agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
Letal
Letal
  6 lipca 2011

a dzisiaj zamierzam sobie kupić nowe spodnie. jak znajde takie co mi się podobają ; [ i w niskiej cenie.

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 lipca 2011

wczoraj:

ImaDrug
ImaDrug
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poszło, przy okazji widzę że już Ci kiedyś dawałam linka do swoich innych butów :D

no dokładnie też to zauważylam haha xD tamktych nie kupiłam nie było rozmiarów i widzę że z tego linku też nie mój rozmiar ale poszukam w innych butach tego sprzedawcy :) całe PÓŁ CM ZA DUŻE ;(
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj: http://image.krtp.pl/images/57516046393772664822.jpg


Tobie musi sie strasznie nudzic, co ty robisz z tymi wszystkimi kosmetykami? :crylol:

a ja myslalam, ze ja mam w uj balsamow, kremow, i innych badziewi :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011

kupilam sobie loafers, ale przyszly troche przyciasne, a reviews ze trzeba zamawiac rozmiar wiekszy niz zazwyczaj przeczytalam po zamowieniu :/

wiec dzisiaj wysle mojego do sklepu zeby oddal i zaraz zamawiam wieksze, na jutro beda :D mega mieciutkie w dotyku, wcisnelam stopy na sile - wierze, ze beda mega wygodne, a o takie buty mi chodzi do pracy :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 lipca 2011
massacre
massacre: Tobie musi sie strasznie nudzic, co ty robisz z tymi wszystkimi kosmetykami? a ja myslalam, ze ja mam w uj balsamow, kremow, i innych badziewi

bo mi sie zel pod prysznic skonczyl i wskoczylam :rotfl:
jeszcze mi dali vouchera na 10 funtow off miedzy 14stym a 21 czy 28 lipca, wiec wpadne jeszcze raz w tym miesiacu :lol2:
Martitta
Martitta
  6 lipca 2011

Z wczoraj:

ImaDrug
ImaDrug
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukam w innych butach tego sprzedawcy :) całe PÓŁ CM ZA DUŻE ;(

szukajcie a znajdziecie ;D znalazlam swój rozmiar i będą moje ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze mi dali vouchera na 10 funtow off miedzy 14stym a 21 czy 28 lipca, wiec wpadne jeszcze raz w tym miesiacu


ja musze £10 wykorzystac do 11 lipca w Next!!!

mam 20% off voucher do LIPSY :w00t:

masz jakies wtyki na sample sales, gdzie sprzedaja Louboutina? Kierwa, mam wejsciowke na jedno sample sale, ale tam bankowo go nie bedzie :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Martitta

Uwielbiam te lakiery z Rimmel'a, świetnie mi się maluje paznokcie tymi szerokimi pędzelkami :-) Super kolory wybrałaś !
Martitta
Martitta
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam te lakiery z Rimmel'a, świetnie mi się maluje paznokcie tymi szerokimi pędzelkami :-) Super kolory wybrałaś !

Też je bardzo lubię. Są trwałe, szybko schną, łatwo się nakładają... :D W tych kolorkach się zakochałam :zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam te lakiery z Rimmel'a, świetnie mi się maluje paznokcie tymi szerokimi pędzelkami


tez lubie te pedzelki, ale kolory u mnie w sklepie takie srednie...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 lipca 2011
massacre
massacre: ja musze £10 wykorzystac do 11 lipca w Next!!! mam 20% off voucher do LIPSY

:w00t:

przyszly mi dzisiaj 3 paczki, wrzuce zdjecia jutro, albo dzis, ale pozniej :rotfl:

massacre
massacre: masz jakies wtyki na sample sales, gdzie sprzedaja Louboutina? Kierwa, mam wejsciowke na jedno sample sale, ale tam bankowo go nie bedzie :/

szczerze mowiac to pierwsze slysze, co to?
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 lipca 2011

To teraz, co mi dzisiaj przyszlo :mrgreen:
2 bluzy z animalsa (za czego jedna zimowa z futerkiem :rock: - i tak, wiem ze jest lato :rotfl:):


odzywka, nablyszczacz, krem

puder, tusz do rzes no i probki: jakiegos kremu na oczy, plynu do zmywania makijazu, idealist (to ten maly, przeswietlony) i szminek:

no i jeszcze stanik kupilam (28f :rock:), ale go nie pokaze :P rozowy jest :P

BeataAnnax
BeataAnnax
  6 lipca 2011

moze ktos gdzies widzial takie albo podobne butki?