kota
chociaż miałam za małego ale jak poszedł to zawsze wrócił widocznie na wsi nie biją się tak o kotki:lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oto i ona


fajna :w00t: skora czy nie skora? ja chce sobie kupic cos w ten desen w brazie na jesien, ale nie za krotka, zeby nery miec zakryte - na jesien przewiduje modne skory i zamsze :D z reszta nic odkrywczego, przegladalam nowy sezon jesien zima, to podobny do zeszlorocznego, leather look leginsy znowu beda na topie :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: w tle pościel w której się dzisiaj wyleguje


w tej poscieli sie gziliscie? :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj z pracy przyniosłam jeszcze kostium kąpielowy spodnie i 2 bluzki


kostium kapielowy, poka poka poka, te bluzki tez :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  8 lipca 2011
massacre
massacre: fajna skora czy nie skora? ja chce sobie kupic cos w ten desen w brazie na jesien, ale nie za krotka, zeby nery miec zakryte - na jesien przewiduje modne skory i zamsze :D z reszta nic odkrywczego, przegladalam nowy sezon jesien zima, to podobny do zeszlorocznego, leather look leginsy znowu beda na topie

za 69zł więc koło prawdziwej skóry pewnie tylko mgło leżeć:D ale do pracy będzie idealna
ja ogólnie lubie skórki jakoś płaszcze itp to nie moja bajka chociaż na kimś innym mi się podoba

massacre
massacre: w tej poscieli sie gziliscie?

nom:mrgreen:

massacre
massacre: kostium kapielowy, poka poka poka, te bluzki tez :D

no dobra zaraz wrzucę
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba wiem dlaczego nie mam kota


u nas to dluga historia, mielismy kotki, to nasz pierwszy kocur, nie mam doswiadczenia z kocurami :ziober2: kotka to znikala na 3-5 dni, wracala wyruchana, wycienczona, odchudzona, zaciazona :D a ten jakis dziwny, bo nigdy nawet z dachu na plot nie skoczyl, taki wiesz, kot poduszkowy, leniwa menda - jak slyszelismy jego miauczenie myslelismy, ze on teskni za nami, ze gdzies spadl i nie moze z powrotem wskoczyc :D ale wrocil. dzisiaj zamknelam okno i go nie wypuszczam. moja kotke tak stracilam, bylam na porodowce, a ona zniknela na kilka dni, wrocilam ze szpitala do domu a jej dalej nie bylo :C potem sie okazalo, ze jakis idiota pare domow dalej chcial struc lisy w okolicy i "przypadkowo" wszystkie koty pozdychaly :smutny:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś płaszcze itp to nie moja bajka chociaż na kimś innym mi się podoba


mam jeden plaszcz na zime, ale podobnie nie przepadam, po prostu nie moj styl. moj styl to smart casual, smart odpada, moze po 40-tce :swir:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja ogólnie lubie skórki


ja tysz :tak: plaszcz mi sie kojarzy z typowo eleganckim outfitem, skore zalozysz i do szpilek i do all starow i bedzie zawsze pasowac :D
Konto usunięte
Konto usunięte: nom


zboczucha ! :w00t:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
massacre
massacre: moja kotke tak stracilam, bylam na porodowce, a ona zniknela na kilka dni, wrocilam ze szpitala do domu a jej dalej nie bylo :C potem sie okazalo, ze jakis idiota pare domow dalej chcial struc lisy w okolicy i "przypadkowo" wszystkie koty pozdychaly


p.s. i dlatego jestem przewrazliwiona pania dla mojego kota teraz :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  8 lipca 2011
massacre
massacre: u nas to dluga historia, mielismy kotki, to nasz pierwszy kocur, nie mam doswiadczenia z kocurami kotka to znikala na 3-5 dni, wracala wyruchana, wycienczona, odchudzona, zaciazona :D a ten jakis dziwny, bo nigdy nawet z dachu na plot nie skoczyl, taki wiesz, kot poduszkowy, leniwa menda - jak slyszelismy jego miauczenie myslelismy, ze on teskni za nami, ze gdzies spadl i nie moze z powrotem wskoczyc :D ale wrocil. dzisiaj zamknelam okno i go nie wypuszczam. moja kotke tak stracilam, bylam na porodowce, a ona zniknela na kilka dni, wrocilam ze szpitala do domu a jej dalej nie bylo :C potem sie okazalo, ze jakis idiota pare domow dalej chcial struc lisy w okolicy i "przypadkowo" wszystkie koty pozdychaly

ouu niemiła historia
ja miałam kiedyś głównie koty i prawie zawsze były czarne ale takie tragiczne wypadki też miałam dwa koty zgineły mi pod kołami
a to właśnie wczorajsze szmatki