agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
pinheiros
pinheiros
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BeataAnnax

to są buty od Alexandra McQueen'a
pinheiros
pinheiros
  6 lipca 2011
http://allegro.pl/real-photos-alexander-mcqueen-slull-bootie-i1680118999.html#gallery
nie takie same, ale chyba nie są oryginalne
BeataAnnax
BeataAnnax
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

kurza stopa, szkoda ze tyle kosztuja:and: dzieki za info:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przyszly mi dzisiaj 3 paczki


:w00t: :w00t: :w00t: moja przychodzi jutro, z rozmiarem wiekszym tych butow co wrzucilam foto wyzej, musialam wymienic :/ z Conversami (tak kryzys wieku sredniego :ziober2:) i czyms tam jeszcze - zapomnialam co zamowilam godzine temu :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2 bluzy z animalsa (za czego jedna zimowa z futerkiem - i tak, wiem ze jest lato ):


mysle o rozpinanej bluzie, ale nie lubie tej marki, poza tym za stara jestem na takie pastelowe roze czy co to jest
zastanawiam sie nad bluza Replaya i Superdry :zakochany: taka w krate, boska, nie moge znalezc foty, wiekszosc jednak Superdry (kolejna moja ulubiona marka, takze dostepna w NEXT :crylol:) ma bluzy kobiece przez glowe zakladane :/

Replay (te spodnie tez bede miala! moze nie teraz... ale kupie.. hahahah :kv3: :kv3: :kv3: :kv3:)


Konto usunięte
Konto usunięte: odzywka, nablyszczacz, krem


ja piedole, ty jestes uzalezniona od kupowania kosmetykow :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze mowiac to pierwsze slysze, co to?


Sample Sales, w Londynie ich pelno to sa takie zamkniete organizowane sprzedaze rzeczy designerskich ZANIM jeszcze wejda do sklepow. Zazwyczaj mozesz wyhaczyc cudenka za 25% ceny, ktora bedzie obowiazywala dany sezon w sklepie. Ja w zeszlym roku trafilam buty Jimmiego Choo za 120 funa :w00t: £450 funa mniej niz pozniej byly w sklepach. Masz sample sale przed sezonem, masz sprzedaz normalna sezonowa i masz wyprzedaz posezonowa. Sample sales zazwyczaj nie masz wszystkich rozmiarow, tylko te srodkowe 36-38 (czyli ja sie mieszcze :crylol:) O buty sie wkuwiam, bo mam 7 i rzadko kiedy sie mieszcze w ogolnie dostepna 6-tke :/
Jestem zarejestrowana na pare sample sales, ale zadna zdzira nie chce sie pozbyc wejsciowki na Louboutina ! :martuska:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/real-photos-alexander-mcqueen-slull-bootie-i1680118999.html#gallery nie takie same, ale chyba nie są oryginalne


nie sa oryginalne, gdyby to byla jakas sprawdzona stronka z oryginalami to bym kupila, 700 zl ! :szok: w Londku byly za £720, najnizsza cena za oryginaly to ok. £180 przy przecenach, wiec w sumie jest szansa ze jakas laska zdobyla buty na wyprzedazy zeby odsprzedac :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011

tak gadalyscie o tych lakierach Rimmela, ze tez sobie dokupilam, takie jak moja kumpela ma :/ Tyle ze ona jest czarna i lepiej u niej wygladaja, ten lemonkowy wyglada strasznie trupio na moich dloniach, na jej czarnych paluchach wyglada zaje**scie :/



opaske w H&M, bedzie pasowala do stylu greckiego, ktory tez lubie :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Devive
Devive
  7 lipca 2011

Moja nowa love :zakochany:
Ciekawe czy jak sprzedam samochód to będzie mnie stac na te cudeńka od Louboutina:woot:?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe czy jak sprzedam samochód to będzie mnie stac na te cudeńka od Louboutina?


jak masz jakiegos Opla nawet niemlodego, to dasz rade, auta w Polsce w cenie sa :lol:

jaki to model? to z nowej kolekcji? chyba nie :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja nowa love Ciekawe czy jak sprzedam samochód to będzie mnie stac na te cudeńka od Louboutina?


tak jak myslalam, to jest stara kolekcja, zeszloroczne buty Louboutin mozesz spokojnie znalezc, kupic, zamowic juz za $170, oryginalne rzecz jasna. Spoko cena jak na buty tej klasy.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Devive
Devive
  7 lipca 2011
massacre
massacre: tak jak myslalam, to jest stara kolekcja, zeszloroczne buty Louboutin mozesz spokojnie znalezc, kupic, zamowic juz za $170, oryginalne rzecz jasna. Spoko cena jak na buty tej klasy.


Tak,zeszłoroczna kolekcja,ale ciągnie mnie do tych bucików ;)
mmaryjka
mmaryjka
  7 lipca 2011

akurat te konkretne na zdjęciu to fejki.
ja sobie zbieram mozolnie na klasyczne nude. do klasycznej małej czarnej:zakochany: ach.

Devive
Devive
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie zbieram mozolnie na klasyczne nude. do klasycznej małej czarnej ach.


W sklepie z tanimi butami znajdę lepsze nude ;).
Te wyglądają jak psu z dupy wyciągnięte ;).
I jeszcze ten babciny dizajn ...
mmaryjka
mmaryjka
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sklepie z tanimi butami znajdę lepsze nude

to powodzenia życzę. wolę to niż klasyczne fejki.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat te konkretne na zdjęciu to fejki.


ciekawe po czym poznajesz roznice? :woot:
mi tam wygladaja jak oryginalne Bouquet Platform Pumps

z reszta to chyba tylko w Polsce opyla sie podroby robic :woot: nigdy nie musialam na to zwracac uwagi

Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie zbieram mozolnie na klasyczne nude. do klasycznej małej czarnej ach.


te sa przeciez najtansze, nie wydawaj tyle na kosmetyki to nie bedziesz musiala mozolnie zbierac :swir:
dla mnie Louboutin bez platformy to juz nie to samo :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  7 lipca 2011

waciki , lakier do paznokci , zmywacz do paznokci , bluzke w new yorker taka marynarską na ramiączkach ;p

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .