agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: zmywacz do paznokci


kupuje od miesiaca i non stop zapominam :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 lipca 2011
massacre
massacre: moja przychodzi jutro, z rozmiarem wiekszym tych butow co wrzucilam foto wyzej, musialam wymienic :/ z Conversami (tak kryzys wieku sredniego ) i czyms tam jeszcze - zapomnialam co zamowilam godzine temu

tez musze sobie converse'y kupic :D

massacre
massacre: mysle o rozpinanej bluzie, ale nie lubie tej marki, poza tym za stara jestem na takie pastelowe roze czy co to jest

sa tez inne kolory przeciez :rotfl:

massacre
massacre: zastanawiam sie nad bluza Replaya i Superdry

Ja tez myslalam nad superdry, ale na razie sobie odpuszcze, bede kupywac na zime :tak:

massacre
massacre: taka w krate, boska, nie moge znalezc foty, wiekszosc jednak Superdry (kolejna moja ulubiona marka, takze dostepna w NEXT ) ma bluzy kobiece przez glowe zakladane :/

cos w ten desen moze masz na mysli??
:woot:

ja mam taka kurtke z tego tylko jak na razie:

massacre
massacre: Replay (te spodnie tez bede miala! moze nie teraz... ale kupie.. hahahah ) http://cdn.next.co.uk/COMMON/Items/Default/Default/Publications/G80/shotview/742/134-511-G80s.jpg

ja mysle nad tymi, z tym ze to river island:


massacre
massacre: Sample Sales, w Londynie ich pelno to sa takie zamkniete organizowane sprzedaze rzeczy designerskich ZANIM jeszcze wejda do sklepow. Zazwyczaj mozesz wyhaczyc cudenka za 25% ceny, ktora bedzie obowiazywala dany sezon w sklepie. Ja w zeszlym roku trafilam buty Jimmiego Choo za 120 funa £450 funa mniej niz pozniej byly w sklepach. Masz sample sale przed sezonem, masz sprzedaz normalna sezonowa i masz wyprzedaz posezonowa. Sample sales zazwyczaj nie masz wszystkich rozmiarow, tylko te srodkowe 36-38 (czyli ja sie mieszcze ) O buty sie wkuwiam, bo mam 7 i rzadko kiedy sie mieszcze w ogolnie dostepna 6-tke :/ Jestem zarejestrowana na pare sample sales, ale zadna zdzira nie chce sie pozbyc wejsciowki na Louboutina !

cholera jasna, ja tez chce!!!
gdzie to mozna sie na to zarejestrowac??

massacre
massacre: ja piedole, ty jestes uzalezniona od kupowania kosmetykow

nie mow mi :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie zbieram mozolnie na klasyczne nude. do klasycznej małej czarnej ach. http://cache.net-a-porter.com/images/products/60235/60235_in_l.jpg

tez chce :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sa tez inne kolory przeciez


animal to nie moja marka

Konto usunięte
Konto usunięte: kupywac


gupek, kupowac sie mowi i pisze :jezyk2:
Konto usunięte
Konto usunięte: cos w ten desen moze masz na mysli??


nawet ta kratka nie jest zblizona, ale tak, cos w ten desen :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte:


moja kumpela pracuje w Harvey Nichols i ona ma, ale suka bankowo by mi sprzatnela te buty :/
znasz kogos kto pracuje jako manager, nie wiem czasem jako shop assistant w designerskich sklepach? albo pracuja dla babskich gazet typu cosmopolitan, company? to sa wewnetrzne wyprzedaze, no chyba, ze znasz jakas gwiazde, to wiesz, w ogole bedziesz miala wejscie VIPowskie :swir: :kv3: ja niestety poza Bartkiem Wrona nikogo nie znam :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 lipca 2011
massacre
massacre: animal to nie moja marka

spoko, po prostu zabawnie to zabrzmialo :mrgreen:

massacre
massacre: gupek, kupowac sie mowi i pisze

dobra, dobra :D

massacre
massacre: nawet ta kratka nie jest zblizona, ale tak, cos w ten desen

mi raczej o ksztalt chodzilo :rotfl:

massacre
massacre: moja kumpela pracuje w Harvey Nichols i ona ma, ale suka bankowo by mi sprzatnela te buty :/ znasz kogos kto pracuje jako manager, nie wiem czasem jako shop assistant w designerskich sklepach? albo pracuja dla babskich gazet typu cosmopolitan, company? to sa wewnetrzne wyprzedaze, no chyba, ze znasz jakas gwiazde, to wiesz, w ogole bedziesz miala wejscie VIPowskie ja niestety poza Bartkiem Wrona nikogo nie znam

ahahahaha :crylol:
niestety nie mam takich znajomosci, a u mnie w miescie nie ma dezajgnerskich sklepow :P
mmaryjka
mmaryjka
  7 lipca 2011
massacre
massacre: ciekawe po czym poznajesz roznice?

to bardzo proste. mam dla porównania oryginały i podróby, więc już wiem.
przede wszystkim oryginały mają krawędź podeszwy w tym samym kolorze co but. tu są beżowe, a krawędź jest czarna.

