Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Tak jak kiedyś udało mi się zwalczyć cellulitis tak teraz znów mi sie pojawił :and:
Chciałabym jak najszybciej go zlikwidować, stosuje krem z Eveline na cellulitis, zimne prysznice, szoruje szorstką gąbką, ale pytanie czy jeszcze mogę coś zrobić ? Staram się zdrowo odżywiać może to też ma wpływ na cellulitis.

Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?
Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ?
Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Chcę go do lata zlikwidować, bo nie mogę już na siebie patrzeć :and:

W temacie o zdrowiu i ćwiczeniach nie mogę napisać, bo jest on zamknięty.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe i tu nastepny dowód na to jak wielkie mniemanie masz osobie. No ale coz głupiemu tego nie wytłumaczysz wiec sobie myśl ze ci czegoś zazdroszee.

wiec czemu sie przypier.dalasz do mnie? chyba zazdroscisz, albo cie boli ze mam a ty nie? czy o co chodzi? ;-) jak jestes zla, frustracje wyladuj gdzies indziej a nie na mnie :fakju:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak miałam fizykoterapie i mieliśmy dział 'wodny' - to mówił, że teraz to się aby w takich małych wirówkach robi zabiegi na kończyne dolną/górną bo i tak nie jest to opłacalne czy coś.

Wirówka a bicz to coś innego, i inaczej działa :D. Ale faktycznie miał rację, że bicze dla przychodni rehabilitacyjnych nie są opłacalne, za dużo zachodu, za dużo kosztów, za małe dopinansowanie z NFZ. Jednak w Poznaniu spotkałam się z nimi w dwóch miejscach, więc jak ktoś chce to znaleźć może :).

Konto usunięte
Konto usunięte: Byłam kiedyś we Wrocławskim Aqua Parku tam jest basen solny z łóżkami babęlkowymi - tam to ostro ciśnienie w dupsko daje

O proszę:mrgreen:.
Ale typowy bicz wodny to jest dopiero petarda :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja to zrozumiałam, że strzelał - tłuszczem

:rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: a czym miał strzelać? możesz sprecyzować?

Uczucie strzelania pod palcami nie oznacza wcale, że coś strzelało czymś.
Taaak, przejdzmy teraz do genezy i znaczenia slowa strzelanie, jesu.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie widzę

:wtf:.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie rozumiem co ma do tego tematu fakt, że jestem fryzjerką?

To, że pracownik budowlany nie powinien się wymądrzać na temat technik cięcia skalpelem podczas operacji kolana. A już tym bardziej nie powinien chirurgowi zarzucać plecenia bzdur.

Konto usunięte
Konto usunięte: napisałam zgodnie z prawdą to co zrozumiałam, a to że 'strzelał' u Ciebie oznaczało coś innego - it's not my bussines.

Weź pod uwagę to, że możesz się mylić, że jednak twoje rozumienie pewnych kwestii jest błędne.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja pierwsza zwróciłam uwagę, że w wątku jest błąd.

Podbudowujesz swoją samoocenę wytykaniem błędów ? Każdy czytając temat zrozumial co miala Jasmina na mysli, jakieś chwalenie się zwroceniem uwagi na tak mało ważny bład jest strasznie dziecinne.
I całokształt twoich wypowiedzi sprawia, że naprawdę czuję jakbym prowadzila dyskusję z dzieckiem, które jeszcze nie rozróznia kolorów. Malo skomplikowana jesteś, nie lubię takich ludzi, ba unikam ich jak ognia, dlatego konczę tą dyskusję, a Ty możesz się dalej produkować, ku uciesze innych.

EOT.
:ziober2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: To, że pracownik budowlany nie powinien się wymądrzać na temat technik cięcia skalpelem podczas operacji kolana. A już tym bardziej nie powinien chirurgowi zarzucać plecenia bzdur.

ale Ty jestes masażystką podobno, a nawet jesli chirurgiem (?), to pracujac jako masazystka - jedziemy na tym samym wozku kolezanko ;-)

MaqdaIena
MaqdaIena: Podbudowujesz swoją samoocenę wytykaniem błędów ? Każdy czytając temat zrozumial co miala Jasmina na mysli, jakieś chwalenie się zwroceniem uwagi na tak mało ważny bład jest strasznie dziecinne. I całokształt twoich wypowiedzi sprawia, że naprawdę czuję jakbym prowadzila dyskusję z dzieckiem, które jeszcze nie rozróznia kolorów. Malo skomplikowana jesteś, nie lubię takich ludzi, ba unikam ich jak ognia, dlatego konczę tą dyskusję, a Ty możesz się dalej produkować, ku uciesze innych.

trzeba bylo nie zaczynac :ziew:
napisalam faktem, powiedzialas ze nie mam wiedzy w tym temacie, ja odpisalam ze jednak jakas mam skoro zauwazylam blad, nie wiesz jak z tego wybrnac bo nie umiesz obronic swojej tezy ze jestem glupia wiec odwracasz kota ogonem

