Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 czerwca 2011
Sylvinka
Sylvinka: Chyba robi jeszcze gorzej :P

Mi tam zawsze pomagał na opuchliznę. Poparzenia też koi przecie :ziober2:

Prinz
Prinz: uwierz, ze w kranie mam taką wodę, że rece dretwieja :D

U mnie z kranu płynie Johnny W. :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: U mnie z kranu płynie Johnny W.

u mnie czysta :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  5 czerwca 2011

nie ma to jak dobre rady:wtf:
na poparzenie pierwsze co to owszem, woda, ale nie zimna/lodowata tylko letnia i później STOPNIOWO coraz chłodniejsza.
do'eb sobie od razu lód na świeże poparzenie i poczekaj dzień czy dwa. skóra na pewno zareaguje na taki wstrząs.

Zadziora
Zadziora
  15 czerwca 2011

Podbijam temat, bo się zamknie ;)

coIor
coIor
  15 czerwca 2011

Znacie jakieś skuteczne i najlepiej przetestowane przez Was albo przez znajomych ćwiczenia na bardziej płaski brzuch ?

Próbowałam A6W i tak naprawdę efektów nie było, a muszę to zrzucić w miesiąc :DD

pijana
pijana
  15 czerwca 2011

Czy ludzie się kiedyś nauczą, że aby porządnie schudnąć/wyrzeźbić ciało trzeba CZASU ? :zonk: Wszyscy by chcieli od razu cuda.

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Próbowałam A6W i tak naprawdę efektów nie było, a muszę to zrzucić w miesiąc :DD

a zapuscilas sie tak w miesiac?

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ludzie się kiedyś nauczą, że aby porządnie schudnąć/wyrzeźbić ciało trzeba CZASU ? Wszyscy by chcieli od razu cuda.

no bo wiesz, najlatwiej cale zycie sie lenic i pozniej pocwiczyc jeden dzien i od razu wygladac jak modelka z okladnki ktoregos z magazynow o modzie.
Jasmina
Jasmina
  15 czerwca 2011
Mam nietypowe pytanie. Biorę 3 różne leki , plus tabletki antykoncepcyjne. Czy branie witamin na włosy typu Vitapil, Merz Special czy Silica to już za dużo może być dla mojego organizmu ? To może mi zaszkodzić zamiast pomóc ? Jestem ciekawa jak to jest..
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Mam nietypowe pytanie. Biorę 3 różne leki , plus tabletki antykoncepcyjne. Czy branie witamin na włosy typu Vitapil, Merz Special czy Silica to już za dużo może być dla mojego organizmu ? To może mi zaszkodzić zamiast pomóc ? Jestem ciekawa jak to jest..

czyli przyjmujesz biotynę w ilości mniej więcej 1000% dziennego zapotrzebowania, pytanie po co aż taka kombinacja?
Jasmina
Jasmina
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli przyjmujesz biotynę w ilości mniej więcej 1000% dziennego zapotrzebowania, pytanie po co aż taka kombinacja?

W tych lekach, które biorę nie ma biotyny.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: W tych lekach, które biorę nie ma biotyny.

wsszystkie które wymieniłaś maja biotyne :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ludzie się kiedyś nauczą, że aby porządnie schudnąć/wyrzeźbić ciało trzeba CZASU ? Wszyscy by chcieli od razu cuda.

katorżnicza dieta Dukana plus abs2 na drązku i da rade w miesiac :ziober2:
Jasmina
Jasmina
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wsszystkie które wymieniłaś maja biotyne

Tak, mi chodzi o jeden z nich, ale nie wiem czy jak juz biorę tyle leków na coś innego plus jakieś tabletki na włosy, czy to nie za dużo może być na mój organizm, czy mi to z czasem nie zaszkodzi.. ?
pijana
pijana
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: katorżnicza dieta Dukana plus abs2 na drązku i da rade w miesiac

Pozdrowienia dla nerek i wątroby :D Zresztą dla niektórych z nich miesiąc to byłoby za długo !
madzia2143
madzia2143
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

rychu peja.
pijana
pijana
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rychu peja.

Wiadomo :ziober2: Jak tylko zobaczyłam tą fotę, musiałam ją dać na avatar, rozwala mnie :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.