agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
ImaDrug
ImaDrug
  5 lipca 2011

@BeataAnnax:
gdzie buty kupiłaś i ile zapłaciłaś? ;) jaka wysokość szpiki? ;) łaaadne :zakochany: :)

Kupiłam sobie dzisiaj
żel peelingujący Marion PALONA KAWA,cudownie pachnie przetestuję wieczorem :)

i buty
byłam dzisiaj na miescie i widziałam je na wytstawie,pomyślałam ze chetnie je przymierzę i zobaczę czy sa wygodne,fajne byłyby do pracy i na różne inne okazje.Gdy przymierzyłam je,od razu sie zakochałam ;D są mega a nie byłam do nich do końca przekonana :)

BeataAnnax
BeataAnnax
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie buty kupiłaś i ile zapłaciłaś? ;) jaka wysokość szpiki? ;) łaaadne :)

ccc, na wyprz 59:w00t: czailam sie na nie od wiosny, ale ich u mnie nie bylo, w koncu poszlam i sa:D 11 cm, bez platformy 8:)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  5 lipca 2011

Zdjęcie robione Nokia 3310. :P
ImaDrug
ImaDrug
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 11 cm, bez platformy 8:)

takich szukam! ;D w poniedziałek jak wybiorę się poza moje miasto na sklepy wstąpię do ccc może będą choć znając moje szczęście...
BeataAnnax
BeataAnnax
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w poniedziałek jak wybiorę się poza moje miasto na sklepy wstąpię do ccc może będą choć znając moje szczęście...

maja tez inne fajne szpile, ale ja akurat te sobie upatrzylam:D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lipca 2011

Nie kupilam i pewnie nie kupie, bo zostane wyrzucona z domu, z reszta nie znam jeszcze ceny, bo to buciki z kolekcji jesien 2011, ale chcialam przedstawic wam moja nowa milosc :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lipca 2011

P.S. 160 mm

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Letal
Letal
  5 lipca 2011

super fajny t- shirt z napisem nie będę cytował bo cenzura ale jest fajny :ziober2:

BeataAnnax
BeataAnnax
  5 lipca 2011
massacre
massacre: chcialam przedstawic wam moja nowa milosc

fajne:)) strasznie mis ie podobaja buty z zakryta platforma, ale wolalabym inny kolor, ten wyglada jakos mdlo:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wolalabym inny kolor, ten wyglada jakos mdlo:)


masz zolte, czerwone, czarne i krolewski niebieski:
mi sie zielone najbardziej podobaja :zakochany:



to zamsz, wiadomo, wersja daffodil ze szpilka tez jest boska, wiadomo od 1410 :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

moonlight28
moonlight28
  5 lipca 2011

buty

BeataAnnax
BeataAnnax
  5 lipca 2011
massacre
massacre: czerwone


massacre
massacre: krolewski niebieski:

:zakochany: cacuszko:)
ImaDrug
ImaDrug
  5 lipca 2011

@moonlight28:
te drugie są na konturnie czy szpilce?

Konto usunięte
Konto usunięte: maja tez inne fajne szpile, ale ja akurat te sobie upatrzylam:D

muszę tam zajrzeć ;)
aczkolwiek z domu mnie wywalą jak znowu kupię sobie buty,konczy mi się na nie miejsce ;P
moonlight28
moonlight28
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: te drugie są na konturnie czy szpilce?

moonlight28
moonlight28
  5 lipca 2011

tfu, mylnęło się