agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tfu, mylnęło się


nie na moje krotkie nogi, ale podobaja mi sie :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

gdzie :zakochany:
ImaDrug
ImaDrug
  5 lipca 2011

@moonlight28:
fajnee ;)

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 lipca 2011

kupilam mlodemu:

ale dostanie dopiero na urodziny :P

moonlight28
moonlight28
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie

na allegro za 40 zeta :D

i córce sukienkę kupiłam o !
moonlight28
moonlight28
  5 lipca 2011

I jaką córce kupiłam w ciuchach zajebistą kieckę dziś :zakochany: casual wear , góra na grubszych ramiączkach biała cała w róże czerwone a od pasa czarna , z tyłu na gumkach , przewiązywana w pasie, niby pisze że xs ale jak na 140 cm, taka malutka, wąziutka :D
i sobie czarną tunikę, ni kiecka ni tunika całą czarna a pod szyją zajebiste wzory z różnych ćwieków :D

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na allegro za 40 zeta :D

:szok2:
zarypiste sa!

Konto usunięte
Konto usunięte: I jaką córce kupiłam w ciuchach zajebistą kieckę dziś casual wear , góra na grubszych ramiączkach biała cała w róże czerwone a od pasa czarna , z tyłu na gumkach , przewiązywana w pasie, niby pisze że xs ale jak na 140 cm, taka malutka, wąziutka :D

wiesz co, ja ca;y czas myslalam, ze twoja corka ma z 5 lat :woot:
ale 140 cm to chyba troche wiecej :rotfl:
moonlight28
moonlight28
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :szok2: zarypiste sa!

są jeszcze brązowe i jasne, brązowe mi się podobają ale nie miałabym do czego zbytnio nosić.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co, ja ca;y czas myslalam, ze twoja corka ma z 5 lat ale 140 cm to chyba troche wiecej

ma 11 lat kobito ! :D

a ta kiecka taka, tylko nie widać ma z przodu jasne guziczki, no i przy sztucznym świetle to słabo widać kolory rzeczywiste :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: są jeszcze brązowe i jasne, brązowe mi się podobają ale nie miałabym do czego zbytnio nosić.

popatrze sobie na allegro, bo przyznam, ze nigdy nie korzystalam :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ma 11 lat kobito ! :D

wielgachna!

Konto usunięte
Konto usunięte: a ta kiecka taka, tylko nie widać ma z przodu jasne guziczki, no i przy sztucznym świetle to słabo widać kolory rzeczywiste :D

super jest :D
ImaDrug
ImaDrug
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na allegro za 40 zeta :D

a mogłabyś mi na PW wysłać nazwe sprzedawcy albo link ;) pewnie ma też inne fajne buty:)
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 lipca 2011

lewa jestem i nie potrafie sie obslugiwac allegro :smutny:

BeataAnnax
BeataAnnax
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ta kiecka taka, tylko nie widać ma z przodu jasne guziczki, no i przy sztucznym świetle to słabo widać kolory rzeczywiste :D

sama bym taka chciala:) ja tez bym poprosila linka do tego sprzedawcy:)
ps. przy okazji porzadkow znalazlam wlasnie sandaly na koturnie, nawet nie pamietam kiedy je kupilam, w gimnajzum albo liceum chyba:rotfl: musze je dac tylko do szewca, bo maja takie dziurki tam gdzie pasek trzyma palce, sa poza tym za ciasne w tym pasku i moze szewc cos mi z nimi zrobi i beda git do latania:)
moonlight28
moonlight28
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a mogłabyś mi na PW wysłać nazwe sprzedawcy albo link ;)

poszło, przy okazji widzę że już Ci kiedyś dawałam linka do swoich innych butów :D

Konto usunięte
Konto usunięte: sama bym taka chciala:)

jeszcze za 9 zeta nie? :D
link poszedł
BeataAnnax
BeataAnnax
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze za 9 zeta nie? :D link poszedł

dzieki:)))
pijana
pijana
  5 lipca 2011

Ten lakier (zdjęcie z neta), puder do włosów Got2Be, szampon z Alterry.