agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
madzia2143
madzia2143
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajne?

podobają mi się :)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg mnie spoko, bo bez żadnych udziwnień i kolor też w moim guście.
Konto usunięte
Konto usunięte: podobają mi się :)

I tylko 99PLN :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lipca 2011

KUPILAM TV bo komus sie je**ly ceny :crylol:
nie wiem gdzie ja go wcisne w moim malym mieszkanku :rotfl:

na stronie ARGOSA ktos sie piedolnal i zrobil blad, 55 calowy Panasonic 3D wstawil za 680 funtow, gdzie normalna "promocyjna" cena tego modelu to £2500, np w John Lewis :szok: Panasonic na swojej stronie sprzedaje go za £3500!!! Sprawdzone, kody sie zgadzaja, moj szef zamowil 5 :ninja: kolega tez jeden wzial...

teraz musze dokupic sobie 3d okulary :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ImaDrug
ImaDrug
  4 lipca 2011
massacre
massacre: KUPILAM TV bo komus sie je**ly ceny nie wiem gdzie ja go wcisne w moim malym mieszkanku na stronie ARGOSA ktos sie piedolnal i zrobil blad, 55 calowy Panasonic 3D wstawil za 680 funtow, gdzie normalna "promocyjna" cena tego modelu to £2500, np w John Lewis Panasonic na swojej stronie sprzedaje go za £3500!!! Sprawdzone, kody sie zgadzaja, moj szef zamowil 5 kolega tez jeden wzial... teraz musze dokupic sobie 3d okulary

hahaha ! niezle ;D ;D gratuluję takiego zakupu:P
pijana
pijana
  4 lipca 2011
massacre
massacre: massacre

55 cali ??? Ja pierdzielę :lol2: A sprzedawca wiarygodny ? Żeby się nie okazało, że to jakiś wał :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha ! niezle ;D ;D gratuluję takiego zakupu:P


kij, ze w grudniu kupilismy malego leda (cos kolo 30" ma)
moj mnie zabije, moze odsprzedamy i siano zarobimy jeszcze :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: 55 cali ??? Ja pierdzielę A sprzedawca wiarygodny ? Żeby się nie okazało, że to jakiś wał :D


no patrz, ARGOS to jedna z najwiekszych firm w UK, wiec spoko :D boje sie ze sie kapna i nie przywioza, co najwyzej oddadza siano :lol:
skumaj - nie trzeba umiec po angielsku, sa dwa kody - te same, dwie rozne ceny, wiadomo ktora sie cene wybierze :crylol:

normalna cena: (taka jak w innych sklepach)
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4980913/Trail/searchtext%3EPANASONIC+3D.htm
"promocja" dzieki ktorej kogos zwolnia :rotfl:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4980937/Trail/searchtext%3EPANASONIC+TV.htm

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lipca 2011

kuzwa nie ten link, ten tanszy to nie ten - chyba juz usuneli :ninja: jak przywioza to dam znac :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  4 lipca 2011
massacre
massacre: massacre

No to niezłe jajca :rotfl: Ja nie lubię takich ogromnych tv, ale i tak bym kupiła jakbym miała okazję i odsprzedała :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie lubię takich ogromnych tv


wiesz, taki tv dobrze by wygladal w wielkiej chacie, u mnie w mieszkaniu musialabym wyjsc przez okno w salonie na zadaszenie albo i zawisnac na drzewie w ogrodku, zeby oczoplasu nie dostac - glowa by mnie bolala - to nie rozmiar na moj salon :nie:

nawet jak za tysiaka sprzedam, a raczej sprzedam, bo juz sie skapneli, to bedzie pare groszy do przodu :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 lipca 2011
massacre
massacre: KUPILAM TV bo komus sie je**ly ceny nie wiem gdzie ja go wcisne w moim malym mieszkanku na stronie ARGOSA ktos sie piedolnal i zrobil blad, 55 calowy Panasonic 3D wstawil za 680 funtow, gdzie normalna "promocyjna" cena tego modelu to £2500, np w John Lewis Panasonic na swojej stronie sprzedaje go za £3500!!! Sprawdzone, kody sie zgadzaja, moj szef zamowil 5 kolega tez jeden wzial... teraz musze dokupic sobie 3d okulary

:szok2:
no co ty mowisz :ninja:
moi starsi sie rozgladaja za takim wlasnie, ale za taka cene :zonk:
szkoda, ze juz nie ma tego bledu :rotfl:
Adasiowaa
Adasiowaa
  5 lipca 2011

kupiłam sobie ten pierścionek w H&M

ale turkusowy. pasuje mi do sweterka i lakieru :zakochany:

poza tym jak zwykle trzy nowe lakiery, pilniczek itd. :ziober2:

a z ciuchów.. spódniczkę?
i z butów to białe trampki :ziober2:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kupiłam sobie ten pierścionek w H&M


u mnie ich nie ma, szukam jakis fajnych pierscionkow, plastykowych albo srebrnych

na platyne mnie nie stac, zlota nie lubie, a od innych metali mam szaroniebieskie palce :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BeataAnnax
BeataAnnax
  5 lipca 2011

kupilam butki, sukienke maxi, ramoneske (wiem, ze lato, ale wczesniej nie moglam u siebie takiej znalezc), kilka par gaci i pasek:)

BeataAnnax
BeataAnnax
  5 lipca 2011




Aneczka17f
Aneczka17f
  5 lipca 2011

mam identyczne majty tylko białe:D:D:D