massacre
massacre: z reszta to chyba tylko w Polsce opyla sie podroby robic

takich butów? właśnie w polsce się nie opłaca i się nie robi. przede wszystkim to w pl można je kupić w jednym sklepie, a większość tych na allegro, e-bayu w super cenach to podróbki. niejedna była afera, że fejki sprzedawali w stanach czy uk w sklepach internetowych i stacjonarnych.

massacre
massacre: te sa przeciez najtansze, nie wydawaj tyle na kosmetyki to nie bedziesz musiala mozolnie zbierac

są najtańsze, a zbierać też generalnie nie muszę, ale lubię. mam wtedy większą radość z danej rzeczy, np. torbą chloe czy butami lanvin:mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tez chce

ze 3tyg temu były przecenione na 180$, ale tylko 37 i 38:and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie w miescie nie

W mieście powiadasz hihi :kv3:
Żartuje, sama wolałabym nad woda mieszkać :)

Konto usunięte
Konto usunięte: niestety nie mam takich znajomosci, a u mnie w miescie nie ma dezajgnerskich sklepow :P

Masz plaże!

Konto usunięte
Konto usunięte: przede wszystkim oryginały mają krawędź podeszwy w tym samym kolorze co but. tu są beżowe, a krawędź jest czarna.


Uo ja! Na szczęście nie muszę weszyc :)

Konto usunięte
Konto usunięte: torbą chloe

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sprzedawali w stanach czy uk w sklepach internetowych i stacjonarnych.


Przez neta takich rzeczy nie kupuje, na sample sales i w sklepach typu Harvey Nichols gdzie wiadomo jeszcze dostajesz gwarancje na firmowe naprawy, bo przecież Louboutina czy Jimmiego Choo nie zaniesiesz do zwykłego szewca :swir:
Konto usunięte
Konto usunięte: torbą chloe


Nie jestem milosniczka Chloe, mam jedne jeansy, ale Chloe idzie za grosze w londyńskich TK Maxx kupić :tak:
Torby z poprzedniego sezonu (czyli teraz z zimy i wiosny) możesz spokojnie kupić za 30-50 funtów, gdzie to tutejsza standardowa cena sklepu highstreetowego typu River Island, czy Next

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  8 lipca 2011
massacre
massacre: Przez neta takich rzeczy nie kupuje, na sample sales i w sklepach typu Harvey Nichols gdzie wiadomo jeszcze dostajesz gwarancje na firmowe naprawy, bo przecież Louboutina czy Jimmiego Choo nie zaniesiesz do zwykłego szewca

no jak ktoś nie ma możliwości to czasami nie ma wyjścia. ja sobie byłam ostatnio na moliera(sklep w którym sprzedają tego typu rzeczy) i nawet przymierzałam czarne, ale niestety nie ten rozmiar.

massacre
massacre: Nie jestem milosniczka Chloe, mam jedne jeansy, ale Chloe idzie za grosze w londyńskich TK Maxx kupić

ja uwielbiam ich torby. eleganckie, klasyczne. see by chloe to tańsza linia i może o te ciuchy chodzi, bo szczerze mówiąc smutno by mi było wydać na torbę około 1200$ i po 6 miesiącach móc ją kupić za 35. ta moja, kosztuje niewiele mniej niż kosztowała te dwa lata temu, bo kolejne są tylko 'odświeżeniem' ich klasyki. i cholernie brakuje mi ich sklepu do kolekcji w warszawie.
buty mają stosunkowo tanie, mam jedne baleriny i są cholernie wygodne i się trzymają już chyba drugi rok.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktoś nie ma możliwości to czasami nie ma wyjścia. ja

I wtedy rozpoznawanie oryginału od fejka jest niezbędna cecha :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: see by chloe to tańsza linia


Szczerze to nie wiem, na jeansach mam jedynie Chloe napisane. Kupuje to co mi sie podoba, jakość jest najważniejsza, marka Juz nie tak bardzo, mam swoje ulubione, Chloe do nich jednak nie należy wiec sie nie wglebiam. Choc jeany maja ze 3 lata i sa boskie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sobie ostatnio kupilas/es?

Wczoraj 2 fajne koszulki w C.A :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wczoraj 2 fajne koszulki

Wrzuć foty!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 lipca 2011

laptopa, wiatraczek do niego, sluchawki, torbe do lapa. :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze 3tyg temu były przecenione na 180$, ale tylko 37 i 38

mi kurcze potrzeba 38.5 :/

massacre
massacre: W mieście powiadasz hihi Żartuje, sama wolałabym nad woda mieszkać :)

''miescie''
chociaz w sumie do porownaniu miasta, w ktorym mieszkalam w polsce to to jest rozwiniete miasto :rotfl:

massacre
massacre: Masz plaże!

co mi z niej, jak brzydka pogoda :P

Prinz
Prinz: laptopa, wiatraczek do niego, sluchawki, torbe do lapa. :D

jaki laptop :pavarotti:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 lipca 2011
massacre
massacre: Wrzuć foty!

Coś mi hosting zdjęć i fotka zamula.

Też tak macie ? :woot:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka: