Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chce mi się ćwiczyc

nic nie poradzę xd
feuliette
feuliette
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nic nie poradzę xd

miałes pomóc :zly: :DD
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: miałes pomóc :DD

nie mam jak fizycznie kopnąć cie w dupę lub wytargać za fałdy:( przykro:(
feuliette
feuliette
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam jak fizycznie kopnąć cie w dupę lub wytargać za fałdy:( przykro:(

:smutny: szkoda :ziober2:
BlackDahila
BlackDahila
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: To już wolę się ostro pocić


Podobno dość skuteczny na nadpotliwość jest antidral. Sama nigdy nie używałam, ale słyszałam same dobre opinie.
feuliette
feuliette
  15 maja 2011

Moja siostra ma nadmierną potliwość przez stres używa Lirenne w kulce i pomaga

Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011
BlackDahila
BlackDahila: Podobno dość skuteczny na nadpotliwość jest antidral. Sama nigdy nie używałam, ale słyszałam same dobre opinie.

Ale mam problemy ze stopami i dłońmi jedynie, a on na pachy chyba jedynie jest :woot:
BlackDahila
BlackDahila
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ale mam problemy ze stopami i dłońmi jedynie, a on na pachy chyba jedynie jest


Na dłonie, pachy, stopy. Właściwie to na całe ciało można użyć. Jest bardzo skuteczny, ale trzeba go systematycznie stosować i w pierwszych dniach możesz odczuć lekkie pieczenie zanim skóra się nie przyzwyczai.
feuliette
feuliette
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ale mam problemy ze stopami i dłońmi jedynie, a on na pachy chyba jedynie jest

moje kuzynowstwo miało w aptece robiony "proszek" na pocenie pomagało im.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moje kuzynowstwo miało w aptece robiony "proszek" na pocenie pomagało im.

tlenek glinu in substantia.
feuliette
feuliette
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tlenek glinu in substantia.

a,możliwe :D
Odjazdowa
Posty: 18 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odjazdowa
  18 maja 2011
BlackDahila
BlackDahila: Podobno dość skuteczny na nadpotliwość jest antidral


bardzo pomaga, troche piecze, a nastepnego dnia odczuwa sie troche swedzenie, ale pomaga. Ja juz po pierwszym zastosowaniu mialam spokoj na 4,5 dni;p
feuliette
feuliette
  18 maja 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: Ja juz po pierwszym zastosowaniu mialam spokoj na 4,5 dni;p

:szok: aż na tyle dni? ;O to faktycznie dobre,
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  19 maja 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: bardzo pomaga, troche piecze, a nastepnego dnia odczuwa sie troche swedzenie, ale pomaga. Ja juz po pierwszym zastosowaniu mialam spokoj na 4,5 dni;p


Konto usunięte
Konto usunięte: aż na tyle dni? ;O to faktycznie dobre,

Jakie trochę swędzenie :D Mnie tak swędziało, że aż spać nie mogłam, bo się ciągle drapałam pod pachami :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Transcendencja
Transcendencja
  19 maja 2011
naaats
naaats: Jakie trochę swędzenie :D Mnie tak swędziało, że aż spać nie mogłam, bo się ciągle drapałam pod pachami :D

Pewnie przesadziłaś z dawką albo miałaś preparat do skóry naturalnej nie wrażliwej .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.