Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  2 maja 2011
Jasmina
Jasmina: O to wypróbuje sole do stop :)

a jeszcze w wakacje - upał, 30 stopni, a ja sobie tą sól z miętą i lodowatą wodę i nogi moczyłam :napalony:
Jasmina
Jasmina
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeszcze w wakacje - upał, 30 stopni, a ja sobie tą sól z miętą i lodowatą wodę i nogi moczyłam

To musiało być przyjemne :mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  2 maja 2011
Jasmina
Jasmina: To musiało być przyjemne

i to jak :-)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  2 maja 2011

okropny jest ten program na tlc :rotfl: pamietam te okropne zęby albo gnijaca pache :haft:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ImaDrug
ImaDrug
  2 maja 2011

Nadeszła wiekopomna chwila ;D pasuje zrzucić zbędne kg po zimie (tak wiem,późno się obudziłam ;P) no ale pytanie do Was,Co mam zrobić jesli pracuję w systemie dwuzmianowym dniówka /nocka ? Chodzi mi o nocki,w nocy nie powinno się jeść,ale jednak w pracy nie da się tak ;/ Więc co jeść?Jak uważacie?

Zadziora
Zadziora
  2 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Akurat tych u mnie jest bardzo dużo.

Trzeba kochana mniej się przejmować. Ja generalnie wszystko mam gdzieś, ale czasem bywają takie sytuację, że pocę się jak świnia :/
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Ja generalnie wszystko mam gdzieś, ale czasem bywają takie sytuację, że pocę się jak świnia :/

"Lubię kiedy wracasz z pola, wtedy tak fajnie jesteś spocona" :nutki:

:rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Zadziora
Zadziora
  2 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: "Lubię kiedy wracasz z pola, wtedy tak fajnie jesteś spocona"

Nie takie sytuacje;p rzadko miewam stresa ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Nie takie sytuacje;p rzadko miewam stresa ;)

I wtedy Ci tak pachnie spod gałązki ? :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pijana
pijana
  2 maja 2011

Akurat pachy, stopy, dłonie nie pocą mi się prawie wcale, ale plecy i czoło owszem :zonk: Ale u mnie to może być winą problemów z hormonami, a przecież nie posmaruję czoła i pleców niczym przeciw poceniu... :and:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadeszła wiekopomna chwila ;D pasuje zrzucić zbędne kg po zimie (tak wiem,późno się obudziłam ;P) no ale pytanie do Was,Co mam zrobić jesli pracuję w systemie dwuzmianowym dniówka /nocka ? Chodzi mi o nocki,w nocy nie powinno się jeść,ale jednak w pracy nie da się tak ;/ Więc co jeść?Jak uważacie?

bieganie + 1000 kcal dietka.

jezeli pracujesz w nocy to normalne ze musisz jesc.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Jasmina
Jasmina
  3 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Trzeba kochana mniej się przejmować. Ja generalnie wszystko mam gdzieś, ale czasem bywają takie sytuację, że pocę się jak świnia :/

Gdybym ja tak potrafiła.. :mrgreen:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  3 maja 2011
Prinz
Prinz: bieganie + 1000 kcal dietka.

hahahahahaha, powinien być ban za idiotyczne porady
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadeszła wiekopomna chwila ;D pasuje zrzucić zbędne kg po zimie (tak wiem,późno się obudziłam ;P) no ale pytanie do Was,Co mam zrobić jesli pracuję w systemie dwuzmianowym dniówka /nocka ? Chodzi mi o nocki,w nocy nie powinno się jeść,ale jednak w pracy nie da się tak ;/ Więc co jeść?Jak uważacie?

jeśli iść po najmniejszej linii oporu to zastąp 2-3 posiłki najlepiej wieczorne piersia z kurczaka i chudym serem i ogranicz węglowodany proste na rzecz węgli złożonych. najlepiej wejdz na sportowe forum dyskusyjny-SFD, tam jest dział odchudzanie i jest temat podwieszony z najlepszymi artykułami, poczytasz i bedziesz wiedzieć co trzeba zrobić
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 maja 2011
Prinz
Prinz: bieganie + 1000 kcal dietka.

a pozniej bedziesz jej sponsorowal leczenie jej problemow zdrowotnych :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.