Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

feuliette
feuliette
  20 maja 2011
naaats
naaats: Jakie trochę swędzenie :D Mnie tak swędziało, że aż spać nie mogłam, bo się ciągle drapałam pod pachami :D

ale nie miałaś,żadnych ran? ;o
kissangelkiss
kissangelkiss
  21 maja 2011
przez ostatni rok schudalam 18kg jednak zostało m troche tluszczyku w w dolnych partiach brzucha. chcialabym sie go pozbyc i uzyskac lekki zarys mięśni :) czy 30 min biegu dziennie + a6w dadzą taki efekt? i w jakim czasie? oczywiscie caly czas jestem na diecie :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przez ostatni rok schudalam 18kg jednak zostało m troche tluszczyku w w dolnych partiach brzucha. chcialabym sie go pozbyc i uzyskac lekki zarys mięśni :) czy 30 min biegu dziennie + a6w dadzą taki efekt? i w jakim czasie? oczywiscie caly czas jestem na diecie :)

ja 4 mies chodze na siłownie, 3 razy w tyg, po każdym treningu (robie 6 cwiczen na brzuch na roznych maszynach 3 serie po 15 powtorzen) biegam 60 min z prędkością 7,3 km/h a potem ide na 20 min na rowerek stacjonarny i narazie zarysu nie ma a jedynie moja i tak mała (prawie niewidoczna) fałdka zmniejszyła się nieznacznie.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie przesadziłaś z dawką albo miałaś preparat do skóry naturalnej nie wrażliwej .

Nie przesadziłam z dawką, a na preparacie nie ma napisane, do jakiego typu skóry pod pachami jest przeznaczony :P

Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie miałaś,żadnych ran? ;o

Niee :P Potem się przyzwyczaiłam i teraz tylko trochę swędzi :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Transcendencja
Transcendencja
  22 maja 2011
naaats
naaats: Nie przesadziłam z dawką, a na preparacie nie ma napisane, do jakiego typu skóry pod pachami jest przeznaczony :P

Widocznie pomyliłem z Etiaxilem :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: jednak zostało m troche tluszczyku w w dolnych partiach brzucha.

Najgorzej go zbić , w dolnych warstwach jest podobno najbardziej ubity tłuszcz . Sądzę że jeżeli będziesz trzymała się diety i ruszała dupsko codziennie biegając to będzie okej za jakieś 4 miesiące . 6w odpuść strasznie obciąża kręgosłup .
feuliette
feuliette
  23 maja 2011

szukam jakiś ćwiczeń na dolne partie brzucha i uda :and:

Transcendencja
Transcendencja
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam jakiś ćwiczeń na dolne partie brzucha i uda

Masowanie biustem ud partnera :lol:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam jakiś ćwiczeń na dolne partie brzucha i uda

abs2 w google wpisz powinno pomóc
dziekuje pozdrawiam
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 czerwca 2011

poparzylem noge jakas godzine temu, od razu wlozylem do zimnej wody i owinalem mokra koszulka. jakies dodatkowe domowe sposoby by nie bylo babli??

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 czerwca 2011
Prinz
Prinz: jakies dodatkowe domowe sposoby by nie bylo babli??

Okładaj lodem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Okładaj lodem.

juz pisalem ze daje zimne oklady.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  4 czerwca 2011
Prinz
Prinz: jakies dodatkowe domowe sposoby

Mleko, kiedyś słyszałam o jakichś okładach i o dziwo pomagało. Najpierw trzeba trochę pomoczyć, a później np. gazę przyłożyć i niech tak sobie leży.

Dobry jest też aloes, ale on bardziej na gojenie.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 czerwca 2011
Prinz
Prinz: juz pisalem ze daje zimne oklady.

Lód pomaga a nie tam zimna koszulka :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  4 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Lód pomaga

Chyba robi jeszcze gorzej :P
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 czerwca 2011
Sylvinka
Sylvinka: Mleko, kiedyś słyszałam o jakichś okładach i o dziwo pomagało. Najpierw trzeba trochę pomoczyć, a później np. gazę przyłożyć i niech tak sobie leży.

okej, dam mleko :) dzięki. a jeszcze chce isc dzis biegac :Rotfl:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Lód pomaga a nie tam zimna koszulka :D

uwierz, ze w kranie mam taką wodę, że rece dretwieja :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.