:bye:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011

*napisalam fakt

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena:

a w ogole to moge zwracac uwage komu chce, jak sie nie podoba ze fryzjerka nie zgadza sie z twoim zdaniem to idz prowadzic dyskusje w zamknietym forum wsrod ludzi z twojej branzy ;-)
boniwinter
boniwinter
  28 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Jasmina

Jasmin masz dopiero 19 lat mimo tego, ze stosujesz te wszelkie specyfiki nie mozesze sie go pozbyc? Nic sie nie martw!!!!
W tym wieku skora jest bardzo elastyczna, mloda i odzywiona.
Jezeli masz problem po prostu cwicz. Znajdz cwiczenia na uda i posiadki. Cwicz intensywnie. Jestes mloda i na pewno go pokonasz.
W moim wieku czyli za jakies 10 lat zaczniesz uzywac drogich srodkow.

....

jak juz chcesz uzywac kremy to nasmaruj sie takim kremikiem i owin sie w folie tzn ta przezroczysta i powtarzaj to 3, 4 razy w tygodniu tak na godzinke.
Ja tak robilam, ale jeszcze do tego duzo cwiczylam i szczerze Ci pwiem, ze nie wiem co bardziej mi pomoglo

Pozdrawiam
Jasmina
Jasmina
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasmin masz dopiero 19 lat mimo tego, ze stosujesz te wszelkie specyfiki nie mozesze sie go pozbyc? Nic sie nie martw!!!! W tym wieku skora jest bardzo elastyczna, mloda i odzywiona. Jezeli masz problem po prostu cwicz. Znajdz cwiczenia na uda i posiadki. Cwicz intensywnie. Jestes mloda i na pewno go pokonasz. W moim wieku czyli za jakies 10 lat zaczniesz uzywac drogich srodkow. .... jak juz chcesz uzywac kremy to nasmaruj sie takim kremikiem i owin sie w folie tzn ta przezroczysta i powtarzaj to 3, 4 razy w tygodniu tak na godzinke. Ja tak robilam, ale jeszcze do tego duzo cwiczylam i szczerze Ci pwiem, ze nie wiem co bardziej mi pomoglo Pozdrawiam

Dziękuję za rady :) Biorę się za ćwiczenia w takim razie :)
boniwinter
boniwinter
  28 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Dziękuję za rady :) Biorę się za ćwiczenia w takim razie :)

aaa jeszcze jedna bardzo istotna rzecz!!!!!
PAMIETAJ, nie ma kobiet idealych i nie ma idealnych cial. Badz tolerancyjna dla samej siebie i skory. Jestesmy kobietami, a faceci i tak nas kochaja. Nawet jak jest ta pomaranczowa skorka i rozstepy to i tak dla nich jest duzo wiecej bardziej znaczacych rzeczy niz jakas tam masza obseja:)
To juz tak bardziej psychologicznie....ale..............dazenie do doskonalosci opiera sie przede wszystkim na kobiecej psychice:)
Jasmina
Jasmina
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aaa jeszcze jedna bardzo istotna rzecz!!!!! PAMIETAJ, nie ma kobiet idealych i nie ma idealnych cial. Badz tolerancyjna dla samej siebie i skory. Jestesmy kobietami, a faceci i tak nas kochaja. Nawet jak jest ta pomaranczowa skorka i rozstepy to i tak dla nich jest duzo wiecej bardziej znaczacych rzeczy niz jakas tam masza obseja:) To juz tak bardziej psychologicznie....ale..............dazenie do doskonalosci opiera sie przede wszystkim na kobiecej psychice:)

Wiem o tym doskonale :) Ale na swoje nieszczęście jestem perfekcjonistką i chciałabym aby wszystko w moim wyglądzie jak najbardziej mnie zadowalało, choć wiem, że tak się nie da.. ;)
boniwinter
boniwinter
  28 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Wiem o tym doskonale :) Ale na swoje nieszczęście jestem perfekcjonistką i chciałabym aby wszystko w moim wyglądzie jak najbardziej mnie zadowalało, choć wiem, że tak się nie da.. ;)

tak ja wiem, kolorowe pisma, poprzerabiane zdjecia psuja wszystko.
Pokochaj swoja malutka pomaranczowa skorke. Bedziesz wowczas bardziej naturalna.
Twoje cialo jest mlode i piekne.
Problem polega na tym zebys przez taka malenta niedoskonalosc popadla w kompleksy.
Jasmina
Jasmina
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak ja wiem, kolorowe pisma, poprzerabiane zdjecia psuja wszystko. Pokochaj swoja malutka pomaranczowa skorke. Bedziesz wowczas bardziej naturalna. Twoje cialo jest mlode i piekne. Problem polega na tym zebys przez taka malenta niedoskonalosc popadla w kompleksy.

Akceptacja to podstawa, jestem pewna siebie, ale takie małe problemy lekko ją burzą. Chyba muszę być dla siebie łaskawsza :mrgreen: Gdyby nie ten perfekcjonizm :nie:
marta0859
marta0859
  29 kwietnia 2011

następny ciekawy temat do poczytania. :mrgreen: ale zostawię sobie na jutro.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.